دلیل عجیب مرد سارق برای بازگشت پیاپی به زندان

اثر DNA از خودش به جا می گذاشت | فرانسه

در جهانی که زندگی می کنیم هر روز شاهد وقوع اتفاقات عجیبی هستیم که برخی اوقات باور آنها بسیار سخت است اما بدون شک تلاش یک دزد برای بازگشت پیاپی به زندان جزء آن اتفاقات عجیب و باورنکردنی است.

  1. پنجشنبه ۲۸ شهریور ۹۸ ساعت ۰۹:۳۳ (۴ ماه قبل)
دلیل عجیب دزد فرانسوی برای بازگشت پیاپی به زندان!//
به گزارش فرانگر

این دزد فرانسوی آگاهانه با بر جای گذاشتن اثر DNA  خود در تمامی صحنه های جرمی که مرتکب می شد تلاش می کرد تا با بازگشت به زندان سریال تلویزیونی مورد علاقه خود را دنبال و تماشا کند.

ظاهرا هزینه اشتراک ماهیانه این سریال در تلویزیون + chanal فرانسه حدود ۱۰ یورو (۱۱ دلار) بود اما زندانیان فرانسوی در داخل زندان های این کشور می توانستند این سریال را به صورت مجانی تماشا کنند. این مرد ۲۵ ساله فرانسوی که هویتش اعلام نشده به همین دلیل و برای تماشای رایگان سریال محبوب خود، در نقاط مختلف شهر تولوس فرانسه مرتکب سرقت می شد و با جا گذاشتن رد پای خود، پس از دستگیری توسط پلیس و با انتقال به زندان تلاش می کرد تا این سریال را دنبال کند.

سرانجام پس از دستگیری های متعدد او در یکی از جلسات دادگاه به قاضی گفت که برای تماشای سریال محبوب خود دست به سرقت می زده است. بنا به اعلام رسانه های فرانسوی سال هاست تماشای کانال تلویزیونی + chanal در زندان های فرانسه رایگان است.

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که دلیل عجیب افراد برای زندانی شدن خبرساز می شود. چند سال پیش نیز ماجرای مردی که برای خلاص شدن از دست همسرش اقدام به سرقت از بانک کرده بود، خبرساز شده بود.

همرسانی نوشتار: