مزایای اجاره خودرو در تهران

وقتی صحبت از تهران می‌شود همه به یاد جعمیت بالای آن، شلوغی و ترافیک می‌افتند. به همین دلیل بسیاری بر این باورند که رفت و آمد روزمره با وسایل حمل و نقل عمومی سریع‌تر آنها را به مقصد می‌رساند. در پی آن بسیاری خودرو خود را می‌فروشند و آنهایی که خودرویی ندارند برای همیشه قید تلاش برای خرید آن را می‌زنند. ا

  1. دوشنبه ۱۹ مهر ۰ ساعت ۱۱:۲۰ (۲ سال،۸ ماه قبل)
اجاره خودرو در تهران
به گزارش فرانگر

ین که رفت و آمد در سطح شهر با وسایل حمل و نقل عمومی سریع‌تر است یک واقعیت است اما واقعیت این است که بسیاری از مقصدها را حمل و نقل عمومی پوشش نمی‌دهد؛ به خصوص مسافرت به شهر دیگر، چه دور چه نزدیک! چه بسیار است مواردی که افراد مجبور هستند از دیگران ماشین قرض کنند که این کار  بسیار عزت نفس آنها را تحت شعاع قرار می‌دهد و این در حالی است که گزینه ای به نام "اجاره خودرو" وجود دارد که شما را مستقل‌تر از همیشه نشان می‌دهد‌. تصور این که اجاره خودرو در تهران یک گزینه پر هزینه است باعث می‌شود که برخی از انتخاب آن سر باز بزنند اما علاوه بر این که در مواردی اجاره خودرو در تهران و یا هر شهر دیگری از لحاظ اقتصادی تصمیمی سودمندتر است بلکه مزایای دیگری را هم به دنبال دارد که در ادامه به شرح تمامی آنها خواهیم پرداخت.

هزینه کمتر

فرض کنید قصد سفر دارید برای این کار باید بلیطی خریداری کرده که این بلیط با توجه به نوع وسیله حمل و نقل که می‌تواند هواپیما، قطار و یا اتوبوس باشد هزینه متفاوتی دارد. حتی اگر کم هزینه‌ترین یعنی اتوبوس را نیز انتخاب کنید باز نیز مبلغ آن چندان کم نخواهد بود. اما تنها این امر به این جا ختم نمی‌شود؛ بلیط باید رفت و برگشت باشد چرا که به هر حال سفرتان تا ابد طول نخواهد کشید. حال هزینه رفتن به فرودگاه، راه آهن و یا ترمینال را هم در نظر بگیرید و توجه داشته باشید که برای این مبلغ، باید ضریب ۴ را در نظر بگیرید! چرا که رفت و برگشت به محل اعزام برای مبدا و مقصد ضروری خواهد بود.

شاید فکر کنید که هزینه‌های رفت و آمدی شما به همین جا ختم شده است اما اشتباه می‌کنید باید هزینه‌های رفت و آمد در شهر مقصد را نیز به همه اینها اضافه کنید. اگر واقع بین باشید و رقمی منطقی برای همه آنها در نظر بگیرید و جمع بزنید متوجه خواهید شد که رقم بسیار بالا و قابل توجهی قرار است از جیب شما برود. حال تصور کنید که با همین مبلغ و یا در مواردی که کم نیستند با هزینه ای کم‌تر، می‌توانید با اجاره خودرو در تهران و یا هر شهری که قصد دارید از مزایایی که در ادامه ذکر شده است نیز بهره‌مند شوید!

صرفه جویی در زمان

رزرو بلیط، رفت و آمد به فرودگاه، راه آهن و یا ترمینال که غالباً خارج از شهر واقع شده‌اند صرف زمان برای خبر کردن تاکسی و انتظار برای آمدن آن، همه و همه از زمان‌های از دست رفته سفر شما هستند که تنها وقت شما را می‌گیرند و به خستگی شما می‌افزایند. در صورتی که با کرایه ماشین در تهران و سایر شهرها، اگر با مدارک کامل مراجعه کنید تنها مدت زمان کمی را برای عقد تواقفنامه و دادن ضمانت صرف خواهید کرد و پس از آن تا زمانی که در توافقنامه تعهد داده‌اید ماشین از آنِ شما خواهد بود و می‌توانید بدون صرف زمان اضافی، به هر جا که می‌خواهید با آن بروید.

آزادی عمل بیشتر

رفت و آمد با وسایل حمل و نقل عمومی چه برای مسافرت باشد و چه برای رفت و آمد در سطح شهر، آزادی عمل شما را از شما خواهند گرفت و شما باید کل مسیر را تابع جمع و قوانین باشد. این در صورتی است که با کرایه خودرو در تهران و هر شهر دیگری، می‌توانید آزادی تام را برای خود بخرید. هر جا که می‌خواهید و هر مسیری که انتخاب می‌کنید بروید، هر جا و برای هر مدت زمانی که دوست دارید در مسیر توقف داشته باشید، در طول مسیر با همسفرانتان بگویید و بخندید، موسیقی گوش دهید و .... همه اینها خلاصه‌ای از آزادی‌هایی هستند که اجاره ماشین در تهران و سایر شهرها به شما هدیه می‌دهد.

سپریس، سایتی معتبر برای اجاره خودرو در تهران

نه تنها تهران، بلکه ساکن هر شهری که هستید می‌توانید از سپریس برای تمام مزایای آن، خودرویی اجاره کنید‌. تنوع بالا و گستردگی از ویژگی‌های مثبت این سایت خارق العاده در این زمینه هستند. اگر قصد اجاره خودرویی را دارید و همچنین اگر قصد اجاره دادن خودرویتان را دارید، سپریس می‌تواند در هر مورد به شما کمک کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت سپریس به نشانی اینترنتی http://sepris.com  مراجعه نمایید.