ردپای همان همیشگی در خودزنی تازه استقلالی ها + عکس

تیم فوتبال استقلال پس از شکست در شهرآورد پایتخت مقابل پرسپولیس، درگیر حاشیه های زیادی شده است.

  1. دوشنبه ۱۲ فروردین ۹۸ ساعت ۲۰:۵۵ (۵ سال،۳ ماه قبل)
ردپای یک نفر در خودزنی استقلالی‌ها؛ او مقصر باخت به پرسپولیس است؟!
به گزارش فرانگر

شکستی که شاید به منزلۀ از دست دادن قهرمانی لیگ برتر هم باشد. همچنین هواداران این تیم با خریدهای پر سروصدایی که باشگاه در نقل وانتقالت زمستانی داشت، انتظار بیشتری از تیم شان داشتند و شاید کمتر کسی از آن ها فکر می کرد در مقابل رقیب سنتی خود متحمل شکست شوند.

روز گذشته باشگاه استقلال نام چهار بازیکن را اعلام کرد که به دلیل درگیری در رختکن در جریان بازی مقابل قرمزهای پایتخت، جریمه شده اند. فرشید باقری، بازیکن کم حاشیۀ آبی ها یکی از این چهار بازیکن بود. نکتۀ قابل توجه جریمه ها، حکمی است که باشگاه برای هافبک خود صادر کرده است. باقری تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرینات تیم منع شده است.

اما دلیل کنار گذاشتن این بازیکن چه می تواند باشد؟! طبق ادعای برخی رسانه ها سوای درگیری که باقری با بازیکنان دیگر در رختکن داشته است، او در پایان بازی با مهدی رحمتی، کاپیتان تیم هم درگیری لفظی تندی داشته است و شفر به همین دلیل او را موقتاً کنار گذاشته است.

این اتفاقات به نوعی خودزنی هم محسوب می شود چرا که آبی ها برای ماندن در کورس قهرمانی لیگ برتر و موفقیت در آسیا به آرامش نیاز دارند.

ظاهراً رد پای رحمتی در تمام جنجال هایی که استقلالی ها پس از باخت مقابل پرسپولیس با آن مواجه شده اند دیده می شود! چرا که بسیاری از هواداران آبی ها، مقصر اصلی خراب شدن پنالتی را هم کاپیتان خود می دانند. آن ها معتقدند رحمتی مانع زدن ضربه پنالتی توسط منشا شده است. اتفاقی که پس از بازی با حاشیه ها و اعتراضات زیادی همراه بود. برخی هواداران استقلال هم رحمتی را باعث شکست تلخ مقابل پرسپولیس می دانستند.
همرسانی نوشتار: