اتفاق هولناک در مدرسه دخترانه

مرد قد بلند ریش دار با لباس سیاه و سفید که بود ؟ + عکس

تعداد زیادی از دانش آموزان مدرسه ی دخترانه به طرز عجیبی یکباره به حالت تشنج روی زمین افتاده و از وضعت عادی خارج شدند ، بعد از آن بحث ها در مورد حمله جن به این منطقه شدت گرفت.

  1. یکشنبه ۱۹ اسفند ۹۷ ساعت ۱۹:۰۰ (۵ سال،۱ ماه قبل)
80 دانش آموز دختر پرویی همزمان در مدرسه تشنج کردند! + عکس
به گزارش فرانگر

 در پی انتشار تصویری از تشنج گروهی دانش آموز دختر حدس و گمان ها در رابطه با نزدیکی و حمله جن به انسان تقویت شد.

با گزارش مسئولان مدرسه السا پریا فلورس واقع در شمال پرو نیروهای امداد و تیم پزشکی برای انتقال دانش آموزانی که به حالت تشنج روی زمین افتاده بودند فورا به محل رسیدند .

در آن شرایط پزشکان تنها علائمی شبیه به تشنج را شاهد بودند اما برخی از حرکات آنها را متفاوت با حالات بیمار تشنجی دانستند از این رو هنوز پاسخ روشنی به این مسئله نداده اند و هیچ نظر قطعی راجع به شایعاتی مبنی بر جن زدگی که میان مردم وجود دارد ارائه نشده است.

متخصصان بهداشت و درمان نیز بر این باورند که علت این رویداد عجیب و غریب مسری است، و به مردم محلی هشدار داده اند هوشیار باقی باشند.

السا مادر یکی از دانش آموزان گفت :دخترم در مدرسه غش کرده است ولی هنوز علت را هیچ کدام از پزشکان بیمارستان به من نگفته اند. دوستانش می گویند که او یکباره از هوش رفت و کف از دهانش بیرون ریخت.

دانش آموزانی که شاهد ماجرا بوده اند ادعا می کنند همکلاسی هایشان قبل از غش کردن گفته بودند که یک مرد قد بلند ریش دار با لباس سیاه و سفید در اطراف مدرسه می بینند در حالی که دوستانشان قادر به دیدن آن مرد نبودند.

همرسانی نوشتار: