ورق شیروانی ۶ متری از کجا بخریم؟

ورق شیروانی یکی از انواع ورق‌های پر کاربرد در صنایع مختلف هستند که با روش‌های مختلفی نیز به تولید می‌رسند. در واقع روش‌های مختلفی برای گالوانیزه کردن انواع ورق شیروانی وجود دارد که هر یک موثر بر قیمت و کیفیت محصولات نام برده خواهند بود.

  1. یکشنبه ۲۱ آبان ۲ ساعت ۱۱:۳۶ (۴ هفته،۱ روز قبل)
ورق شیروانی
به گزارش فرانگر

انواع ورق با اندازه‌های مختلف به تولید می‌رسند و بیشترین تقاضا برای خرید ورق، سایز ۶ متری ورق شیروانی است. با توجه به این سوال پر تکرار مشتریان که می‌پرسند ورق شیروانی ۶ متری از کجا بخریم، در ادامه سعی کرده ایم تا فروشندگان معتبر در ایران را به شما معرفی کنیم تا تمامی محصولات را از درب کارخانه و با مناسب ترین قیمت روز خریداری کنید.

ورق شیروانی ۶ متری از کجا بخریم؟

جهت خرید انواع ورق شیروانی حتما باید به یکسری از موارد مهم در خصوص ویژگی‌های محصولات واقف باشد تا بهترین محصول فلزی را با مناسب ترین قیمت درب کارخانه خریداری نمائید. در همین راستا، در ادامه به صورت تخصصی به بیان ویژگی‌های انواع ورق شیروانی پرداخته و به شما معتبر ترین مراکز خرید ورق شیروانی ۶ متری را معرفی خواهیم کرد:

ورق شیروانی نوعی ورق فلزی است که با روش گالوانیزاسیون سرد و گرم به تولید می‌رسند و با استفاده از دستگاه‌های دلخواه به فرم و طرح‌های مد نظر در می‌آیند. یکی از پر فروش ترین انواع ورق‌های گالوانیزه، ورق شیروانی است که عمدتا به صورت رنگی و با طرح‌های مختلف تولید شده و در بازار به فروش می‌رسند. در واقع این ورق‌ها دارای وزنی سبک بوده و روش نصبی آسان دارند.

اگر قصد خرید ورق شیروانی را دارید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما در مرحله اول، نیاز خود را بشناسید! منظور این است که ابتدا طول عمر هر یک از ورق‌ های گالوانیزه را در نظر داشته باشید، چرا که این ورق‌های فولادی با توجه به روش تولید متفاوتی که دارند، تنها در شرایط آب و هوایی مختلف، عملکردی متفاوت نیز از خود نشان می‌دهند. اغلب انواع ورق‌های تولید شده با نورد سرد، مقاومت کمتری در برابر آب و رطوبت و... داشته و ورق‌های تولید شده با فرایند نورد گرم مقاومت بالاتری در برابر عوامل مختلف دارند که همین عامل نیز موثر بر قیمت محصولات نام‌برده هستند.

جهت خرید انواع ورق شیروانی با طرح دلخواه حتما خرید خود را تنها از نمایندگی، کارخانجات و یا بازرگانی‌های معتبر در سطح ایران انجام دهید تا هزینه‌های اضافی اعم از مالیات و ... روی قیمت اصلی ورق شیروانی تاثیر نگذارند. همچنین بازرگانی ثامن تجارت نیز به عنوان یکی از بازرگانی‌های معتبر در زمینه فروش انواع ورق شیروانی رنگی و ساده است که بهترین محصولات آهن آلات ساختمانی، انواع استنلس استیل و فولاد های آلیاژی و انواع پلیمر را با مناسب ترین قیمت درب کارخانه به فروش می‌رسانند.

عوامل موثر بر نوسان قیمت انواع ورق شیروانی

عوامل مختلفی هستند که سبب نوسان قیمت انواع محصولات گالوانیزه و فولادی می‌شوند و به همین دلیل شما باید فروشندگان معتبری را در این حوزه پیدا کنید تا مناسب ترین قیمت را برای محصولات فولادی در نظر بگیرند و تا حدالامکان باید از هزینه‌های اضافی اعم از مالیات از قیمت اصلی انواع ورق، لوله و... کسر شود.

هزینه خرید مواد اولیه: مسلما قیمت خرید مواد اولیه هر چه قدر افزایشی باشد، موثر بر قیمت نهایی محصولات ساخته شده خواهند بود.

میزان عرضه و تقاضا: یکی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت ورق شیروانی، میزان عرضه و تقاضا خواهد بود به این صورت که هر چه میزان تولید کاهش پیدا کند و میزان تقاضا نیز در بازار بیشتر شود، قیمت فروش نهایی انواع شیروانی نیز بیشتر خواهد شد.

ابعاد ورق: یکی دیگر از مهم ترین عوامل نوسان قیمت ورق شیروانی، سایز و ابعاد محصولات نام برده است چرا که هر چه سایز و متراژ ورق بیشتر شود، مسلما قیمت آن‌ها نیز افزایش خواهد یافت.

روند تولید ورق شیروانی: همانطور که در ابتدا گفتیم، تولید انواع ورق به صورت نورد سرد و گرم انجام می‌شود و ورق‌های تولید شده با فرایند نورد گرم عمدتا گران تر هستند چرا که از مواد اولیه بیشتر و تکنولوژی به روز تری برای تولید ورق گرم استفاده می‌کنند و در نهایت کیفیت و مقاومت ورق شیروانی گرم بهتر از ورق سرد خواهد بود.

تفاوت قیمت انواع ورق شیروانی

انواع ورق شیروانی با طرح‌های مختلفی به تولید می‌رسند و عمدتا طرح‌های پیچیده، زمان بیشتری برای تولید از تولید کننده خواهند گرفت و به همین ترتیب گاها قیمت انواع ورق با شکل‌های مختلف، تفاوت‌هایی خواهند داشت. در ادامه از سری انواع ورق‌های شیروانی موجود در بازار را به شما معرفی کرده ایم:

ورق شیروانی طرح سفال

یکی از زیباترین و پر فروش ترین محصولات موجود در بازار، ورق طرح سفالی است که بر پایه ورق گالوانیزه نیز تولید می‌شوند. عمدتا قیمت ورق شیروانی سفالی دو برابر گران تر از قیمت ورق شیروانی ذوزنقه، کرکره ای و شادولاین خواهد بود که این ورق به سه دسته دیگر نیز تقسیم می‌شوند:

  • ورق طرح سفال پرچین

  • ورق طرح سفال پالرمو

  • ورق طرح سفال ژنوا

ورق شیروانی ذورنقه

این محصول نیز در سطح خود موج‌های مربعی دارد و فروش خوبی نیز در بازار پیدا کرده اند و در نهایت قیمت ورق ذوزنقه تحت تاثیر ورق روغنی نیز خواهد بود.

جان کلام

اینکه بدانیم ورق شیروانی ۶ متری از کجا بخریم، به شما کمک می‌کند تا بهترین مراکز فروش انواع ورق، لوله و سایر محصولات را پیدا کنید و خرید خود را مستقیم و از درب کارخانه تولیدی انجام دهید. خرید از درب کارخانه و یا بازرگانی‌های معتبر به شما کمک خواهد کرد تا با پرداخت مناسب ترین هزینه، صاحب بهترین محصولات موجود در بازار فولاد شوید. بازرگانی ثامن تجارت نیز یکی از بازرگانی‌های بزرگ و مطرح در ایران است که با در نظر داشتن کمترین میزان سود و مالیات، بهترین محصولات را به صورت مستقیم به فروش می‌رسانند و در صورتی که نیاز داشته باشید تا از قیمت روز و ویژگی‌های محصولات تولیدی مطلع شوید، می‌توانید با کارشناسان فروش مربوطه صحبت نمائید.