آشنایی با برند کاوکو، معرفی قلم کاوکو و لوازم جانبی آن

آیا به دنبال قلم لوکس مناسب و با کیفیت هستید؟ آیا ارزش و پایداری برای شما مهم است؟

  1. چهارشنبه ۱۸ بهمن ۲ ساعت ۱۰:۲۰ (۴ ماه،۱ هفته قبل)
لوازم تحریر
به گزارش فرانگر

دفتر دستک شما را با مجموعه قلم لوکس هدیه برند کاوکو آشنا می نماید. رضایت در تجربه استفاده و تأثیرات مثبت قلم کاوکو، بیش از 100 سال است که اثبات شده است.

کیفیت محصولات خوب، تجربه ای فراتر از یک حس واحد است. اشتیاق کاوکو برای کوچکترین جزئیات در طراحی و تولید یک قلم به اندازه ای عمیق است که تفاوتی مشخص با دیگر برندهای تولید کننده نوشت افزار لوکس دارد. طراحی مجموعه های قلم کاوکو از دوران دیگری سرچشمه می‌گیرد! دورانی که سنت و صنعت هنوز مترادف بودند. جذابیت‌ هایی را که قلم ‌های Kaweco در روزگار قدیم داشتند، به شکل تصفیه ‌شده و امروزی همچنان در طراحی و تولید مجموعه های مختلف آن اجرا می شود.

فرآیند طراحی، تولید و کنترل کیفیت محصولات کاوکو همچنان در دستان ماهر استادکاران کاوکو در شهر نورنبرگ است. شهری با تاریخچه غنی در زمینه طراحی و تولید نوشت افزار که سنت و فناوری آلمانی در تک تک محصولات آن دیده می شود.

کیفیت، شخصیت ملموس و طراحی جاودانه با قلم کاوکو به دستان شما منتقل می شود.

خودکار کاوکو

آیا می دانستید که نوآوری در صنعت هوانوردی باعث طراحی و تولید خودکار بوده است؟ این محصول برای کارکنان هواپیما ایده آل بود، زیرا یادداشت برداری در ارتفاعات بالاتر را امکان پذیر می کرد.

خط تولید قلم کاوکو بدون نوشت افزار فراگیری مانند خودکار کامل بنظر نمی رسید! امروزه کاوکو طیف گسترده ای از خودکار لوکس را با عملکرد پیشرو عرضه می نماید. کلیه مجموعه های خودکار لوکس کاوکو قابلیت شارژ دوباره با مغزی یدک خودکار کاوکو در رنگ ها و قطر نوشتاری مختلف دارند؛ پس نگران نباشید.

از جمله شناخته شده ترین طرح های کاوکو مجموعه اسپورت آن است. مجموعه اسپورت کاوکو در سال 1911 طراحی شده و از ویژگی های خاص آن بدنه 8 وجهی و ارتفاع 10.5 سانتیمتر خودکار است. خودکار اسپورت کاوکو در اصل جامعه ورزشکاران را هدف قرار داده بود اما افراد دیگر نیز از این مجموعه استقبال بسیاری کردند.

سپ هربرگر مربی سابق تیم ملی فوتبال آلمان، یکی از مشهورترین کاربران خودکار کاوکو اسپورت است که برای نگارش تاکتیک های موفق خود که منجر به قهرمانی جهان در سال 1954 شد از خودکار کاوکو اسپورت استفاده نموده است.

لازم به توضیح است مجموعه اسپورت کاوکو از مواد مختلف از جمله پلاستیک ABS، آلومینیوم، برنج، استیل، برنز و ... طراحی و تولید می شود. در کنار مجموعه مشهور کاوکو اسپورت که اغلب کاربران، کاوکو را با این مجموعه به یاد دارند؛ مجموعه های دیگری مانند کاوکو لی لی پوت، کاوکو دایا 2، کاوکو استیودنت، کاوکو اسپشیال و ... نیز توسط استادکاران کاوکو طراحی و تولید و روانه بازار نوشت افزار لوکس شده است.

عملکرد خودکار کاوکو در مجموعه های مختلف آن فشاری می باشد.

خودنویس کاوکو

برند کاوکو تا به امروز با افتخار مجموعه وسیعی از خودنویس لوکس را طراحی و تولید نموده است. کاوکو امکان انتخاب یک خودنویس با سر قلم کامل، بی عیب و نقص با انواع قطر نوشتاری مانند سر قلم F، M، B، BB و ... را به کاربر می دهد.

در تولید مجموعه های متنوع خودنویس کاوکو از مواد مختلفی مانند رزین، مس، برنج، آلومینیوم، استیل، برنز و ... استفاده شده است و بر همین اساس قیمت هر مجموعه با مجموعه دیگر متفاوت است.

لازم به توضیح است که در قلم هایی که بدنه آنها از فلزات خام مانند برنج، مس، برنز و ... استفاده شده است؛ در طول زمان پتینه ای طبیعی و منحصر به فرد ایجاد می شود. این یک تغییر سطحی است که به دلیل تأثیرات شیمیایی رخ می دهد.

به عنوان تکمیل کننده مجموعه های خودنویس لوکس، کاوکو محصولاتی عالی شامل گیره قلم (مناسب برای مجموعه قلم هایی که گیره ندارند)، کانورتور در دو اندازه مینی و استاندارد، کارتریج جوهر و جوهر شیشه ای در 10 رنگ درخشان و زیبا طراحی و عرضه نموده است.

روان نویس کاوکو

طر احی و تولید قلم روان نویس را به ژاپنی ها نسبت داده اند. قلم روان نویس ادغامی هوشمندانه از کیفیت نوشتاری خودنویس و خودکار است که به کاربر امکان می دهد بدون اصطکاک یا پارگی کاغذ، خیلی روان و بدون قطعی بنویسد.

روان نویس کاوکو به همراه مغزی با قطر نوشتاری 0.7 میلیمتر، به راحتی قابلیت شارژ مجدد در چند ثانیه را دارد.

ظاهر اصیل با طراحی مینیمالیستی وجه تمایز برند کاوکو با دیگر رقبا است.

مداد مکانیکی کاوکو

در آغاز قرن بیستم کاوکو انوع مختلفی از نوشت افزار مبتنی بر گرافیت را با عملکرد پیشرو در صنعت طراحی و تولید نمود. امروزه با توجه به نیاز افراد در رشته های مختلف کاوکو با در نظر گرفتن انواع مختلف مغزی با قطر نوشتاری 0.3، 0.5، 0.7، 0.9، 2، 3.2 و 5.6 میلیمتر، رنگ مغزی و درجه سختی آن مجموعه متنوعی از مداد مکانیکی و مداد فشاری مناسب برای نگارش، رسم و طراحی را تولید نموده است.

جاقلمی چرم کاوکو

برند کاوکو نه تنها با کیفیت مجموعه های قلم لوکس خود، بلکه با گروه محصولات چرمی خود شناخته می شود. جاقلمی چرم و کیف چرم کاوکو محصولی مناسب برای نگهداری و محافظت از قلم های لوکس شما است. جاقلمی یا لفاف چرم کاوکو برای نگهداری از یک یا دو قلم طراحی شده اند؛ اما کیف قلم کاوکو برای نگهداری از 1 تا چندین قلم در ابعاد مختلف و به شکل درپوش دار یا زیپ دار مناسب قلم های کوتاه و استاندارد طراحی و تولید شده است.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک امکان مشاهده و خرید آنلاین کلیه محصولات جاقلمی چرم کاوکو را خواهید داشت.

کلام آخر

منظور از نوشت افزار، قلم های مختلفی است که بواسطه آنها می توان بر روی سطح کاغذ نوشت یا رسم کرد. برند کاکو طیف گسترده ای از انواع نوشت افزار را جهت سهولت در نگارش و رسم طراحی و تولید نموده است.

مجموعه های متنوع قلم کاوکو شامل خودنویس، روان نویس، خودکار و اتود است که همگی قابلیت شارژ مجدد را دارند. قلم کاوکو برای یک عمر نگارش راحت طراحی و تولید شده و کلیه مجموعه های نوشت افزار به همراه لوازم جانبی برند کاوکو در فروشگاه لوازم تحریر دفتر دستک برای دوستداران قلم عرضه شده است.