شیوع ازدواج های ساندویچی و چند روزه در تهران + عکس

روزنامه فرهیختگان گزارش جالبی درباره ازدواج ساندویچی دارد.

  1. دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۳:۱۵ (۱ سال قبل)
ازدواج ساندویچی
به گزارش فرانگر

گزارشگر روزنامه از رفیق بنگاه چی نقل می کند :

می توانیم با شراکت هم یک آپارتمان بگیریم و خانه ها را ساعتی و روزانه اجاره بدهیم. پول خوبی دارد، بسته به محله و... پول خوبی می گیریم. روزانه ۳۰۰هزار تومان هم اجاره بدهیم، سر ماه ۹ میلیون درآمد داریم، اگر هم روزی خالی باشد، از آن طرف مشتریانی هستند که ساعتی اجاره می کنند و اجاره یک روز را کامل می دهند.

یک کارت ملی کافیه

جالب بود و البته پیشنهادی نسبتا تکراری، قبلا هم در ارتباط با این نوع اجاره خانه ها شنیده بودم، مرجع این جست وجو ها برای من سایت و نرم افزار معروف است. سایت را باز می کنم و ذیل پنجره اجاره روزانه موارد متعدد و مختلفی یافت می شود. قیمت ها هم همانطور که دوستم گفته بود بسته به محله و خیابان و محدوده متغیر بود، با هر قیمتی می شود روزانه و ساعتی و... خانه دار شد. تلفن را برداشتم و به نوبت به چندتایی از این آگهی ها زنگ زدم.

با آگهی دهنده که در محدوده سیدخندان بود، تماس گرفتم.

- عذر می خوام برای آگهی اجاره روزانه خونه که توی سایت گذاشتید، تماس گرفتم.

+ بله درخدمتم.

- برای یک هفته اقامت تخفیفی دارید؟

+ بله حتما، تقریبا روزی ۵۰ هزار تومن کمتر از کرایه های روزانه می شه.

- ممنونم، ما دو نفریم، یک خانم و یک آقا.

+ مشکلی نیست درخدمت شما هستیم.

- مدارک چی؟ چه مدارکی لازم دارید؟

+ کارت ملی باشه کفایت می کنه.

- همین؟

+ بله.

کافی است اراده کنید که نیاز به مکانی است که یک ماه، یک هفته، یک ساعت را در آن بگذرانید به هر دلیلی، دسترسی به آن خانه و مکان بیش از چند ثانیه طول نمی کشد تا سایت را باز کنید، شماره آگهی دهنده های خانه های روزانه را بردارید و تماس بگیرید و راهی شوید. البته این دسترسی ها و این امکان فقط در این سایت فراهم نیست و چه بسیار صفحه های مجازی و اینترنتی که این امکان را فراهم می کنند تا بدون هیچ مشقت خاصی بتوان یک مکانی را تهیه کرد و پولش را داد.

روزنامه فرهیختگان
همرسانی نوشتار: