اولین تصاویر جاسوسی کامل از پیکاپ هیوندای سانتاکروز

  1. سه شنبه ۲۲ بهمن ۹۸ ساعت ۱۰:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
اولین تصاویر جاسوسی کامل از پیکاپ هیوندای سانتاکروز
به گزارش فرانگر

هرچند چند ماه پیش تنها یک تصویر از یک پروتوتایپ بشدت استتار شده از پیکاپ هیوندای سانتاکروز منتشر شد اما حالا مجموعهٔ کاملی از تصاویر جاسوسی از پروتوتایپ دیگری در حال انجام آزمایش های زمستانی منتشر شده که می توان آن ها را نخستین تصاویر جاسوسی کامل از پیکاپ هیوندای دانست. البته در این تصاویر هم استتار خودرو به همان اندازهٔ تصویر قبلی سنگین است اما بااین حال ایده ای از استایل کلی سانتاکروز را نشان می دهند. با توجه به این تصاویر، سانتاکروز طبق رویهٔ معمول بازار پیکاپ های میان سایز به صورت دو کابین چهارنفره ارائه خواهد شد اما اینکه آیا ساخت نسخه های دیگری از آن هم در دستور کار قرار دارد یا نه فعلاً مشخص نیست.

همچنین انتظار می رود سانتاکروز تولیدی بزرگ تر از نسخهٔ کانسپتی باشد که در سال ۲۰۱۵ رونمایی شد اما با توجه به این تصاویر جاسوسی، چهرهٔ پیکاپ هیوندای خیلی با نسخهٔ کانسپت خود فاصله نخواهد داشت. جلوپنجرهٔ آشنای هیوندای بخش اعظمی از دماغهٔ این پیکاپ را اشغال کرده و مه شکن های بزرگی هم در طرفین آن و زیر چراغ های جلوی باریکی جای گرفته اند. در پروفیل جانبی خودرو اما خطوط کاپوت و ستون A و همین طور طراحی کلی درهای عقب و ستون C تا حدودی به سانتافه شبیه است. درهای عقب سانتاکروز نیز بسیار کوتاه به نظر می رسند اما بااین حال فضایی را برای یک قسمت بار کوچک در پشت خودرو فراهم کرده اند.

اولین تصاویر جاسوسی کامل از پیکاپ هیوندای سانتاکروز

اشتراک فنی سانتاکروز با کراس اوور سانتافه بعید نخواهد بود نمی رسد زیرا هیوندای پیش ازاین اعلام کرده است که این پیکاپ در تأسیسات آلاباما تولید خواهد شد یعنی همان جایی که سانتافه در آن ساخته می شود. درهرحال اگر پلت فرم این دو خودرو باهم یکسان باشد، ممکن است زیر کاپوت سانتاکروز همان پیشرانه های سانتافه شامل ۲.۴ لیتری چهار سیلندر ۱۸۵ اسب بخاری و ۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ ۲۳۸ اسب بخاری قرار گیرد. از سوی دیگر اما شایعاتی هم به استفاده از شاسی نردبانی مشابه پیکاپ های فول سایز در سانتاکروز اشاره داشته اند. فعلاً نمی توان زمان خاصی را برای رونمایی از این پیکاپ کره ای تخمین زد ولی چون میدانیم قرار است تولید آن سال آینده آغاز شود، شاید معرفی آن اواخر امسال صورت گیرد.

اولین تصاویر جاسوسی کامل از پیکاپ هیوندای سانتاکروز

برچسب هاپیکاپ - وانت تصاویر غیررسمی/جاسوسی
همرسانی نوشتار: