ماسک صورت ژل رویال چه فوایدی دارد؟

آیا درباره فواید ماسک صورت ژل رویال اطلاعاتی دارید؟ ژل رویال با ترکیبات مغذی خود موجب بهبود سلامتی پوست صورت می شود.

  1. سه شنبه ۴ مرداد ۱ ساعت ۱۴:۲۹ (۱ سال،۱۰ ماه قبل)
ماسک صورت
به گزارش فرانگر

در این مطلب در اینباره با شما صحبت می کنیم.

ژل رویال بعنوان ماسک صورت

ماسک صورت ژل رویال، ماده ای غلیظ و ژله ای می باشد که زنبورهای کارگر آن را برای تغذیه ملکه زنبورهای عسل تولید می کنند. ژل رویال دارای ترکیبات منحصر به فردی است که موجب رشد ملکه و افزایش توان باروری آن می شود. همچنین ژل رویال موجب افزایش طول عمر زنبور ملکه می شود. ژل رویال ماده ای بسیار فوق العاده موثر برای درمان مشکلات پوستی و بهبود سلامتی پوست می باشد.

فواید استفاده از ماسک صورت ژل رویال

ماسک صورت ژل رویال موجب مرطوب شدن پوست و شادابی آن می شود. ژل رویال تازه برداشت شده دارای 60 تا 70 درصد آب، 36/5 درصد چربی، 34/12 درصد پروتئین، 82/0 خاکستر، 5/12 درصد مواد احیا کننده و 8/2 درصد ترکیبات دیگر است. ژل رویال دارای ویتامین های گروه B، آنتی بیوتیک، اسیدهای چرب، استرول ها و قندها می باشد که موجب تغذیه پوست می شود. اسیدهای آمینه موجب ساخت کلاژن پوست می شوند . کلاژن موجب استحکام پوست، رفع چین و چروک پوستی و در نهایت باعث جوانسازی پوست می شود.

استفاده از ژل رویال در تهیه مواد آرایشی و بهداشتی مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. ژل رویال موجب ترمیم سلول های آسیب دیده پوست می شود. ژل رویال دارای آنتی اکسیدان ها و مواد ضد قارچی است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. با استفاده از ژل رویال می توانید، عوارض ایجاد شده بر روی پوست، به دلیل افزایش سن و استرس، را به طور چشمگیری کاهش داد.

درمان مشکلات پوستی با ماسک صورت ژل رویال

برخی از مشکلات پوستی را می توان با ماسک صورت ژل رویال برطرف کرد:

سفید کردن پوست صورت با ژل رویال تازه برداشت شده

یک قاشق چایخوری ژل رویال را با یک قاشق غذاخوری عسل و یک عدد زرده تخم مرغ ترکیب کنید و خوب به هم بزنید. از این ترکیب بر روی پوست صورت خود بگذارید. بعد از گذشت نیم ساعت صورت خود را با آب ولرم بشویید. از این ترکیب برای گرفتن نتیجه عالی، یک دوره هفت روزه استفاده کنید، سپس یک هفته استراحت کنید. این روش درمان را برای سه دوره انجام دهید.

درمان آکنه و جوش صورت با ژل رویال

ترکیب ژل آلوئه ورا که یک مرطوب کننده عالی است با ژل رویال که یک آنتی بیوتیک قوی است، موجب رفع آکنه و جوش می شود. یک قاشق غذاخوری عسل را با یک قاشق چایخوری ژل رویال و یک قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا ترکیب کنید. صورت را با آب ولرم شسته و بعد ماسک بر روی آن بمالید. بعد از گذشت نیم ساعت صورت را با آب ولرم بشویید. استفاده از این ترکیب در دوره زمانی یک ماهه و هر روز یکبار، باعث می شود تا صورتی بدون جوش و آکنه داشته باشید.

زنبورستان دکتر هانی راد

ماسک صورت ژل رویال برای پاکسازی پوست

ماسک صورت ژل رویال برای پاکسازی صورتی که در معرض آلودگی و گرد و غبار بوده، مناسب است. یک قاشق چایخوری ژل رویال را با 5 تا 7 قطره لیمو ترکیب کنید. پوست خود را با آب ولرم شسته و ماسک را بر روی پوست صورت بمالید. بعد از گذشت نیم ساعت صورت خود را ابتدا با آب ولرم بشویید و بعد با آب سرد شستشو دهید.

کلام آخر

ماسک صورت ژل رویال به دلیل وجود ویتامین E در ترکیب آن، موجب جوانسازی و سلامتی پوست می شود. ژل رویال دارای آنتی اکسیدان هایی می باشد که از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند. ژل رویال خوب را می توانید از زنبورستان دکتر هانی راد تهیه کنید. استفاده از ژل رویال موجب درخشندگی و شادابی پوست صورت می شود. از خواص دیگر ژل رویال می توان به کاهش کلسترول، افزایش میل جنسی، پیشگیری از بروز سرطان، ضد التهاب، ترمیم کننده زخم ها و بریدگی ها اشاره کرد.