علت کم کار شدن مریم کاویانی پس از ازدواج با سیاستمدار معروف

بازیگر سریال «عروس تاریکی» گفت: من پیش تر هم این را گفته ام که فضای مجازی قدرت هیپنوتیزم دارد و همه جذبش می شوند. این جذب و غرق شدن در فضای مجازی اتفاق خوبی نیست و درست نیست که این فضا تا این حد بر ذهن و روان آدم ها تاثیر بگذارد.

  1. شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۰:۴۵ (۵ سال،۱ ماه قبل)
مریم کاویانی
به گزارش فرانگر

مریم کاویانی، بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر همچنان مشغول بازی در سریال «عروس تاریکی» به کارگردانی محمود معظمی هستم و به غیر ازآن کار دیگری را قبول نکرده ام.

وی در همین راستا اضافه کرد: این سریال همچنان به ضبط خود ادامه می دهد اما آخرین ماه های تولید را پشت سر می گذارد و البته هنوز زمان دقیقی در قبال پخش آن اعلام نشده است. مدت زیادی مشغول بازی در این مجموعه بودم و کلا تولید آن طولانی بود زیرا داستان بسیار بلندی را روایت می کند.

بازیگر سریال عروس تاریکی با اشاره به داستان جذاب این سریال تاکید کرد: یکی دیگر از دلایل طولانی شدن مدت زمان ضبط سریال عروس تاریکی حساسیت بالای محمود معظمی در قبال کیفیت اثر است.وی درباره نقش خود در این سریال اضافه کرد: نقش من در این سریال خیلی با سایر نقش هایی که بازی کرده ام متفاوت نیست بلکه کل مجموعه و قصه آن بسیار متفاوت است.

من نزدیک به دویست سکانس در این مجموعه حضور دارم اما نقشم به گونه ای است که داستان خود را داشته و موثر و پیش برنده است.بازیگر فیلم «قرارمون پارک شهر» درباره سایر فعالیت های خود در عرصه بازیگری تصریح کرد: من مدتی است که کلا ترجیح داده ام کم کار کنم. این تصمیم کاملا خود خواسته است زیرا پیشنهادات و فیلمنامه هایی که دریافت می کنم به هیچ عنوان برایم جذابیتی ندارند و از طرفی شرایط قراردادی و مالی برایم اتفاق جالب نبود.

به همین دلیل ترجیح دادم سر هر کاری نروم.وی درباره حضور بازیگران در فضای مجازی برای جلوگیری از حاشیه سازی اضافه کرد: من پیشتر هم این را گفته ام که فضای مجازی قدرت هیپنوتیزم دارد و همه جذبش می شوند. این جذب و غرق شدن در فضای مجازی اتفاق خوبی نیست و درست نیست که این فضا تا این حد بر ذهن و روان آدم ها تاثیر بگذارد.

بازیگر فیلم «اخراجی ها» در همین راستا افزود: از نظر من بخش عمده ای از حاشیه سازی های فضای مجازی را خود آدم باید مدیریت کند تا دامنگیر نشود. به نظر من هر فردی اگر می خواهد دچار حاشیه مجازی نشود باید درست و صحیح در این فضا گام بردارد و مخصوصا در حیطه خودشان فعالیت داشته باشند.وی ادامه داد: بخش مهمی از فعالیت ها و واکنش ها در فضای مجازی به عملکرد خودمان بستگی دارد که چطور آن را مدیریت کنیم.

هر اتفاقی درباره هنرمندان می افتد به سرعت خبرش در فضای مجازی منتشر می شود. این انتشار اخبار به سرعت در دنیای رسانه پخش می شود پس اتفاق کاملا طبیعی است.کاویانی در همین رابطه خاطرنشان کرد: به هر حال نظرات متفاوتی در دنیای مجازی وجود دارد و به نظرم نباید حساسیت زیاد به خرج داد و به نسبت به هر نظری واکنش داشت.
همرسانی نوشتار: