تعمیر یخچال ساید بای ساید در اسلامشهر

  1. شنبه ۱۰ دی ۱ ساعت ۲۱:۲۸ (۱۱ ماه قبل)
یخچال ساید بای ساید
به گزارش فرانگر

یخچال ساید بای ساید شما دچار مشکل شده؟ پیدا کردن تعمیرگاهی که با خیالی آسوده، تعمیر یخچال خود را به آنها بسپارید برایتان دغدغه بزرگی شده است؟ شرکت تعمیرکاران بلدسرویس، در محدوده اسلامشهر و شهریار، همراه شماست تا با متخصصین با تجربه و حرفه ای خود، انواع یخچال های کره ای، آمریکائی، ایرانی و اروپایی را با مدل های ساده، بالاپایین، ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن و در محل شما، با گارانتی 3 تا 6 ماهه تعمیر نماید.

چرا تعمیرکاران بلد سرویس

مشتری مداری و احترام به حقوق و اعتماد مشتری مهمترین شعار ما در مجموعه تعمیرکاران بلدسرویس می باشد. این شرکت با گردآوری تیمی حرفه ای و آشنا به دانش روز، یکی از معتبرترین شرکت های تعمیر یخچال سایدبای ساید در اسلامشهر و شهریار می باشد. همان طورکه می دانید در صورت عدم عیب یابی صحیح، علاوه بردرست نشدن مشکل یخچال، مشتری متحمل هزینه های جانبی دیگری خواهد شد. بنابراین با انتخاب مجموعه ای متخصص و معتبر از دوباره کاری و مشکلات مختلف بعدی جلوگیری به عمل آورید. متخصصین بلد سرویس، تمام تلاش خود را در راستای تعمیر یخچال سایدبای ساید می نمایند تا عیب یابی یخچال فریز شما به نحو احسنت در کمترین زمان و با هزینه مقرون به صرفه انجام پذیرد. تعمیرکاران متعهد و باسابقه بلدسرویس در تمام روزهای هفته، حتی در روزهای تعطیل برای عیب یابی و تعمیر یخچال آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم می باشند.

با تعمیرکاران بلد سرویس:

• تلاش می گردد کلیه مراحل تعمیر و تعویض قطعات در منزل و محل شما انجام شود تا نیازی به حمل یخچال به محل تعمیرگاه نباشد.

• تعمیر یخچال شما، توسط متخصصین باسابقه و حرفه ای با دقت و حساسیت بالا انجام خواهد شد.

• قطعات مورد استفاده اورجینال و اصلی می باشند.

• شرکت تعمیرکاران بلدسرویس، خدمات و پشتیبانی خود را با ذکر کتبی 3 تا 6 ماه گارانتی می-نماید.

• کلیه هزینه های دریافتی، منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و هزینه تقریبی نیز پیش از انجام کار به شما اعلام می گردد و پس از پایان کار از مشتری دریافت خواهد شد.

یخچال فریزسایدبای ساید

در واقع مدل ساید بای ساید مدل ارتقا یافته ی یخچال فریزر های دوقلو می باشد. این مدل ضمن یک پارچه بودن، درمیزان حجم اشغالی ونمای ظاهری نیز بهینه شده است. در صورتیکه یخچال سایدبای ساید دارید تعمیرکاران بلد سرویس برای عیب یابی وتعمیر یخچال شما، در کنار شما عزیزان می باشند.

جهت مشاوره فوری برای تعمیر و رفع مشکل یخچال فریزرسایدبای ساید میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن ثابت:02156447593 تلفن همراه:09370912131

یخچال ساید

نصب یخچال فریزر سایدبای ساید

از آنجائیکه نصب و راه اندازی یخچال ساید نقش بسیار مهمی در کارائی و عملکرد آن دارد، تصمیم گرفتیم تا توضیحاتی در این خصوص خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. در ابتدای امر حمل یخچال سایدبای ساید باید با دقت و احتیاط فراوان انجام پذیرد تا آسیبی به آن وارد نشود. یخچال باید در جای مناسب قرار گرفته و از دیوار حداقل ده سانت فاصله داشته باشد و لوله کشی آب سرد به محل در نظر گرفته شده برای نصب یخچال نزدیک باشد. از این لوله جهت تامین آب آبسردکن ویخ ساز استفاده می شود. پس از جابه جایی بسته به نوع و زمان حمل تا چند ساعت نباید آن را به برق متصل نمائید زمان دقیق انتظار به شرح ذیل محاسبه می گردد:

اگر یخچال به صورت عمودی حمل شده باشد بلافاصله می توانید آن را به برق متصل نمائید اما توصیه می شود برای ایمنی بیشتر در این حالت نیز دو تا سه ساعت صبر کنید. هرگز یخچال را به صورت افقی جابه جا ننمایید ولی در صورت لزوم باید به اندازه زمانی که حمل آن زمان برده است صبر کنید به طور مثال در صورتیکه مدت زمان حمل یخچال یک ساعت بوده است پس از اینکه در حالت عمودی قرار گرفت باید یک ساعت صبر نمایید.

اکیداً توصیه می شود یخچال را مستقیماً، به برق شهر متصل ننموده و حتماً از ترانس محافظ برق استفاده نمائید.

پس از اتصال به برق منتظر بمانید تا تمامی قسمت های یخچال خنک شود سپس می توانید مواد غذایی را در داخل آن قرار دهید. دمای مناسب و پیشنهادی برای یخچال مثبت 3 درجه سانتی گراد وبرای فریز منفی 19 درجه سانتی گراد می باشد. بعد از انجام این مراحل یخچال شما آماده استفاده می باشد.

چنان چه در محدوده شهریار و اسلامشهر زندگی می کنید، می توانید از متخصصین نصب یخچال سایدبای-ساید بلدسرویس کمک بگیرید. یکی از خدمات این شرکت نصب و راه اندازی یخچال های سایدبای ساید در این محدوده می باشد.

مشاورین بلد سرویس،کلیه امور مربوط یخچال فریز سایدبای ساید در شهریار و اسلامشهر از جمله نصب و راه اندازی یخچال ساید،تعمیر یخچال فریزر سایدبای ساید در اسلامشهر وتعمیر یخچال ساید بای ساید در شهریار را انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به آدرس https://baladservice.com/service/refrigerator-repair/shahriar/ مراجعه نمایید.

مشکلات رایج در یخچال های سایدبای ساید

یخچال فریز سایدبای ساید خاموش شده است و روشن نمی شود.

درب یخچال فریز به علت از دست رفتن خاصیت آهنربایی درب یخچال بسته نمی شود.

یخچال صدای آزاردهنده ای تولید می نماید.

مواد غذایی در مدت کوتاهی فاسد شده و یخچال بوی بدی می گیرد.

سبزیجات و میوه جات دچار یخ زدگی می شوند.

یخچال فریزر دچار نشتی گاز شده است و یا گاز یخچال تمام شده است و نیاز به شارژ گاز دارد.

آبی که از آبسرد کن خارج می شود سرد نیست و یا حجم کمی دارد.

یخ ساز، یخ نمی سازد.

بدنه یخچال، الکتریسیته دارد.

موتور یخچال کار نمی کند.

برد الکترونیکی دچار مشکل شده است.

فن موتور سوخته است.

دستگاه آلارم می دهد و خطاهای مختلفی در صفحه نمایش یخچال نشان داده می شود.

مشکلات دیگری نیز ممکن اتفاق بیوفتد ولی عمده مشکلات مواردی بود که در بالا ذکر شد.

یخچال ساید

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریز ساید

 برد الکترونیکی یکی از مهمترین و حساس ترین قطعات یخچال فریزرهای جدید می باشد. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی بردهای الکترونیکی جایگزین قطعات مکانیکی مانند ترموستات وتایمر گردید. این قطعه در حقیقت مغز یخچال می باشد و کنترل قطعات دیگر مانند کمپرسور و فن یخچال را بر عهده دارد و موجب عملکرد بهتر سیستم می شود. شاید بتوان گفت تنها عیب این بردها این است که نسبت به مدل های مکانیکی دارای حساسیت بالاتری هستند و نوسانات برق و اتصال کوتاه یکی از قطعات می تواند به سرعت بر روی آن تاثیر گذاشته و باعث خرابی آن گردد. بنابراین تعمیر این برد کار تخصصی می باشد و باید توسط کارشناسان ماهر و با تجربه انجام پذیرد. شرکت تعمیرکاران بلد سرویس با متخصصین مجرب و حرفه ای در زمینه تعمیر دقیق و تخصصی برد الکترونیکی یخچال فریز در کنار شما می باشند.

منبع: مجموعه بلد سرویس https://baladservice.com/