واکنش شوهر شهرزاد به حکم هادی رضوی + عکس

بالاخره یکی از بازیگران "شهرزاد"، مدت ها بعد از پایان فصل سوم، به اخبار مربوط به دستگیری و دادگاه های تهیه کنندگان و سرمایه گذاران این مجموعه واکنش نشان داد.

  1. جمعه ۱۸ مرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۱۵ (۴ ماه قبل)
5d4d9e90c9cc3_2019-08-09_20-55
به گزارش فرانگر

مدتی کوتاه بعد از صدور حکم بیست سال زندان و رد مال و ۷۴ ضربه شلاق برای محمدهادی رضوی از سرمایه گذاران فصل اول «شهرزاد» دو بازیگر اصلی این سریال واکنش نشان دادند.

مصطفی زمانی بازیگر نقش «فرهاد» در واکنش به زندانی شدن سرمایه گذار سریال «شهرزاد» بیان داشت: «هرکسی که کلاهبرداری کرده است باید به زندان برود» و «خوشحال می شویم که در شرایط سخت اقتصادی امروز که مردم در آن قرار گرفته اند کسی که کلاهبرداری کرده است به سزای کارش برسد.» درباره مشروع نبودن منبع مالی تأمین دستمزد خود در این سریال گفته است: «اگر من حقوق نامتعارفی گرفته ام خیانت کرده ام و اگر نهادهای حکومتی بخواهند، می گویم قراردادهایم را بررسی کنند. قراردادهای قبل و بعد ما در شبکه نمایش خانگی مشخص است و بعد از بررسی حاضرم اگر لازم باشد مقداری را که خارج از عرف است برگردانم.»

این بازیگر سینما و تلویزیون در عین حال خودش معتقد است: «من فکر نمی کنم رقم خارج از عرفی دریافت کرده ام. من صبح سر فیلم برداری رفته و شب بازگشته ام و برای «شهرزاد» زحمت کشیده ام. در این سریال آب بسته نشده است و ما بازیگران پول زحمت کشی خود را گرفته ایم با این حال باز هم منتظر می مانیم تا ببینیم قانون چه می گوید.»

زمانی به نکته دیگری هم اشاره کرده و گفته است: «کسانی که می گویند باید بخشی از پول استرداد شود آیا حاضرند دستمزد چند میلیاردی عوامل را کم کنند اما سود پولی که از طریق این سریال در شبکه نمایش خانگی و یا وی اودی ها و سایت ها جمع شده است به خود ما پرداخت کنند؟ با این حساب باز هم دستمزد ما که از طریق سود حاصل از فروش سریال و زحمتی که متحمل شده ایم دریافت کرده ایم چندین برابر می شود.»
همرسانی نوشتار: