اجرای نمای سمنت برد، چوبی و کامپوزیت

کندونما یک شرکت فعال در زمینه بازسازی نمای ساختمان است که همیشه از متریال خشک استفاده می‌کند. پس در صورت انجام پروژه نیازی به تخلیه مکان نیست.

  1. شنبه ۲۳ اردیبهشت ۲ ساعت ۱۳:۵۰ (۱ سال،۱ ماه قبل)
نما
به گزارش فرانگر

کندونما یک شرکت فعال در زمینه بازسازی نمای ساختمان است که همیشه از متریال خشک استفاده می‌کند. پس در صورت انجام پروژه نیازی به تخلیه مکان نیست. از طرفی نماهایی که طراحی و اجرا می‌کند جذابیت زیادی دارند. از جمله آنها می‌توان به نمای فایبر سمنت برد ، نمای کامپوزیت، ترموود نمای چوبی و... اشاره کرد. شما می‌توانید نمونه کارها را در وب سایت کندونما ملاحظه بفرمایید.پروژه‌های کندونما

تعداد پروژه‌هایی که کندونما در زمینه بازسازی نما انجام داده بسیار زیاد است. در اینجا تنها به برخی از آنها اشاره می‌شود. تمام این پروژه‌ها با موفقیت به اتمام رسیده و مشتری از آنها کمال رضایت را داشته است و در سایت این شرکت ( www.candonama.com ) می توانید مشاهده نمایید.

پروژه سمنت برد با طرح اسلیمی

در این پروژه از ورق فایبر سمنت برد برای نمای خارجی ساختمانی در شهر اهواز استفاده شده است. ضخامت ورق‌های فایبر سمنت برد در این پروژه 12 میلی‌متر بوده و تنها طی 25 روز پروژه انجام شده است. فایبر سمنت برد صفحات سیمانی از پیش ساخته شده‌ای هستند که در ساخت آنها از الیاف طبیعی سلولزی استفاده می‌شود. این صفحات در هر شرایط آب و هوایی مقاوم هستند و دچار آسیب نمی‌شوند.

امکان استفاده از طرح‌های بسیار متنوعی بر ورق فایبر سمنت برد وجود دارد. انتخاب طرح به سلیقه طراح و مشتری وابسته است. تنوع طرح‌ها در این نما به قدری زیاد است که در هر پروژه می‌توان یک نمای منحصر به فرد ایجاد کرد. نمای فایبر سمنت برد یکی از پرطرفدارترین نماها برای ساختمان است.

نمای پارک علم و فناوری با سمنت برد

نمونه دیگری از نمای سمنت برد که کندونما انجام داده یک پارک علم و فناوری است. مساحت این پارک در حدود ۱۰ هزار متر مربع است. تمام این فضا توسط این شرکت نما شده است. در زمان اجرای نمای سمنت برد بایستی برش صفحات با دقت انجام شود و همگی تراز و یک دست باشد. تیم اجرایی کندونما به این نکته توجه کرده و نتیجه کار بسیار رضایت بخش بوده است. تصویر مربوط به این پروژه را ببینید.

پروژه نمای ویلا با سمنت برد و بتن اکسپوز

نوع دیگری از نما، بتن اکسپوز است. در این نما از صفحات بتنی استفاده می‌شود. این صفحات که مقاومت بالایی دارند در کارخانه با سطحی صاف و یکدست ساخته می‌شوند و در حین اجرای پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این پروژه بازسازی نمای قدیمی یک ویلاست که در آن از ترکیب سمنت برد و بتن اکسپوز و شیشه‌های کرتین وال استفاده شده است. از آنجا که سازه برخی بناها تحمل وزن زیاد نما را ندارد، در هر ساختمانی نمی‌توان از هر متریالی برای نما استفاده کرد. زیرا برخی متریال وزن ساختمان را بیش از حد افزایش می‌دهد. موضوع افزایش وزن بیشتر در مورد بناهای قدیمی اهمیت دارد. زیرا ممکن است این بناها از نظر سازه توانایی تحمل نمای سنگین وزن را نداشته باشند. کندونما به این موضوع توجه کرده و در زمان اجرا آن را رعایت می‌کند.

نمای ساختمان تجاری با سمنت برد

در این پروژه از فایبر سمنت برد برای نمای تابلوهای مربوط به واحدهای تجاری استفاده شده است. این پروژه اجرای نما بر مجتمع تجاری آوین سنتر واقع در فردیس کرج است که در آن علاوه بر سمنت برد از لوور آلومنیومی استفاده شده است.

قبل از اینکه تعداد دیگری از پروژه ها را به شما عزیزان معرفی کنیم توصیه میکنیم که سمنت برد چیست را بخوانید و اطلاعات بیشتری کسب کنید که چرا برای نماهای ساختمانی بیشتر سمنت برد را انتخاب می کنند.

کاور آسانسور با سمنت برد ساده

همان طور که در وب سایت کندونما آمده است از سمنت برد کندونما در پروژه‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد. در این پروژه از آن برای کاور آسانسور استفاده شده است. این آسانسور متعلق به یک ویلا در اوشان فشم است که شیب زیادی دارد. در این نما به جای تسمه برای درزها از متریال سمنت برد استفاده شده است. فاصله بین درزها 4 سانتی متر است و همین موضوع باعث زیبایی هر چه بیشتر نما می‌شود.

فایبر سمنت برد در نمای شهرداری شمشک

یکی دیگر از پروژه‌های شرکت شهرداری شمشک است که با استفاده از سمنت برد طراحی و اجرا شده است. دلیل اینکه بیشتر پروژه‌ها با سمنت برد پیاده‌سازی شده امکان استفاده از این متریال در تمام فصول سال و مقاومت آن در هر شرایط آب و هوایی است. علاوه بر اینها زیبایی ظاهری زیادی دارد و حتی با گذشت چند سال و رسیدن به دمای زیر ۲۰ درجه سانتی گراد همچنان زیبا و جذاب باقی می‌ماند. تصویر این پروژه را در زیر می بینیم.

راه‌های ارتباطی

برای ارتباط با شرکت وارد سربرگ تماس با ما شوید. دو شماره تلفن برای تماس‌ با شرکت وجود دارد که در صورت نیاز می‌توانید از طریق آنها با کارشناسان کندونما در تماس باشید. این شماره‌ها راه ارتباطی شما با مدیر فروش و مشاوره شرکت است. در صورت تمایل می‌توانید از طریق ایمیل نیز با ایشان در ارتباط باشید.

حال اگر بر دکمه دانلود کاتالوگ کلیک کنید و فایل مربوطه را دانلود نمایید می‌توانید با زمینه‌های کاری شرکت، انواع نماهایی که استفاده می‌کند، توضیح هر یک از نماها، بازسازی نما، پروه‌ها و آدرس دقیق شرکت آشنا شوید. این کاتالوگ یک فایل پاورپوینت است که اطلاعات بسیار خوبی در مورد شرکت کندونما در اختیار شما قرار می‌دهد.

در همین صفحه از وب سایت کندونما یک فرم تماس وجود دارد که در صورت نیاز می‌توانید مشخصات خود و پیامتان را وارد کنید و با کلیک بر دکمه ارسال آن را برای مدیریت شرکت بفرستید و منتظر پاسخ از طریق ایمیل باشید.

بازدید حضوری

شرکت کندونما امکان بازدید حضوری نیز دارد. اگر مایلید از نمونه پروژه‌های این شرکت دیدن کنید می‌توانید فرم بازدید حضوری در وب سایت این شرکت را پر کرده و منتظر دریافت پاسخ باشید. با پر کردن این فرم کارشناسان کندونما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند و ساعت بازدید از پروژه را تعیین می‌کنند. از طرفی مشاوره رایگان در زمینه نمای ساختمان به شما می‌دهند و اطلاعات بیشتری در مورد زمینه‌های کاری خود در اختیارتان می‌گذارند.

پس اگر قصد مشاهده پروژه از نزدیک را دارید پیشنهاد می‌شود از این امکان استفاده کنید. تنها کافی است وارد وب سایت شده و در انتهای صفحه بر لینک بازدید حضوری کلیک کنید تا فرم مربوطه نمایش داده شود. بعد از پر کردن فرم که شامل نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، تلفن و آدرس پروژه است، دکمه ارسال را کلیک کنید تا مشخصات شما به دست کارشناسان برسد و جهت هماهنگی روز و ساعت و بازدید از پروژه های سمنت برد کندونما با شما تماس بگیرند.