فروش فوق العادهٔ شورلت کوروت C۸ در ژاپن

  1. دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸ ساعت ۱۰:۰۴ (۴ سال،۴ ماه قبل)
فروش فوق‌العادهٔ شورلت کوروت C8 در ژاپن
به گزارش فرانگر

شورلت قصد دارد نسل هشتم کوروت را به صورت فرمان راست هم تولید کند و به همین دلیل ژاپنی ها به سرعت در حال خریدن آن هستند. یاهو ژاپن، شورلت ظرف تنها ۶۰ ساعت از زمان آغاز پذیرش سفارشات خرید کوروت C۸ در ژاپن، بیش از ۳۰۰ سفارش برای آن دریافت کرده است. شورلت چندی پیش کوروت C۸ را در نمایشگاه اتو سالن توکیو به نمایش درآورد و در آنجا هم سفارشاتی را برای سوپراسپرتی موتور وسط خود دریافت کرد و حالا نمایندگی های این شرکت در ژاپن نیز پذیرش سفارشات خریداران را آغاز کرده اند.

سخنگوی جنرال موتورز دراین باره به یاهو ژاپن گفته است:

گروه سنی خریداران کوروت از بیست ساله تا هفتادساله متفاوت است. مناطق خاصی هم برای فروش کوروت مشخص نیست و در بسیاری از شهرهای ژاپن مثل توکیو، اوزاکا و ناگویا خودروهای شورلت دیده می شوند

قیمت کوروت C۸ در ژاپن از بیش از ۱۰ میلیون ین معادل ۹۱ هزار دلار آغاز می شود درحالی که این عدد در ایالات متحده ۶۰ هزار دلار است. قیمت این سوپراسپرت آمریکایی در تیپ ۲LT در ژاپن ۱۱.۱۸ میلیون ین معادل ۱۰۲ هزار دلار بوده و قیمت تیپ ۳LT هم به ۱۴ میلیون ین معادل ۱۲۷ هزار دلار می رسد.

فروش فوق العادهٔ شورلت کوروت C8 در ژاپن

نسخهٔ ژاپنی کوروت C۸ غیر از فرمان راست بودن تفاوت دیگری با همتای آمریکایی خود ندارد. این یعنی در سینهٔ کوروت C۸ در ژاپن همان پیشرانهٔ ۶.۲ لیتری V۸ تنفس طبیعی قرار دارد که ۴۹۰ اسب بخار قدرت و ۶۳۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند و نیروی آن از طریق یک گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک دوکلاچه به چرخ های عقب منتقل می شود. تحویل نسخهٔ فرمان راست کوروت اما تا پیش از بهار سال ۲۰۲۱ صورت نمی گیرد و بنابراین خریداران ژاپنی باید کمی صبور باشند.

فروش فوق العادهٔ شورلت کوروت C8 در ژاپن

برچسب هاسوپراسپرت شورولت کوروت
همرسانی نوشتار: