باربری در شهر قدس

به طور کلی حمل و نقل عبارت است از جابجایی کالا یا اشیا یا هر چیز دیگری. این حمل و نقل هم اکنون می تواند در داخل کشور و داخل مرزهای کشور یا بین المللی و با سایر کشورهای خارجی انجام شود و به حمل و نقل ریلی، جاده ای، هوایی یا دریایی منتقل شود.

  1. سه شنبه ۱۱ بهمن ۱ ساعت ۲۱:۲۸ (۱ سال،۵ ماه قبل)
باربری
به گزارش فرانگر

شرکت باربری زاگرس بار یکی از پیشگامان ارائه خدمات حمل و نقل بار می باشد که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در ارسال از تهران به تمامی شهرستان ها و همچنین به مناطق مختلف تهران از جمله باربری در شهر قدس میباشد.

نوع حمل و نقل بسته به ارزش محصول، کمیت و وزن کالا، حجم و وزن کالا، محدودیت های بودجه ای و ریسک و ایمنی هر کالا بسته به مبدا و مقصد متفاوت است.

مزایای حمل و نقل جاده ای

1- نیاز به سرمایه گذاری کمتر

حمل و نقل زمینی (جاده ای) به سرمایه گذاری کمتری نسبت به سایر روش ها مانند حمل و نقل ریلی و هوایی نیاز دارد، از سوی دیگر هزینه ساخت و نگهداری راه ها بسیار کمتر از هزینه ساخت و نگهداری است. جاده ها معمولاً توسط ایالت ساخته می شوند و برای استفاده از آنها فقط باید هزینه کمی پرداخت کرد

2- سرویس های درب به درب

یکی از مهمترین مزیت های حمل و نقل زمینی (جاده ای) ارائه خدمات درب به در یا انبارداری به انبار است که هزینه بارگیری، انبارداری و تخلیه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

3- امکان تحویل به نقاط صعب العبور

حمل و نقل زمینی (جاده ای) اغلب برای حمل کالا یا مسافر به مناطقی که دسترسی به راه آهن، آب یا هوایی امکان پذیر نیست استفاده می شود. تبادل کالا بین شهرهای بزرگ و روستاهای کوچک فقط از طریق جاده امکان پذیر است.

4- خدمات مختلف

یکی دیگر از مزایای حمل و نقل زمینی (جاده ای) این است که خدمات آن متنوع و قابل تغییر است. مسیر و زمان تردد کامیون ها بسته به نیاز مشتریان و رضایت آنها قابل تغییر می باشد.

5- مناسب برای مسیرهای کوتاه

برای حمل و نقل کالا در مسافت های کوتاه، حمل و نقل جاده ای بسیار سریع و مقرون به صرفه است. کالاها را می توان بدون هیچ واسطه ای در کامیون بارگیری کرد و به مقصد ارسال کرد.

6. خطر آسیب کمتر در محل کار

از آنجایی که در حین حمل و نقل نیازی به تخلیه و بارگیری کالا نیست، خطر آسیب یا شکستگی کالا بسیار کم است. شاید به همین دلیل است که حمل و نقل جاده ای برای حمل و نقل کالاهای شکسته مانند چینی و کریستال مناسب تر است زیرا احتمال آسیب دیدن این گونه کالاها در هنگام بارگیری و تخلیه مجدد وجود دارد.

7. کمترین هزینه بسته بندی

در مقایسه با سایر روش های حمل و نقل، فرآیند بسته بندی کالا از طریق جاده پیچیدگی کمتری دارد. کالاهایی که به این روش جابجا می شوند نیازی به بسته بندی در چند لفاف ندارند.

8. نرخ باود

در مورد کالاهایی که باید به سرعت به دست مصرف کننده برسد، حمل و نقل زمینی مناسب ترین گزینه است. می دانید که حمل و نقل آب بسیار کند است و بارگیری زمان زیادی می برد.

9. خودروهای شخصی

مزیت دیگر حمل و نقل زمینی (جاده ای) این است که تجار و سرمایه داران می توانند شرکت های کوچکی را ایجاد کرده و خدمات مربوطه را با تاخیر به مشتریان ارائه دهند.

با توجه به موارد فوق می توان گفت که حمل و نقل زمینی از طریق جاده بسیار ایمن و مقرون به صرفه بوده و حتی مکمل سایر روش های حمل و نقل می باشد. در بسیاری از موارد، حمل و نقل جاده ای مکمل سایر وسایل حمل و نقل کالا مانند ریلی، دریایی و هوایی است و آنها را در اختیار مناطق دورافتاده قرار می دهد.

زاگرس بار

شرکت باربری زاگرس بار www.zagrosbaar.ir یکی از پیشگامان ارائه خدمات حمل و نقل بار می باشد که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در ارسال از تهران به تمامی شهرستان ها و همچنین به مناطق مختلف تهران می باشد. ارائه خدمات باربری این شرکت با ارزان ترین نرخ باربری باعث شده است زاگرس بار به یکی از محبوب ترین شرکت های باربری تهران و برای افرادی که قصد کاهش هزینه های حمل و نقل و جابجایی انواع کالا را دارند تبدیل شود. آنها می توانند دنیای قراردادهای باربری را به عنوان خدمات حمل و نقل خود انتخاب کنند. شرکت زاگرس بار کلیه خدمات باربری و باربری خود را برای باربری شهری، حمل بندری و باربری مرزی تحت پوشش بیمه باربری ارائه می کند تا خیال شما از رسیدن به مقصد در امان بماند. این شرکت همواره در تلاش بوده تا ضمن ارائه آخرین روش های حمل و نقل دنیا، صرفه جویی در هزینه ها را برای مشتریان خود حفظ کند. واضح است که بالاترین کیفیت خدمات، اعتماد مشتریان را به شرکت حمل و نقل زاگرس بار القا کرده است. زاگرس بار برای باربری از انواع خودروهای سبک و سنگین از جمله نیسان، شرق، کامیون، تریلر و … استفاده میکند که متخصص حمل و نقل بار است به این معنا که برای حمل بار و تناژ مختلف طراحی شده است.

آنچه نوع خودرو را تعیین می کند وزن و ابعاد بار است، بنابراین قبل از درخواست خدمات حمل و نقل باید این دو نکته را مشخص کنید. برای حمل بار سبک تا 3 تن در تهران، نیسان و ایسوزو در خدمت شما می باشد. زاگرس بار یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت حمل و نقل تهران می باشد که با رزومه کاری و سابقه درخشان در حمل و نقل درون شهری و بین شهری به عنوان معتبرترین باربری تهران شناخته می شود و برای کسانی که به دنبال یک باربری خوب هستند بهترین گزینه است. صدور کلیه مجوزهای چارتر ضروری، از جمله بارنامه و بیمه نامه، به شما این امکان را می دهد که آرامش داشته باشید.