کتونی های میلیارد جهان را بشناسید!!

دنیای کفش های ورزشی و کتونی، پر است از شرکت ها و کارخانجاتی که هر یک محصول ویژه خود را تولید می کنند. اما وقتی پای مشهورترین برند های جهان به میان می آید، این عرصه جایی نیست که همه بتوانند در آن رقابت کنند.

  1. پنجشنبه ۱۵ مهر ۰ ساعت ۱۶:۱۸ (۲ سال،۸ ماه قبل)
کتونی
به گزارش فرانگر

در ادامه به معرفی با ارزشمند ترین برند هایی خواهیم پرداخت که در روند خرید و فروش کتونی عمده، بسیار محبوب هستند.

با ارزش ترین برند های کتونی جهان

آیا در انتخاب کتونی عمده ، نیاز به راهنمایی دارید؟. آیا میخواهید با آگاهی کامل از برترین برند های جهان، یک خرید موفق را تجربه کنید؟. پس بیایید بهترین ها را با یکدیگر بشناسیم.

این موضوعی است که امروز می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم. در این مطلب قصد داریم شما را با با ارزشمند ترین برند های اسنیکرز و کفش اسپرت آشنا سازیم.

دنیای رنگارنگ اسنیکرز و اسپرت

همانطور که میدانید، فروشگاه های زیادی اقدام به فروش پاپوش عمده خارجی می کنند. این محصولات، ماحصل برند هایی هستند که نامشان همیشه بر سر زبان ها بوده است. در دنیای اسنیکرز ها و پاافزار های ورزشی، همیشه چند برند هستند که می خواهند حرف اول را بزنند!.

به طوری که امروزه شاهد رقابت گسترده و شدید این برند ها در جذب ورزشکاران حرفه ای، تیم های ورزشی و بازار های سراسر جهان هستیم. احتمالاً شما هم مشتاقید که نگاهی به این ابرشرکت های کفش سازی داشته باشید. پس به هیچ وجه این مطلب را از دست ندهید.

برند نایک

نایک (Nike)

یکی از برند هایی که در خرید و فروش کتونی عمده همیشه نام آن را می شونیم، ابرشرکت نایکی است. برند نایکی که همه ما در ایران آن را با نام نایک می شناسیم، معروف ترین و موفق ترین برند محصولات ورزشی در جهان به شمار می آید. سند این موفقیت، کسب مقام پانزدهم در جدیدترین رده بندی 100 برند برتر 2020، توسط موسسه اینتربرند است.

نایک که در سال ۱۹۶۴ توسط بازرگان آمریکایی، فیل نایت و مربی دو و میدانی، بیل باورمن تاسیس شد، از آن زمان تا کنون انواع کفش های ورزشی درجه یک و با کیفیت را روانه بازار کرده است. ارزش کل دارایی این شرکت، امروزه بیش از 31 میلیارد دلار می باشد.

نشان نایکی را می توان بر تن بسیاری از ورزشکاران و تیم های ورزشی دید. از تیم فوتبال بارسلونا گرفته تا تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز، خیلی ها شیفته محصولات این شرکت هستند.

برند آدیداس

آدیداس (Adidas)

شاید در دنیای اسنیکرز ها و کفش های ورزشی، هیچ برندی را نتوان پیدا کرد که به اندازه آدیداس بتواند با نایک رقابت کند. رقیب اصلی و همیشگی این شرکت آمریکایی، برند آلمانی آدیداس است. به طوریکه دوگانه آدیداس و نایک را می توان در همه جا مشاهده کرد. با این حال، دست آدیداس هم از رسیدن به جایگاه نایک کوتاه است!.

در رتبه بندی 100 برند برتر 2020 موسسه اینتر برند، آدیداس توانسته است با دو پله صعود نسبت به سال قبل، به مقام پنجاهم این فهرست برسد. این ابرشرکت که محصولات ورزشی ورزشکاران و تیم های مختلفی مانند رئال مادرید، بایرن مونیخ و منچستر یونایتد را تامین می کند، در سال ۱۹۴۹ توسط آدولف داسلر بنیانگذاری شده است.

ارزش کل دارایی آدیداس، در حال حاضر 12 میلیارد دلار برآورد می شود که 19 میلیارد کمتر از رقیب همیشگی خود است. اما رقابت در عرصه تولیدات جدید، همچنان به قوت خودش باقیست.

برند پوما

پوما (Puma)

بهترین برندی که می توان بعد از نایک و آدیداس از آن اسم برد، شرکت پوما است. ظاهراً علاقه مندی به محصولات ورزشی، یک خصیصه ارثی در خانواده داسلر بوده است. زیرا این شرکت هم توسط یکی دیگر از اعضای این خانواده کارآفرین یعنی رودلف داسلر شکل گرفته است.

رودلف درست یکسال پیش از تاسیس آدیداس، با همکاری برادر بزرگتر خود آدولف، سعی کرد کارخانه ای را به منظور تولید کفشهای اسنیکرز و ورزشی تاسیس کند. اگرچه ثمره این تلاش ها به شکلگیری برند پوما در سال۱۹۴۸ منتهی شد اما این دو برادر نتوانستند بیش از یکسال به همکاری خود ادامه دهند. نتیجه جدایی برادران داسلر از یکدیگر، تاسیس آدیداس به وسیله آدولف بود.

با اینکه کفش های پوما مانند آدیداس از کیفیت خوبی برخوردار هستند، اما این شرکت نتوانسته به اندازه کمپانی خویشاوند خود موفقیت به دست آورد. ارزش کل دارایی پوما در حال حاضر به 5 میلیارد دلار می رسد.

برند آندر آرمور

آندر آرمور (Under Armour)

برند دیگری که در خرید و فروش کتونی عمده از آن نام برده می شود، متعلق به شرکت آندر آرمور است. این شرکت آمریکایی که در سال ۱۹۹۶ به وسیله یک دانشجوی ورزشکار به نام کوین پلانک بنیانگذاری شده، هم اکنون یکی از ارزشمندترین ترین برند های محصولات ورزشی به شمار می آید.

این شرکت که ابتدا فعالیت خود را با تولید لباس های ورزشی ضد تعریق آغاز کرد، خیلی زود به جمع سازندگان اسنیکرز و پاپوش های اسپرت پیوست و توانست از قابلیت های خود در تولید چنین پاافزار هایی پرده بردارد.

به طوریکه هم اکنون استفن کری، ستاره بسکتبال آمریکا و جردن اسمیت، گلف باز شماره یک این کشور، پاپوش های تولیدی آندر آرمور را برگزیده اند و از آن حمایت می کنند. ارزش کل دارایی های این شرکت، بالغ بر 5 میلیارد دلار است.

برند اسکیچرز

اسکیچرز (Skechers‎)

به نظر می رسد دنیای ورزش توسط برند های آمریکایی قبضه شده است. ‎اسکیچرز به عنوان تولید کننده تخصصی پاافزار های اسپرت، یکی دیگر از شرکت های صاحب نام امریکا در این فهرست است که با استفاده از فناوری های نوین در تولید کفش های ورزشی به ویژه پاپوش های اسکیت، توانسته نام خود را بر سر زبان ها بیندازد. ارزش دارایی این برند که در سال 1992 به وسیله رابرت گرینبرگ بنیانگذاری شده است، هم اکنون نزدیک به 6 میلیارد دلار می باشد.

برچسب: کتونی عمده ، خرید عمده کتونی ، پاپوش عمده خارجی ، کارخانه، نایک ، آدیداس، پوما ، اسکیچر ز، آندر آرمور