قتل وحشیانه پدر به خاطر لگد کردن گوشی آیفون + عکس ها

خشم نیز مانند هر احساس دیگری در انسان، یک احساس کاملاً طبیعی به شمار می رود که در وجود هر کسی نهادینه شده است، اما مسئله مهم نحوه رویارویی با آن است.

  1. پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۸:۵۰ (۵ سال قبل)
قتل پدر به خاطر لگد کردن گوشی آیفون! + تصاویر////
به گزارش فرانگر

خشم زمانی می تواند مشکل ساز شود که شخص به خود یا اطرافیانش آسیب برساند؛ بنابراین نکته ای که بسیار حائز اهمیت است مدیریت خشم است. مدیریت خشم به معنی سرکوب کردن آن نیست بلکه مهارت حفظ آرامش و خونسردی است که فرد را قادر می سازد به نحو مناسبی با آن مواجه شود و از بروز آسیب به خود و دیگران جلوگیری می کند.

مهارتی که متاسفانه فقدان آن در شیوه رفتاری یک پسر جوان کامبوجی موجب شد او دست به جنایتی هولناک بزند. "لنگ هوان" ۲۳ ساله به علت آنکه پدرش اقدام به لگد کردن گوشی آیفون او کرده بود با تیر به او حمله ور شد و مرگ پدرش را رقم زد.

ماجرا از آنجا آغاز شد این پسر جوان به همراه تعدادی از دوستانش سرگرم یک جشن در داخل خانه بودند. این در حالی بود که "لنگ سائو" پدر ۵۰ ساله این جوان در حال استراحت در خانه بود. پدر میانسال که به خاطر سر و صدای پسرش و دوستان او نمی توانست به استراحت بپردازد با او وارد جر و بحث شد و در این هنگام اقدام به لگد کردن گوشی آیفون پسرش کرد.

قتل پدر به خاطر لگد کردن گوشی آیفون! + تصاویر////

این پسر که به علت مصرف مشروبات الکلی حالت عادی نداشت ناگهان با یک تبر به پدرش حمله ور شد و چند ضربه به سر، سینه و گردن او وارد کرد. "چوئون سامان" در این باره گفت: "درگیری مقتول با پسرش به دلیل ایجاد سر و صدای زیاد در خانه بود. سپس مقتول اقدام به لگد کردن گوشی آیفون پسرش کرد و همین مسئله موجب خشم شدید این جوان و در نتیجه اقدام جنون آمیز او شد. متاسفانه مرد میانسال در صحنه حادثه جان خود را از دست داد."

یکی از تصاویری که منتشر شده است جسد بی جان مقتول را در حالی که روی کف زمین افتاده و غرق خون است نشان می دهد. انتشار این خبر موجب هجوم افراد محلی به محل حادثه شد. گفته می شود قاتل پس از کشتن پدرش از خانه متواری شد، اما ماموران پلیس توانستند مخفیگاه او را شناسایی و وی را دستگیر کنند. ماموران محلی ضمن تایید کشته شدن مرد میانسال اعلام کردند پسر قاتل او دست کم به ۱۵ سال زندان محکوم خواهد شد.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس محلی کامبوج در این باره ادامه دارد.

قتل پدر به خاطر لگد کردن گوشی آیفون! + تصاویر////