اساتید قانون جذب در ایران

قانون جذب چاقویی دو لبه است. یعنی هم می توانید با آن ثروتمند، خوشبخت و شاد باشید و هم می توانید با آن به فقیرترین، بدبخت ترین و ضعیف ترین فرد دنیا تبدیل شوید.

  1. سه شنبه ۲۵ مرداد ۱ ساعت ۲۱:۵۸ (۱ سال،۱۰ ماه قبل)
جذب
به گزارش فرانگر

خوب یا بد آن بستگی به نحوه استفاده شما از آن دارد. مهم نیست در کدام شهر، روستا و دیار زندگی میکنید؛ این قانون همه جا و برای همه یکسان عمل می کند.

وجود این قانون در جهان به این معنیست که شما اختیار و اراده کامل برای تعیین مسیر زندگیتان را دارید و هر آنچه تا به امروز تجربه کرده اید، خوب یا بد، نتیجه افکار و باورهای شخصی شما بوده است. پس با آگاهی از این قانون باید مسئولیت تمام و کمال زندگیتان را بپذیرید.

رقم زدن یک زندگی سرشار از موفقیت، به خواست ما ارتباطی ندارد بلکه به کانون توجه ما وابسته است. اگر پیوسته به دنبال اخبار گرانی، فقر و بدبختی هستیم، نباید انتظار داشته باشید چیزی بهتر از گرانی و بدبختی در زندگی کسب کنید.

بسیاری از ما به صورت نا آگاهانه و ناخودآگاه بر روی موارد منفی تمرکز کرده ایم. در درون ذهنمان گفت و گوهایی منفی با خود و افراد پیرامونمان داریم و این گفت و گوها و رفتارهای ناخودآگاه به مرور به واقعیت زندگی ما تبدیل می شوند. پس عاقلانه ترین و بهترین راه یادگیری قانون و یادگیری نحوه برنامه ریزی صحیح ذهن است.

در ادامه به معرفی سه نمونه از بهترین اساتید قانون جذب در ایران می پردازیم.

استاد عباسمنش در گروه تحقیقاتی عباسمنش

استاد عباس منش سالهاست که در زمینه آموزش قانون جذب فعالیت می کند. نام محبوب ترین و پر مخاطب ترین دوره های این استاد قانون جذب، قانون آفرینش و روانشناسی ثروت است. استاد عباسمنش در دوره های خود که ابتدا در ایران ضبط می شدند و سپس در کالیفرنیای آمریکا آپدیت شدند، مخاطبان را به اقدام عملی دعوت می کند. جمله معروف ایشان این است که ایمان بدون عمل حرف مفت است.

جذب

استاد عباسمنش که در ایران سمینارها و دوره های عملی بسیاری برگزار می کرد، در سال 96 از ایران به آمریکا سفر کرده و دوره های خود را به صورت آنلاین بر گزار می کند.

در سایت گروه تحقیقاتی عباسمنش بخشی به نام عقل کل وجود دارد که در آن محلی برای پرسش و پاسخ مخاطبان این گروه تحقیقاتی فرآهم شده است. همه مخاطبان قانون جذب می توانند در این بخش سوالات خود را جستجو کرده و در صورتی که پاسخ خود را پیدا نکردند، سوال خود را در این بخش مطرح کنند تا هزاران علاقمند به این حوزه به سوالات شما پاسخ دهند.

آدرس: www.abasmanesh.com

استاد فرهاد کوکائیان در گروه تحقیقاتی یکشو

گروه تحقیقاتی یکشو در اسفند سال 1396 متولد شد. استاد فرهاد کوکائیان در این گروه تحقیقاتی به آموزش قانون جذب و روش های برنامه ریزی ذهن می پردازد. استاد کوکائیان در دوره ای به نام قانون توانگری به صورت تخصصی قانون جذب را آموزش می دهد. این دوره حاوی صدها مثال و کیس های واقعیست که ذهن و جان مخاطب را با اصل قانون جذب آشنا می کند.

جذب

در گروه تحقیقاتی یکشو بخش های مختلفی وجود دارد که از مهمترین آنها می توان به مجله موفقیت و کلیپ های انگیزشی اشاره کرد. در بخش مجله موفقیت خبرهای مثبت از شادترین کشورهای جهان و ثروتمندترین کشورهای جهان، افراد موفق و خبرهایی از سلامتی، صلح و رشد منتشر می شود. این بخش یک ورودی مفید برای ذهن و ضمیر شما خواهد بود. می توانید خواندن مطالب این بخش را به برنامه روزانه خود تبدیل کرده و از نتایج آن شگفت زده شوید.

در بخش کلیپ های انگیزشی نیز می توانید جملاتی طلایی و پر از انرژی و انگیزه را از افراد موفق بشنوید و ذهن خود را برای موفقیت بیشتر شارژ کنید.

همچنین استاد فرهاد کوکائیان نویسنده چند کتاب در زمینه موفقیت است. از جمله این کتاب ها می توان به کتاب "قانون جذب چیست و چگونه با آن زندگی خود را متحول کنیم؟" و "خدای من" اشاره کرد.

آدرس: www.yeksho.ir

استاد امیر شریفی در سایت پرورش افکار

این سایت متعلق به استاد امیر شریفی است. استاد امیر شریفی دوره ای تحت عنوان کارشناس جذب شوید را در سایت رسمی خود در اختیار علاقمندان قرار می دهد. استاد امیر شریفی بیشتر در کانال تلگرام خود، پادکست هایی را برای علاقمندان تهیه می کند و هر چند وقت یکبار، در یک پادکست پاسخ سوالات مخاطبان دوره را می دهد.

دوره اصلی این استاد نیز به صورت صوتی تهیه شده و توسط اپلیکیشن پرورش افکار در اختیار مخاطبان دوره قرار میگیرد.

جذب

ایشان در بخشی از سایت خود، به انتشار زندگینامه افراد موفق و مشهور ایران و جهان پرداخته است که می توانید با مطالعه آنها خوراک ذهنی مثبتی برای خود فراهم کنید.

آدرس: www.parvaresheafkar.com

فراگیری قانون جذب، برنامه ریزی ذهن و کسب نتایج شگفت انگیز مسیری چندین ساله است که نیاز به صبر و پشتکار زیاد دارد اما پس از تغییر تدریجی باورهای ذهنی نتایج شگفت آور خواهد بود و سیل اتفاقات خوب خودتان و اطرافیانتان را شگفت زده خواهد کرد.

برای آموزش قانون جذب می توانید از یکی از اساتیدی که در بالا معرفی شد استفاده کنید. بهتر است از استادی که ارتباط بهتری با او برقرار می کنید برای مسیر رشد و پیشرفت خود استفاده کنید. برای این منظور به سایت سه بزرگوار مراجعه کرده و فایل های صوتی و تصویری رایگان آنها را مشاهده کنید. با هر استادی که ارتباط بهتری برقرار میکنید، مسیر تغییر را آغاز کنید.
همرسانی نوشتار: