لیست شماره تلفن مشاغل کشور

  1. پنجشنبه ۱۶ تیر ۱ ساعت ۱۲:۳۸ (۲ سال قبل)
بانک شماره
به گزارش فرانگر

برای این که کاربرد لیست تلفن مشاغل کشور را برای شما بیان کنیم، در بهترین پنل پیامک در ابتدا لازم است مختصری در رابطه با بانک اطلاعات اصناف کشور برای شما توضیح دهیم، بانک اطلاعات اصناف کشور دارای اطلاعات مفید و کاربردی از صاحبان مشاغل مختلف از قبیل فروشگاهی و خدماتی می ‌باشد.

این اطلاعات شامل نمایندگی پنل پیامک نام مدیریت این کسب و کار،آدرس، شماره ی تلفن ثابت و همراه، ایمیل با سایت مربوطه، و موارد دیگر می ‌باشد

دسترسی به شماره ی تلفن‌ های مربوط به هر مجموعه ی کاری می ‌تواند در ارسال اس ام اس های تبلیغاتی انبوه کمک شایانی به ما کند، بدین شکل که چنان چه محصول یا خدماتی داریم که با یک شغل در ارتباط است، با ارسال پیامک به جامعه ی هدفمند تبلیغاتی می ‌توانیم مشتری بیشتر و در نتیجه رونق کسب و کار بهتری داشته باشیم.

در زیر یک نمونه مثال از این نوع ارسال پیامک تبلیغاتی را برای شما توضیح خواهیم داد.

بانک شماره مشاغل

فرض کنید شما فروشنده ی تیر آهن هستید و قصد تبلیغات برای بنگاه اقتصادی خود را دارید در این حالت شما می ‌توانید با استفاده از لیست شماره تلفن مشاغل به تمامی شرکت‌ های ساخت و ساز و فعالان ساختمانی دسترسی داشته باشید و با ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به آن‌ ها افراد را از کسب و کار خود و ارائه ‌ی محصولات خود آشنا سازید.

این لیست شماره تلفن بسیار کاربردی می ‌باشد، چنان چه فیلتر‌ های مکانی را نیز به آن اضافه کنید می ‌توانید تبلیغات خود را کاملا هدفمند نمایید.

لیست شماره تلفن‌ های مشاغل بر طبق شهرک‌ های مختلف ایران کاملا تفکیک شده هستند و شما می ‌توانید تنها به اصناف موجود در شهرستان مورد نظر خود پیامک تبلیغاتی را ارسال نمایید.

در این بانک شماره تلفن‌ های اصناف مختلف طبق دسته بندی‌ های مربوط و مشخص طبقه بندی شده است، و در این حالت دسترسی به طبقه ی اصناف مربوط بسیار آسان است.

یکی از خوبی‌ های مهم این پنل تبلیغاتی، عرضه ی بانک شمارۀ مشاغل در بخش ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی است. این نوع از پنل اس ام اس را باید زمانی مورد استفاده قرار داد که لازم دارید که برای یک گروه شغلی خاص تبلیغات انجام دهید.

ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی

برای ارسال اس ام اس برای مشاغل باید به پنل کاربری وارد شوید و روی منطقه ارسال کلیک نمایید.

در قسمت عنوان، یک کلمه‌ را انتخاب کنید که در دسته بندی پیام‌ ها به شما کمک کند. عنوانی که شما انتخاب می ‌کنید برای مشتری ارسال نمی ‌گردد. بعد از قسمت فرستنده، شماره ی خط خود را انتخاب نمایید. سپس باید ارسال‌ ها را به صورت ترتیبی با تصادفی انتخاب کنید. اما آیا می ‌دانید که ارسال ترتیبی و تصادفی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

شماره موبایل مشاغل کشور

تفاوت بین ارسال ترتیبی و تصادفی

ارسال تصادفی به این معناست که چنان چه در منطقه فقط ۵ هزار شماره باشد، به طور تصادفی برای ۲ هزار شماره پیامک ارسال می ‌گردد. چنان چه شما نیز می خواهید فقط یک دفعه از این ابزار استفاده کنید، ارسال تصادفی را به شما پیشنهاد دهیم.

ارسال ترتیبی کاملا برعکس ارسال تصادفی عمل می ‌کند چیزی در این مورد به صورت ترتیبی پنل برای شما پیام ارسال می ‌کند. به عنوان مثال دفعه ی اول ۲ هزار پیام و دفعه ی دوم ۲ هزار پیام دیگر را می ‌فرستد و در ارسال‌ های بعدی برای شماره‌ های تکراری پیام را ارسال نخواهد کرد. در نتیجه چنان چه شما قصد دارید چندین بار از این ابزار تبلیغاتی استفاده کنید و قصد ندارید پیام تکراری بفرستید، چارۀ کار شما ارسال پیامک به صورت ترتیبی می ‌باشد.

بانک کامل شماره‌ های ایرانسل و همراه اول

این بانک اطلاعات تلفن‌ های مشاغل، هر چند وقت یک بار به روز رسانی می شود. پس هر زمان که قصد ارسال کردن پیامک تبلیغاتی را دارید، می ‌توان کاملا مطمئن بود که اس ام اس شما فقط برای شماره‌ های به روز شده ارسال خواهد شد.

در قسمت بانک شماره ی مشاغل می ‌توانید، هر گروه شغلی که مدنظر شما است مانند مهندسان، وکیل‌ ها و پزشکان در تخصص‌ های مختلف را انتخاب نمایید. هر کدام از این شغل‌ ها به چند زیر شاخه کوچک تر تقسیم می ‌شود تا بتواند جامعه ی هدف شما را دقیق و محدود نماید و پیام شما به دست شخصی برسد که به آن تبلیغ نیاز دارد. به طور مثال چنان چه گروه شغلی مهندسین را انتخاب کنید، زیر شاخه ی ارسال پیامک بر اساس نظام مهندسی، بر اساس رشته ی تحصیلی آن‌ ها و بر اساس شهر آن‌ ها به شما نمایش داده می ‌شود تا پیامتان را برای هر موردی که می ‌خواهید ارسال کنید.

این شغل‌ های طبقه‌ بندی شده فقط با گروه خاصی از کسب و کار ها همکاری می ‌کنند و بعضی از کسب و کار ها با همه ی مردم سر و کار دارند. به همین جهت نیاز است تا شما به عنوان صاحب کسب‌ و کار خاص بتوانید تبلیغات هدفمند داشته باشید و به طور حرفه ای برای گروه شغلی که بازار هدف شما است، به صورت مناسب تبلیغات انجام دهید.

به عنوان مثال چاپخانه‌ ها بیش از همه با کارخانه ی تولیدات کاغذ، مدارس مختلف و آموزشگاه‌ های حرفه ای در ارتباط هستند، یا مثلا دفاتر بیمه با رانندگان، شرکت‌ های کوچک و بزرگ و کلینیک‌ ها کار می کنند.

با استفاده از ارسال پیامک برای اصناف و مشاغل مختلف فقط بر روی گروه مورد نظر خود تبلیغات انجام می ‌دهیم تا هم نتیجه ی بهتر برای شما داشته باشد و هم هزینه ی تبلیغات کم تر باشد. اما از بین انواع روش‌ های تبلیغاتی مختلف، مزیت‌ های استفاده کردن از پنل پیامکی و ارسال پیامک برای اصناف و مشاغل چگونه است؟

استفاده کردن از فیلتر انتخاب اصناف و مشاغل هزینه ی تبلیغات شما را تا حدود زیادی کاهش می ‌دهد و پیام تبلیغاتی‌ شما را به دست مخاطب مناسب می ‌رساند.

در نتیجه از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است که از این نوع از تبلیغات برای شناساندن کسب و کار خود به مشتریان بالقوه استفاده نمایید و موجب رونق کسب و کارتان شوید.

از طرف دیگر ارسال پیامک روش تبلیغاتی است که سرعت بسیار بالایی دارد و بیشتر مردم هم آن را دریافت کرده و می ‌خوانند، در نتیجه با این روش، جامعه ی هدف مناسب را انتخاب کرده اید. بدین شکل که زمانی که برای شغلی که بازار هدفتان است پیامک ارسال کنید، پیام شما به دست کسانی خواهد رسید که دقیقاً به محصول یا خدمات شما نیاز دارد.

جمع بندی نهایی مقاله لیست شماره تلفن مشاغل کشور و کاربرد آن

در این مقاله شما را با لیست شماره تلفن مشاغل کشور و کاربرد آن آشنا کردیم و چند نمونه از مزایا و معایب آن را برشمردیم.

به طور کلی باید اظهار داشت که یکی از بهترین امکانات در حوزه لیست شماره تلفن مشاغل کشور و کاربرد آن را پنل پیامکی "مدیر پیامک" است.

در پایان از این که تا انتهای مقاله‌ ی لیست شماره تلفن مشاغل کشور و کاربرد آن با ما همراهی کردید از شما بی نهایت ممنونیم و سپاس گزار هستیم و امید بر آن است که توانسته باشیم شما را تا حدودی با لیست شماره تلفن مشاغل کشور و کاربرد آن آشنا کنیم تا در صورت نیاز از این سرویس بهره مند شوید. همچنین برنامه نویسان حترم میتوانند از وبسرویس پنل پیامکی نیز استفاده کنند.

در صورت تمایل برای خرید و ثبت نام سامانه پیامک به وب سایت modirpayamak.com مراجعه نمایید و از کد تخفیف 30 درصدی repor30off استفاده نمایید