تفاوت شارژر اصلی و تقلبی شیائومی

از شرکت‌های بزرگ الکترونیکی که در دنیا وجود دارد شرکت شیائومی است که در شهر پکن چین واقع شده؛ این شرکت از اَبَر شرکت‌های دنیا در زمینه ساخت گوشی‌های هوشمند است.

  1. یکشنبه ۲۷ تیر ۰ ساعت ۱۷:۲۷ (۳ سال قبل)
شارژر
به گزارش فرانگر

در واقع تلفظ این برند به صورت شائومی بوده و به صورت عمده بهترین گوشی را به دنیا عرضه می‌کند. علاوه بر این که این محصول این گوشی را به دنیا ارائه داد تمامی لوازم جانبی آن را مانند شارژر نیز به فروش می‌رساند. قیمت خرید شارژر شیائومی با توجه به نوع نوساناتی که در بازار وجود دارد با تغیر روبرو است. راه‌های متفاوتی وجود دارد که می‌توان از قیمت خرید شارژر شیائومی اطلاع یافت. یکی از معتبرترین راه‌ها اطلاع از طریق سایت اینترنتی می‌باشد. چیزی که به جز قیمت اهمیت بالایی دارد خرید مدل‌های اصلی و اورجینال با فیک آن است. قبل از این که بخواهید این محصول را بخرید با ما همراه باشید و در مورد تفاوت این دو بهتر بدانید.

شناخت تفاوت‌های شارژر اصلی و تقلبی شیائومی

با چند مورد مهم تفاوت‌های این دو محصول را به شما معرفی می‌کنیم اما قبل از آن بهتر است بدانیم استفاده از شارژر تقلبی می‌تواند چه بلایی سر گوشی شیائومی ما بیاورد. با به کار بردن شارژر فیک در زمان کوتاهی باید یک هزینه دیگری بکنید و یک نمونه جدیدی خریداری کنید زیرا این محصول عمر خیلی کوتاهی دارد و از طرفی از عمر گوشی می‌کاهد. باتری گوشی تا زمانی که با این شارژر شارژ شود خیلی زود کارایی خود را از دست می‌دهد و خیلی دیر شارژ می‌شود زیرا آمپر مورد نیاز را به باتری نمی‌رساند. گوشی مدام باید به شارژر متصل باشد که این مورد برای افرادی که مدام با گوشی کار می‌کنند محدودیت ایجاد می‌کند. با توجه به این مسائل می‌توان دریافت که حتماً باید شارژرهای اصلی را خریداری نمود و کافی است در هنگام خرید به این مسائلی که گفته می‌شود دقت شود.

  1. اکثر تفاوتی که مدل‌های فیک و تقلبی در هر برندی دارند نوشته‌هایی است که در این دو وجود دارد. این نوشته‌ها در مدل‌های اصلی شفاف و خوانا هستند اما در مدل‌های تقلبی ناخوانا می‌باشند.
  2. بر روی کلگی این محصول که محل نصب کابل یو اس بی هست را به خوبی لمس کنید اگر دارای لبه‌ای صاف بود که مدل اصلی بوده اما اگر زبر و خشن بود این محصول تقلبی است.
  3. عمق محل یو اس بی متفاوت است. محصولات تقلبی کمی گودتر بوده اما مدل اصلی کاملاً استاندارد بوده و نیازی به تقلا زدن برای قرار دادن کابل به داخل کلگی نمی‌باشد.
  4. در مدل‌های اصلی کابلی که در کلگی قرار می‌گیرد در جای خود محکم بوده و تکان نمی‌خورد حال آن که مدل‌های تقلبی به خوبی تکان می‌خورند و همین عامل باعث می‌شود به سادگی خراب شوند و فرد مدام باید با شارژر سرو کله بزند تا باتری را شارژ کند.
  5. علاوه بر ساختار ظاهری که دارند می‌توانیم به نرم افزاری آن نیز بپردازیم. اگر شارژر اصلی را به گوشی نصب کنیم لگوی آن بر روی گوشی به نمایش گذاشته می‌شود حال آن که در مدل‌های تقلبی این خصیصه وجود ندارد و لگوی دیده نمی‌شود.
  6. مدت زمانی که یک باتری شارژ می‌شود اهمیت بالایی دارد؛ هر مدل اصلی میزان مناسبی از آمپر را برای شارژر تعمین می‌کند که بتواند در زمان مناسبی باتری را شارژ کند اما مدل‌های فیک در زمان زیادی قادر به شارژ کردن باتری هستند.
  7. به نوع بسته بندی که دارد توجه کنید. بسته بندی آن به صورت یک جعبه مستطیلی شکل کوچک از جنس دلق بوده که شارژر درون آن قرار گرفته و دارای استاندارد و مهر تأیید است اما نمونه فیک فاقد هرگونه بسته بندی خواهد بود.
  8. قیمت خرید شارژر شیائومی در نوع تقلبی و اصلی با هم فرق دارد اما این موضوع را به یاد داشته باشید که برخی از مواقع با قیمت مدل اصلی نوع فیک را به مشتری عرضه می‌کنند.

متأسفانه با تمامی این تفاسیر باز هم تشخیص مدل اصلی از مدل‌های تقلبی نیاز به تجربه زیادی دارد به همین دلیل برای خرید این محصول باید به فروشگاهی مراجعه شود که از هر حیث معتبر باشد. اگر بخواهید به بهترین محل مراجعه کنید می‌توانید از طریق لینکی که به شما ارائه می‌دهیم سری بزنید و با اعتماد و اطمینان این کالا را سفارش دهید. امگا باتری تنها سایتی نیست که این کالا را به فروش می‌رساند اما بهترین سایتی است که توانسته بهترین قیمت خرید شارژر شیائومی را به مشتری اعلام کند و محصولات خود را با برند‌های اصلی دنیا به مشتری ارائه دهد. این مرجع دارای مجوزهای رسمی بوده و مهمتر از همه کالای فروخته شده فرصت باز پس فرستاده شدن را دارد و همگی ضمانت شده می‌باشند.