گنده لات بازی خارجی ها

عربده کشی در اینجا خیلی عادی است

اسکای نیور در گزارشی به موضوع گرفتار شدن دانش آموزان در انگلیس در خشونت های خیابانی و باند های خلافکار پرداخته است.

  1. یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸ ساعت ۲۱:۱۵ (۵ ماه،۲ هفته قبل)
گرفتار شدن دانش آموزان در باند‌های خلافکار در انگلیس
به گزارش فرانگر

به نقل از خبرگزاری میزان، خشونت های خیابانی و چاقوکشی و گرفتار شدن دانش آموزان در باند های خلافکار به یک اپیدمی در انگلیس تبدیل شده و گروه های مختلف را واداشته تا از احزاب مختلف سیاسی برای رفع این معضل درخواست کمک کنند. کمیساریای کودکان انگلیس از احزاب سیاسی درخواست کرد تا از اقدامات جدی برای مبارزه با باند های خلافکار و خشونت حمایت کنند. خانم آنی لانگفیلد کمیساریای کودکان در انگلیس گزارشی درباره مقابله باند های خلافکار منتشر کرده است که می گوید مدارس باید در تمامی ایام هفته در سال و حتی آخر هفته باز باشد تا به دانش آموزان کمک کند که تا در دام باند های خلافکار گرفتار نشوند. همچنین این بیانیه می‎گوید که برقراری امنیت در مدارس و محلات باید برای هر دولتی اولویت داشته باشد و نیرو های پلیس باید این امنیت را برقرار کنند. لانگفیلد می گوید دانش آموزان اغلب به او می گویند در خیابان ها تعقیب می شوند، افراد غریبه از آن ها فیلم برداری می کنند، از رفتن به مدرسه هراس دارند و از بیرون رفتن در تاریکی اجتناب می کنند. این بیانیه پیشنهاد افزایش مشارکت جوانان در فعالیت های مدنی و اجتماعی و همچنین جایگزین کردن این فعالیت ها به جای شبکه های اجتماعی و تلفن همراه را داده است. بر اساس بیانیه اعلام شده در بسیاری از مناطق در انگلیس باند های خلافکار به راحتی در خیابان ها و پارک ها فعالیت می کنند و کودکان کم سن و سال را در دام خود گرفتار می کنند.

مزایای بیانیه برای خانواده ها و دانش آموزان

کمیساریای کودکان معتقد است که باز بودن مدارس در آخر هفته ها و همچنین در اختیار گذاشتن فعالیت های متعدد هنری و ورزشی بسیار به دانش آموزان انگلیسی برای دور بودن از باند های خلافکار و خشونت های خیابانی کمک می کند. در واقع مزایای شرکت داشتن در این گونه فعالیت ها بسیار گسترده است و دانش آموزان، خانواده ها و جوامع را در بر می گیرد. این امر همچنین به والدین در مراقبت از کودکان کمک می کند و برای سلامت روان و بالا بردن مهارت های اجتماعی کودکان نیز بسیار مناسب است. کمیساریای کودکان انگلیس درخواست پلیس مخصوص مدارس، افزایش دوربین های مداربسته و روشنایی خیابان ها را در بیانیه مطرح کرد.

گرفتار شدن جوانان در باندهای خلافکار

در انگلیس هزاران جوان بخشی از باند های خلافکار را تشکیل می دهند و این نگرانی وجود دارد که افراد آسیب پذیر به راحتی هدف این باند ها قرار می گیرند. لانگفیلد به نمایندگان پارلمان انگلیس هشدار داد تا موضوع دانش آموزان و خشونت های خیابانی را در اولویت برنامه های خود قرار دهند. او در ادامه گفت که جامعه انگلیس باید از این موضوع که میلیون ها کودک در این کشور وجود دارند که دوران کودکی آن ها در جامعه شایسته ای که به دنبالش هستند تعریف نمی شود.

گرفتار شدن دانش آموزان در باند های خلافکار در انگلیس

نتایج گزارش ها و شرایط وخیم کودکان در انگلیس

تقریباً یک چهارم میلیون کودک در انگلیس از زندگی خود رضایت ندارند. همچنین یک میلیون کودک به حمایت از سلامت روان نیاز دارند، ۱۲۰ هزار کودک در حال حاضر در این کشور بی خانمان و یا در اسکان های موقت هستند، بیش از ۵۰ هزار کودک از تحصیل در مدارس باز مانده‎اند و در حدود ۳۰ هزار کودک در باند های خلافکار فعالیت می کنند. خشونت های خیابانی و استفاده از سلاح سرد به یک اپیدمی در انگلیس تبدیل شده و جوانان بسیاری در سراسر انگلیس در دام باند های خلافکار گرفتار می شوند. به نظر می رسد بحران دولت انگلیس تمام تمرکز خود را بر روی موضوع برگزیت گذاشته و از وضعیت و بحرانی که جوانان در آن گرفتار شده است غافل شده است.