پورشه ماکان فقط به صورت الکتریکی تولید خواهد شد؟!

  1. چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۴ سال،۴ ماه قبل)
پورشه ماکان فقط به‌صورت الکتریکی تولید خواهد شد؟!
به گزارش فرانگر

تا همین چند سال پیش اکثر خبرهای مربوط به موفقیت پورشه به خودروی افسانه ای ۹۱۱ مربوط می شد اما با ورود کراس اوورهای کاین و به ویژه ماکان همه چیز تغییر کرد. ما در زمانی زندگی می کنیم که مردم این قدبلندان لوکس را دوست داشته و البته تکنولوژی های خودران و الکتریکی هم با سرعت زیادی در حال پیشرفت هستند. به همین خاطر است که پورشه از سال آینده نسخه تمام الکتریکی ماکان را عرضه خواهد کرد.

حداقل برای چند سال آینده به نظر می رسد ژرمن ها ماکان درون سوز را به همراه نسخه الکتریکی آن عرضه خواهند کرد. در واقع کار اند درایور به نقل از منابع ناشناس گزارش داده حداقل در ۳ سال آینده هم ماکان درون سوز تولید خواهد شد.

پورشه ماکان 2019

البته یک منبع ناشناس دیگر گفته که چارچوب زمانی مربوط به این موضوع منعطف بوده و شاید در آینده نزدیک شاهد فروش ماکان فقط به صورت تمام الکتریکی باشیم. این تصمیم قطعاً هوشمندانه است مخصوصاً اگر تکنولوژی باتری ها و زمان شارژ دوباره آن ها بهبود یابد استقبال از این خودرو زیاد خواهد بود.

پورشه ماکان 2019

ماکان برای مدل سال ۲۰۱۹ فیس لیفت شده اما نسل بعدی آن با قدرت الکتریکی در سال ۲۰۲۱ معرفی و یک سال بعد وارد بازار خواهد شد. ظاهراً پورشه ماکان استاندارد را به روزرسانی خواهد کرد اما نسخه الکتریکی چنین تجربه ای نخواهد داشت. این امر باعث تمایز دو خودرو حداقل برای ۳ سال ذکر شده خواهد شد. فکر می کنیم اگر ماکان الکتریکی با استقبال زیادی مواجه شود نسخه درون سوز آن ناپدید خواهد شد؛ اما اگر زیرساخت خودروهای الکتریکی خیلی پیشرفت نکند انتظار می رود ماکان درون سوز چند سال دیگر هم دوام بیاورد.

پورشه ماکان فقط به صورت الکتریکی تولید خواهد شد؟!

پورشه ماکان فقط به صورت الکتریکی تولید خواهد شد؟!

پورشه ماکان فقط به صورت الکتریکی تولید خواهد شد؟!

اما میزان اهمیت شاسی بلندها برای پورشه چقدر است؟ این خودروساز در سال ۲۰۱۹ دو برابر سواری های خود شاسی بلند فروخت و از این مقدار ۲۲۶۶۷ دستگاه از نوع ماکان بودند. در واقع فروش ماکان در آمریکا بیشتر از فروش تمامی سواری های این برند در سال ۲۰۱۹ بوده است.

برچسب هااخبار الکتریکی پورشه ماکان کراس اوور
همرسانی نوشتار: