تتراگلس طراح و مجری انواع پارتیشن اداری

انواع پارتیشن‌های اداری از راه حل‌های مناسب و به صرفه برای استفاده حداکثری از فضای محیط کار به شمار می‌روند.

  1. سه شنبه ۲۵ بهمن ۱ ساعت ۲۰:۵۹ (۱ سال،۵ ماه قبل)
تتراگلس
به گزارش فرانگر

پارتیشن‌ها به علت انعطاف پذیری بالا و کارآمدی بسیار نسبت به دیوارهای دائمی و گران، برای شرکت‌ها و محیط‌های اداری کوچک مناسب خواهند بود. این دسته از پارتیشن‌ها برای دفاتر اداری شلوغ و مکان‌های استیجاری گزینه مناسب و کاربردی هستند. تتراگلس طراح و مجری انواع پارتیشن اداری و همچنین پارتیشن شیشه ای است که با توجه به سلیقه و نظر مشتری بهترین و زیباترین پارتیشن‌های اداری را تولید می‌کند.

پارتیشن و کاربرد آن

پارتیشن به عنوان یک عایق خوب صدا در دفاتر اداری و شرکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. بهتر است برای حفظ حریم شخصی، عدم وجود صداهای مزاحم، انجام کارها با دقت و ... از این دیوارهای کاذب کم‌هزینه و به صرفه استفاده شود. پارتیشن ها نسبت به دیوارهای دائمی فضای کمتری را اشغال می‌کنند و همچنین زیبایی محیط کار را چندین برابر خواهند کرد. برای سفارش زیباترین پارتیشن‌های اداری به تتراگلس مراجعه نمایید و بر اساس سلیقه خود بهترین پارتیشن اداری و پارتیشن شیشه ای را دریافت کنید.

پارتیشن متحرک

این نوع از پارتیشن از ارزان‌ترین و متنوع‌ترین پارتیشن‌ها برای جداسازی اتاق‌ها به شمار می‌رود. پارتیشن متحرک به راحتی در محیط کار قابلیت جا به جایی دارد و این امکان را می‌دهد تا به راحتی بتوان از تمام محیط و فضای اداره در زمان نیاز استفاده کرد. تتراگلس پارتیشن های متحرک را متناسب با دکوراسیون داخلی محیط کار تولید می‌کند. همچنین هر کدام از انواع پارتیشن‌های متحرک مناسب فضای یک اداره هستند.

پارتیشن اداری

پارتیشن کشویی

نوع کشویی پارتیشن‌ها از طراحی ساده‌ای برخوردار هستند و قابلیت حمل آن‌ها یکسان است (در یک خط مستقیم باز می‌شوند). پارتیشن کشویی برای مکان‌های کوچک که نیاز به فضابندی خوب و درست دارند مناسب خواهد بود. پارتیشن کشویی برخلاف دیوارهای آرکادئونی نیازی به باز و بسته شدن نداشته؛ در نتیجه به راحتی می‌توان از آن‌ها در کنار میز یا دو فضای مجزا استفاده کرد. خوبی این جای گذاری این است که دیگر نیازی به جا به جا کردن مبلمان نخواهد بود.

نحوه عملکرد نصاب پارتیشن اداری

دیوارهای کشویی به طور معمول از وزن کمی برخوردارند و روی چرخ‌هایی مخصوص نصب می‌گردند. این نوع از پارتیشن‌ها طوری طراحی می‌شوند که به راحتی در مکان مناسب خود قرار گیرند. نصب کننده پارتیشن آن را به راحتی نصب کرده و در صورت نیاز می‌تواند آن را به آسانی جا به جا کند. این دسته از پارتیشن‌ها را می‌توان از دیوار جدا نمود و محل نصب را تغییر داد. در زمان جا به جایی دفتر کار نیز می‌توان آن را با خود به مکان جدید منتقل کرد. این نصب کننده‌ها برای پارتیشن اداری و پارتیشن شیشه ای قابل استفاده هستند.

اتاقک ‌های اداری

اتاقک‌های اداری سبکی متفاوت از پارتیشن‌های اداری هستند. این دسته از پارتیشن‌ها این امکان را به شما می‌دهند تا برای هر یک از کارمندان خود حتی در فضایی کوچک، محیطی خصوصی و پر از آرامش تعبیه کنید. این کار سبب می‌شود تا کارمندان با آرامش ذهنی بیشتر و به دور از هیاهوی بیرون اتاقک مشغول به کار باشند. امروزه بسیاری از دفاتر اداری به لطف تتراگلس توانسته‌اند اتاقک‌های مخصوص هر کارمند را تعبیه کنند و با استفاده از انواع پارتیشن‌ها مانند پارتیشن شیشه ای از میزان حواس پرتی آنها، همچنین کمتر شدن نویزها و صداهای خارجی جلوگیری نماید.

پارتیشن شیشه‌ ای

پارتیشن‌های شیشه ای بهترین و زیباترین جایگزین برای دیوارهای معمولی هستند. این دسته از پارتیشن‌های اداری به شما امکان جداسازی محیط کار خود را به طور خاص می دهند. پارتیشن های شیشه ای معمولا از سقف تا کف را تحت پوشش قرار خواهند داد. پارتیشن شیشه ای از رد و بدل کردن صداها می‌کاهد و نور خوبی به فضا می بخشد.

پارتیشن شیشه ای

نوردهی خوب و قابل توجه این دسته از پارتیشن ها سبب می شود تا جلوه بهتری به طراحی دکوراسیون دفتر کار شما دهد. البته باید در نظر داشت که شیشه های شفاف، حداقل میزان فضای کاری خصوصی را ایجاد می کنند. از این رو می‌توانید از نوع شیشه‌های مات نیز استفاده نمایید و میزان خصوصی بودن فضای کاری خود را بالاتر ببرید. اگر به صدا بسیار حساس هستید، بهتر است از نوع شیشه‌های دو یا سه جداره پارتیشن‌های شیشه ای استفاده کنید.

کلام پایانی

برای سفارش انواع مختلف پارتیشن های اداری بهترین گزینه مراجعه به تتراگلس طراح و مجری انواع پارتیشن اداری است. شرکت تتراگلس انواع پارتیشن‌های اداری از جمله پارتیشن شیشه ای را به مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن تولید و به مشتریان عرضه می‌کند. تتراگلس با توجه به نوع سلیقه مشتری و همچنین بررسی فضای دفاتر اداری و شرکت‌ها بهترین پارتیشن‌ها را با دقت تولید می‌کند. شرکت تتراگلس همچنین خدمات نصب و تعمیر پارتیشن‌های اداری را نیز برعهده می‌گیرد تا رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید.