حضور هم زمان برندهای TRD و GR تویوتا در آمریکا

  1. سه شنبه ۲۲ بهمن ۹۸ ساعت ۰۸:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
حضور هم‌زمان برندهای TRD و GR تویوتا در آمریکا
به گزارش فرانگر

بخش توسعه مسابقه ای تویوتا یا همان TRD به مدت ۴۰ سال است که وظیفه ی ارائه محصولات پرفورمنس این خودروساز مشهور را بر عهده دارد. برای اینکه به محصولی پرفورمنس از تویوتا همچون تاکوما، ۴ رانر و… دست یابید کافی است سری به این مجموعه بزنید. همین موضوع درباره سدان های محبوب کمری و آوالون نیز صدق می کند چراکه به لطف ویژگی های اسپورت تر خود جذابیت دوچندانی پیدا کرده اند.

اما داستان TRD به عنوان تنها زیر برند پرفورمنس تویوتا در سال ۲۰۱۷ خاتمه یافت و این شرکت همکار جدیدی با نام گازو ریسینگ یا GR را پذیرا شد. اخیراً دو محصول مشهور یعنی سوپرا و یاریس با پیشوند GR معرفی شده اند.

حضور هم زمان برندهای TRD و GR تویوتا در آمریکا

حضور هم زمان برندهای TRD و GR تویوتا در آمریکا

شاید اگر TRD بچه ی بزرگ خانواده بود با آمدن GR و جلب توجهات ناراحت می شد اما اد لوکس مدیر معاون بخش بازاریابی گروه تویوتا می گوید هر دو زیر برند پرفورمنس این خودروساز می توانند در کنار یکدیگر در بازار آمریکا حضور داشته باشند.

حضور هم زمان برندهای TRD و GR تویوتا در آمریکا

او در مصاحبه ای با مجله اتومبیل اظهار داشته فضای زیادی برای هر دو برند پرفورمنس TRD و GR وجود دارد. لوکس گفته است:

در نهایت TRD و GR در کنار یکدیگر حضور خواهند داشت. TRD ارتباط طولانی ای با پیکاپ ها و شاسی بلندها داشته و مشتریان آمریکایی هم خواهان چنین محصولاتی هستند.

اما آیا وجود هم زمان این دو برند باعث سردرگمی مشتریان نخواهد شد؟ مدیر تویوتا می گوید نه چون که تفاوت های بسیار واضحی بین TRD و GR وجود دارد.

حضور هم زمان برندهای TRD و GR تویوتا در آمریکا

درحالی که TRD نسخه ای بهبود یافته تر و با رفاه بیشتر از محصولات کنونی تویوتا تولید می کند، محصولات GR کاملاً سفارشی بوده و نسبت به تویوتاهای استاندارد تفاوت های زیادی دارند. مدل های GR از جمله GR یاریس نسبت به نمونه نرمال کاملاً اسپورت تر بوده و در بخش سوپرا هم شاهد تولید چنین خودروی پرفورمنس و برجسته ای هستیم.

برچسب هااخبار اسپرت
همرسانی نوشتار: