5 ترفند تقویت کیفیت زندگی در هر کشوری

 1. چهارشنبه ۶ بهمن ۰ ساعت ۱۱:۰۵ (۲ سال،۴ ماه قبل)
سبک زندگی
به گزارش فرانگر
 1. چگونه پس انداز، خرج و سرمایه گذاری کنیم
 2. هنر خرج کردن پول و استفاده از پول خود به صورت مناسب برای بهبود وضعیت فعلی خود است. هنر پس انداز پول کم کردن و مقاومت در برابر تمایل به خرج کردن به خاطر وضعیت آینده است. هنر سرمایه گذاری پول همان خرج کردن پول برای سودهای آینده است. همه این هنرها مهارت های مالی ضروری برای یادگیری هستند. اما خطرناک ترین می تواند سرمایه گذاری باشد. سرمایه گذاری جنبه مثبت باورنکردنی دارد. این می تواند بیش از پول شما درآمد داشته باشد، و امیدواریم در نقطه ای به ثروت مستقل یا بازنشستگی راحت منجر شود. اما ریسک درآن بسیار دخیل است، و درک ریسک در مقابل پاداش سرمایه گذاری مهم است. کارتون برای تقویت انگلیسی

 1. سنجش ریسک و پاداش
 2. با همه تصمیمات ریسک و پاداش همراه است. برخی موقعیت‌ها پرمخاطره‌تر هستند، در حالی که برخی موقعیت‌ها سودمندتر هستند. ترفند اتخاذ این تصمیم‌ها این است که تمام ریسک‌های بالقوه را در کنار همه پاداش‌های بالقوه در نظر بگیرید و سعی کنید بفهمید که آیا انتخاب واقعاً ارزش ریسک را دارد یا خیر.

 1. پس انداز کنید
 2. بخشی از مدیریت پول شما این است که یاد بگیرید چگونه آن را پس انداز کنید. مهم است که در حد توان خود زندگی کنید و مقداری پول را برای زمانی که در آینده به آن نیاز دارید کنار بگذارید. شما نمی خواهید همیشه در مواقع اضطراری خط اعتباری بگیرید، بنابراین داشتن یک حساب پس انداز سالم راهی عالی برای داشتن یک شبکه ایمنی است.

 1. Conserve Utilities
 2. مطمئناً، ممکن است به راحتی از اتاق خارج شوید و فراموش کنید که چراغ را خاموش کنید. با این حال، تلاش برای خاموش کردن چراغ ها و لوازم خانگی خود در زمانی که در خانه، محل کار یا آپارتمان شما استفاده نمی شود، می تواند به صرفه جویی قابل توجهی در پول شما در قبض آب و برق ماهانه کمک کند. بهترین اپلیکیشن زبان ممکن است تعجب کنید که چه تعداد از مردم از خدمات شهری صرفه جویی نمی کنند و چقدر می توان با کوشا بودن در این مهارت خاص صرفه جویی کرد. و البته، به عنوان یک مزیت اضافی، هدر ندادن گاز و برق، یک نکته مثبت برای محیط زیست است. چند کار اضافی وجود دارد که می توانید هر روز انجام دهید تا واقعاً از این کار بهره مند شوید و بیشترین بهره را از تلاش خود ببرید:

  • اطمینان حاصل کنید که هر زمان که اتاقی را ترک می کنید، همه چراغ ها را خاموش کنید.
  • هنگامی که از وسایل الکترونیکی خود استفاده نمی کنید آنها را خاموش کنید. در حالی که بسیاری از وسایل الکترونیکی اگر برای مدت زمان مشخصی استفاده نشوند، به طور خودکار به حالت آماده به کار می روند، اما همچنان مقداری برق مصرف می کند.
  • اگر هوای بیرون خوب است، پنجره های خود را باز کنید و از پنکه های اطراف خانه برای گردش هوا و خنک شدن در تابستان استفاده کنید. این به شما کمک می کند تنها با استفاده از تهویه مطبوع در روزهایی که به شدت گرم هستند، در هزینه خود صرفه جویی کنید.
  • در زمستان پرده‌ها و سایه‌بان‌های خود را باز کنید تا نور خورشید وارد خانه شود و خانه‌تان گرم شود. گرم کردن خانه به طور طبیعی با نور خورشید باعث می شود که پول اضافی برای گرمایش خرج نکنید.
  • هنگام آشپزی، اندازه قابلمه خود را با اندازه شعله خود مطابقت دهید. اگر از یک قابلمه یا ماهیتابه کوچک روی یک شعله بزرگ استفاده می کنید، انرژی بیشتری را برای به دست آوردن نتیجه مشابه صرف می کنید.
  • از کوچکترین قابلمه یا وسیله ای که نیاز دارید استفاده کنید. اگر یک سینه مرغ را گرم می کنید، تمام فر را از قبل گرم نکنید. در عوض، فر کوچک خود را گرم کنید یا آن را در تابه بپزید.
  • لباس های خود را در آب سرد بشویید. شما به نتایجی مشابه با شستشو در آب گرم خواهید رسید، اما در هر بار لباسشویی حدود 40 سنت صرفه جویی خواهید کرد.
  • اگر به خارج از شهر می روید، آبگرمکن را خاموش کنید. فقط یک ساعت طول می کشد تا آبگرمکن آب خانه شما را دوباره گرم کند و خاموش کردن آن تا حد زیادی در انرژی صرفه جویی می کند.
  • وسایل الکترونیکی خود را پس از شارژ کامل روی شارژر رها نکنید. این باعث هدر رفتن انرژی می شود و احتمالاً می تواند به باتری های شما آسیب برساند.
 1. مهارت سرمایه گذاری سهام
 2. این که آیا مقداری پول به ارث برده اید یا هر ماه پول پس انداز می کنید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه باید پول خود را سرمایه گذاری کنید تا برای شما کارساز باشد. یادگیری نحوه سرمایه گذاری پول در واقع ساده تر از آن چیزی است که بسیاری از مردم تصور می کنند. برای موفقیت در بازار سهام نیازی نیست که یک معامله گر با تجربه باشید و در واقع، اغلب بهتر است پول خود را جابجا نکنید. در حالی که ممکن است شنیده باشید که بهترین زمان برای شروع سرمایه گذاری ده سال پیش است، اما بهترین زمان بعدی امروز است. به عبارت دیگر، هیچ وقت برای شروع سرمایه گذاری دیر نیست. بنابراین وقت خود را صرف کسب اطلاعات در مورد بازار سهام، اوراق قرضه، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و معاملات کنید. اما هنگامی که اصول اولیه را یاد گرفتید، باید خود را برای برداشتن اولین قدم به چالش بکشید.