ضد عفونی لباس ها توسط خشکشویی آنلاین پاکلین

  1. دوشنبه ۱۸ فروردین ۹۹ ساعت ۱۵:۳۱ (۴ سال،۳ ماه قبل)
به گزارش فرانگر

این روزها با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از مردم دنیا و ایران سعی می‌کنند در خانه خود بمانند و برخی دیگر باید خارج از خانه، در محل کار خود یا مکان‌های عمومی حضور داشته باشند. از این رو رعایت بهداشت فردی چه در خانه و چه در خارج از خانه به منظور حفظ سلامت توصیه می‌شود.

خشکشویی پاکلین

یکی از لوازم زندگی که تأثیر فراوانی بر سلامت افراد دارد لباس‌ها هستند. بدن ما به طور مداوم در تماس با لباس‌هاست و با این لباس‌ها در محیط‌های مختلفی که برخی از آن‌ها ممکن است بسیار آلوده باشند، حاضر می‌شویم.

اگر لباس ما آلوده به ویروسی باشد هنگام غذا خوردن به آسانی این ویروس وارد بدن می‌شود. در رابطه با شست و شوی لباس صحبت های فراوانی می‌شود که برخی ممکن است صحت علمی نداشته باشند.

ویروس کرونا با توجه به دما و جنس سطوح به مدت ۹ تا ۷۲ ساعت روی آنها باقی میماند. پس ممکن است روی لباسهای ما نیز وجود داشته باشد. لباس ها در مواقع حضور بیرون از خانه، به راحتی با تماس با سایر سطوح، آلوده می شوند و این آلودگی، به داخل خانه های ما هدایت می شود.

ما در خشکشویی پاکلین با استفاده از مواد شوینده و ضدعفونی کننده، لباسها را شسته و سپس آنها را در کاورهای جداگانه قرارداده و تحویل شما میدهیم.

ما نهایت تلاش خود را در مجموعه انجام میدهیم تا با رعایت بهداشت فردی پرسنل و محافظت از لباسهای شما و شستشوی صحیح آنها، ویروس موجود روی لباسها را از بین برده و از شیوع کرونا جلوگیری کنیم.با استفاده از سرویس ارسال و دریافت البسه خشکشویی آنلاین پاکلین، می توانید بدون نیاز به خروج از منزل از دست آلودگی ها و ویروس های خطرناکی مثل کرونا رها شوید.

رعایت اصول بهداشتی در خشکشویی پاکلین

پیش از شروع کار، پرسنل و کلیه رانندگان خشکشویی پاکلین از لحاظ بهداشتی و سلامت (از جمله سنجش تب، سرفه و...) کاملا مورد بررسی قرار می‌گیرند. سپس در صورت سلامت کامل در اختیار آنان به تعداد کافی دستکش یکبار مصرف برای هر سفارش، ماسک و کیسه های یکبار مصرف برای دریافت البسه قرارداده میشود.

پرسنل خشکشویی اینترنتی پاکلین با استفاده از دستکش و ماسک یک بار مصرف، تمام لباس‌های کثیف را از یکدیگر تفکیک می‌کنند تا لباس‌ها با رعایت اصول بهداشتی به صورت جدا گانه شسته شوند.

در هر مرحله دستکش‌های یک بار مصرف تعویض می‌شوند و پرسنل خشکشویی پاکلین دستکش و ماسک خود را تعویض می‌کنند. از این رو تماس مستقیمی با لباس‌ها حاصل نمی‌شود.

لباس و محصولات تمیز و شسته شده توسط پرسنل با دستکش و ماسک یکبار مصرف برای هر سفارش، وارد بسته بندی‌های ضدعفونی شده می‌شود تا در نهایت بهداشت به دست مشتریان گرامی برسد.

از این رو نیازی نیست که مشتریان در رفت و آمد و شلوغی قرار گیرند. در روزهایی که بسیاری از افراد در خانه‌های خود هستند، می توانند تنها با ثبت سفارش خشکشویی در اپلیکیشن خشکشویی آنلاین پاکلین یا وب سایت خشکشویی پاکلین لباس های خود را به ما بسپارید.