خرید کتونی و کفش اسپرت زنانه با قیمت های باور نکردنی

خرید کفش زنانه: کفش زنانه نیز همانند کفش های مردانه، در مدل های بنددار وجود دارد و می توان طرح های گوناگون آن را خریداری کرد.

  1. چهارشنبه ۱۰ آذر ۰ ساعت ۱۰:۴۰ (۲ سال،۷ ماه قبل)
کتونی
به گزارش فرانگر

کفش های اسپرت زنانه بنددار، از رایج ترین و کاربردی انواع این مدل از کفش ها می باشند. کفش های اسپرت و کتانی زنانه بنددار را که اندازه تا قوزک پا می باشد، می توان در تمام فصول مورد استفاده قرار داد. ست کردن کفش و لباس اصولی دارد که باعث میشود شما فردی خوشتیپ دیده شوید، اما برای این کار باید بدانیم که چه لباسی را با چه رنگ کفش باید بپوشیم.

کفش اسپرت زنانه رامیلا رنگ نوک مدادی حاشیه کالباسی کد 1144

روش‌های ست کردن لباس با رنگ کفش

وقتی که شما به یک مراسم یا مهمانی دعوت میشوید، به این فکر میکنید که در مهمانی چه بپوشم که مناسب آن مجلس نیز باشد؟ از چه لباس با رنگ خاصی در مهمانی استفاده کنم؟ و بیشتر از همه به فکر این هستید که آیا لباس‌هایتان با هم ست هستند یا نه. این موارد سوال‌هایی هستند که شاید برای شما هنگام دعوت شدن به مهمانی پیش بیاید اما ما با این مطالب کاربردی میخواهیم ترفندهای ست کردن را برای شما توضیح دهیم.

حتما میدانید که در اولین نگاه به یک مرد توجه ما به استایل او جلب میشود که چگونه لباس و کفش‌هایش را باهم ست کرده است. بنابراین شما باید یک‌سری قوانین را در انتخاب کفش و لباس لحاظ کنید تا بتوانید به یک تیپ عالی دست پیدا کنید. امروزه علاوه بر انتخاب کفش مناسب باید رنگ مناسبی را نیز انتخاب کنید چون جدا از زیبایی کفش باید دقت کنید که با لباس‌هایتان نیز ست باشد.

کتونی زنانه

بی‌شک هر شخصی در کمدش تعدادی لباس دارد که در هر فصلی استفاده میکند کمد کفش‌ها هم این گونه میباشد و هر شخصی تعدادی کفش نیز دارد تا با لباس‌های خود ست کند. کفش‌ها به عنوان استایل یک فرد از اهمیت زیادی برخوردار است. پس بی‌شک بعضی از مدل‌ها هستند که گذشتن از آنها بسیار سخت است و همیشه از این کفش‌ها استفاده میکنند.

یکی از کفش‌هایی که خیلی مورد استفاده است کتانی نام دارد. امروزه همه عاشق این نوع کفش‌ها هستند چون هم نرم و راحت هستند هم زیبایی خاصی دارند و میتوانید با هر لباسی ست کنید و هر چقدر هم با این کتانی‌ها سرپا بایستید یا راه بروید خسته نخواهید شد.

با کتونی چه لباسی میتوانیم بپوشیم؟

کتونی‌ها با شلوارهای جین بسیار ترکیب مناسبی هستند. وقتی ما کتونی میپوشیم اولین انتخابمان لباس‌های جین و تنگ میباشد. امروزه این ترکیب بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و استایل ثابت است که نه زیاد خوب است نه زیاد بد همه این ترکیب بستگی به خود فرد دارد که چه سلیقه‌ای در خرید لباس‌ها و خرید کفش خود دارد. در مواقعی که از این ترکیب استفاده میکنید باید چند نکته را رعایت کنید:

  • مدل کتونی
  • میزان تنگی شلوار
  • قد شلوار

میزان تنگی شلوار چگونه باید باشد؟ در خرید شلوار باید دقت کنید شلوارها باید با فرم پاهای شما مناسب باشد و همچنین باید با مدل کتونی شما متناسب باشد.خیلی از مواقع کتونی‌های ظریف با شلوارهای تنگ یا جذب زیبایی خاصی دارند.

قد شلوار:

یکی از عوامل مهم درست کردن شلوارها با کتونی دقت کردن به قد شلوار است. بین شلوارها وکتانی باید یک مقدار فضای خالی وجود داشته باشد و این موضوع مناسب ترین قد شلواری میباشد که میشود استفاده کرد. در مواقعی که شلوار جین شما بلند باشد اولا روی کتونی را میپوشاند و دید کتونی را از بین میبرد دوم اینکه باعث میشود مقداری چاق و شلخته به نظر برسید و استایل مناسبی نداشته باشید.

مدل کتونی:

امروزه کتونی‌های زیادی از نظر مدل روانه بازار شده‌اند و میتوانید خیلی راحت شلوار خود را با کتونی مناسب ست کنید. معمولا استفاده از کتونی ظریف با شلوارهای جین بسیار مناسب است مانند شلوار جین اسکینی با کتونی اسنیکرز سفید در فروشگاه شیک استایل از همه برندهای کتونی موجود میباشد که شما میتوانید با هر لباسی ست کنید برای اطلاعات بیشتر و یا حتی خرید کفش اسپرت زنانه میتوانید به سایت شیک استایل بروید و نیاز خود را در مورد کتونی برطرف کنید. در این قسمت در مورد انواع تیپ‌ها که با کتونی ست میشوند توضیحاتی خواهیم داد:

کتونی با شلوار جین راسته که ترکیبی مدرن و ساده است : یکی از استایل‌هایی که علاقه مندان زیادی دارد ترکیب کتونی با شلوار جین است با این ست میتوانید استایل ساده و خیلی مدرن داشته باشد. امروزه تعداد بیشماری از افراد از شلوار جین اسکینی فاصله گرفتند و به سمت شلوارهای جین راسته رفته‌اند که یک مقدار مدرن‌تر است.

کتونی با شلوار کلاسیک یک ترکیب مدرن:

این نوع ترکیب به نظر یک مقدار غیر معمولی میباشد ولی بسیار بی نظیر و مدرن است. این ترکیب ست راحت وشیک میتواند یک استایل کژوال به وجود آورد این ترکیب برای دانشگاه یا محل کار بیشتر استفاده میشود. برای اینکه ترکیب مناسبی داشته باشید باید از شلوار راسته و کوتاه و کتونی ظریف استفاده کنید.

کتونی‌ها با شلوارک:

برخی از افراد در دورهمی‌های دوستانه شلوارک میپوشند. میتوانیم بگوییم کتونی و شلوارک میتواند بهترین استایل را برای شما به وجود بیاورد این ترکیب بسیار جوان پسند است و هیچ وقت هم قدیمی نمیشود. کتونی‌ها با انواع ترکیب لباس و شلوار ست میشوند و شما فقط باید کتونی مناسب خود را پیدا کنید. برای خرید کتانی می توانید به سراغ سایت شیک استایل بروید وبا هر سلیقه‌ای که دارید بتوانید بهترین کفش‌ها با قیمت بسیار مناسب از این فروشگاه خریداری کنید.