منوی چندش آور عروس و داماد انگلیسی در مراسم عروسی + عکس

در رسانه های انگلیسی آگهی عجیب از یک زن و شوهر مدافع محیط زیست منتشر شد که برای تهیه شام عروسیشان آماده پرداخت ۵ هزار پوند به سرآشپز بودند.

  1. دوشنبه ۱ مهر ۹۸ ساعت ۱۳:۴۰ (۳ ماه،۴ هفته قبل)
منوی چندش آور زوج انگلیسی در مراسم عروسی + تصویر
به گزارش فرانگر

تا اینجا چیز عجیبی از آگهی این زوج دیده نشده، اما در ادامه آن ها از سرآشپز درخواست کردند تا ۲۰ کیلو گوشت از لاشه حیوانات کشته شده در کنار جاده که توسط ماشین های رد شده، له شده اند، را برای طبخ آماده کند.

این زوج حدود ۲۰ کیلو لاشه مربوط به حیواناتی، چون سنجاب، قرقاول، خرگوش گوزن را از کناره های جاده جمع آوری و آن را فریز کردند و از سرآشپز درخواست کردند تا طوری برش خورده شود که میهمانان متوجه نشوند که چه گوشتی صرف می کنند.

این زوج در پاسخ به توضیح برای کار عجیبشان گفتند که در طول سه ساله گذشته از این راه برای به حداقل رساندن زباله های مواد غذایی استفاده کردند و از لاشه های کنار جاده برای تهیه غذا استفاده می نمودند از این رو نمی خواستند تا در روز عروسیشان پا روی اصول خود بگذارند.

منوی چندش آور زوج انگلیسی در مراسم عروسیشان+تصویر

آن ها گغتند: محیط زیست برای ما بسیار مهم است و پول اهمیتی برایمان ندارد، اما این روز ها مراسم عروسی بسیار مجلل است و منجر به تولید ضایعات زیادی می شود که ما نمی خواهیم در آن نقشی داشته باشیم. آن ها ادعا می کنند که گوشت ها را قبل از طبخ مورد آزمایش قرار دادند و از سلامتشان مطمئن هستند، اما در هر صورت کاربر های فضای مجازی اقدام این زوج را حتی در صورت آگاهی مهمان ها نادرست دانستند.

همرسانی نوشتار: