کلاه برداری نوین از مشتریان آفریقایی فراری!

  1. دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸ ساعت ۰۷:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
کلاه‌برداری نوین از مشتریان آفریقایی فراری!
به گزارش فرانگر

فراری به مشتریان خود در آفریقای جنوبی به خاطر کلاه برداری هشدار داد.

بنا به گفته شاخه آفریقای جنوبی این خودروساز، افرادی تحت عنوان نمایندگی فراری با مالکان خودروهای این شرکت تماس گرفته و اعلام می کنند خودروی شان باید در یک فراخوان شرکت کند. اگر مالک این گفته ها را بپذیرد کلاه برداران یک خودروبر را به خانه مالک فرستاده و خودرو را سرقت خواهند کرد.

کلاه برداری نوین از مشتریان آفریقایی فراری!

یکی از نشریات آفریقایی می گوید فراری پس از آن به مشتریان خود هشدار داد که یک دستگاه ۸۱۲ سوپرفست با این روش در نزدیکی شهر ژوهانسبورگ به سرقت رفت. هرچند این سوپرکار ایتالیایی نهایتاً در مرز موزامبیک تصادف کرد.

فراری آفریقا در بیانیه ای اظهار داشته است:

اگر قرار بر اعلام یک فراخوان یا سرویس یا موارد مشابه باشد نمایندگی های فراری هرگز به صورت مستقیم با مالک تماس نگرفته و درخواست بردن خودرو را نمی کنند. اگر مالکان با چنین شرایطی روبرو شدند باید با نمایندگی تماس گرفته و از صحت اطلاعات اطمینان حاصل کنند.

فراری در آفریقای جنوبی سه نمایندگی داشته که محل آن ها در نزدیکی ژوهانسبورگ، کیپ تاون و دوربان می باشد.

کلاه برداری نوین از مشتریان آفریقایی فراری!

همان گونه که انتظار دارید آفریقای جنوبی بازار بزرگی برای فراری نبوده و جدیدترین آمار فروش نشان می دهند که این خودروساز در ۹ ماهه اول سال ۲۰۱۸ تنها ۵۹ دستگاه خودرو در این کشور به فروش رسانده که ۴۸۸ اسپایدر و ۸۱۲ سوپرفست محبوب ترین محصولات فراری در آفریقای جنوبی بوده اند.

برچسب هااخبار
همرسانی نوشتار: