افشای تصاویر جدیدی از نسل آیندهٔ ب ام و سری ۴

  1. یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸ ساعت ۱۰:۰۳ (۴ سال،۴ ماه قبل)
افشای تصاویر جدیدی از نسل آیندهٔ ب‌ام‌و سری 4
به گزارش فرانگر

پیش ازاین با توجه به تصاویر جاسوسی و همین طور معرفی ب ام و کانسپت ۴ در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۹ تقریباً مطمئن شده بودیم که در نسل آیندهٔ سری ۴ شاهد جلوپنجرهٔ کلیوی شکل بسیار بزرگی خواهیم بود؛ اما برای کسانی که هنوز هم امید داشتند خبری از این جلوپنجرهٔ بزرگ در کوپهٔ محبوب ب ام و نباشد خبر بدی داریم زیرا به تازگی دو تصویر جدید از نسل آیندهٔ سری ۴ افشا شده که به طور قطعی این جلوپنجرهٔ عظیم را روی دماغهٔ خودرو نشان می دهد. این جلوپنجره بسیار به همان نمونه ای شباهت دارد که برای اولین بار در کانسپت ۴ دیدیم با این تفاوت که در نسخهٔ تولیدی در میانهٔ آن محلی برای نصب پلاک تعبیه شده است.

اما علاوه بر این جلوپنجره، سری ۴ جدید در جزئیات دیگری هم به کانسپت ۴ شباهت دارد که ازجملهٔ مهم ترین آن ها می توان به ورودی هوای مرکزی V شکل و چراغ های جلوی زاویه دار و باریک اشاره کرد. در همین حال، تصویر دوم هم چراغ های عقب خودرو را نشان می دهد که این قسمت هم شباهت هایی با کانسپت ۴ دارد. با توجه به این تصویر، در نسل آیندهٔ سری ۴ شاهد چراغ های عقب باریک تری نسبت به نسل کنونی خواهیم بود اما همچنان امضای ب ام و در آن ها دیده می شود.

افشای تصاویر جدیدی از نسل آیندهٔ ب ام و سری 4

به جز طراحی بیرونی، سری ۴ در بخش فنی کاملاً با سدان سری ۳ اشتراک دارد که این یعنی از همان پیشرانه های برادر چهاردر خود استفاده خواهد کرد؛ بنابراین انتظار می رود در ابتدا مدل ۴۳۰i با پیشرانهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر توربو با ۲۶۰ اسب بخار قدرت و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور به بازار عرضه شود و سپس مدل M۴۴۰i هم به آن اضافه گردد. زیر کاپوت این مدل اما یک پیشرانهٔ ۳ لیتری شش سیلندر خطی توربو با ۳۸۷ اسب بخار قدرت و ۵۰۰ نیوتن متر گشتاور قرار خواهد گرفت. بعداً مدل پرچم دار M۴ هم با ۴۸۰ اسب بخار قدرت و ۶۰۰ نیوتن متر گشتاور که از موتور ۳ لیتری شش سیلندر خطی توربو بیرون می آید معرفی خواهد شد؛ اما کسانی که حتی از این هم بیشتر می خواهند می توانند سراغ M۴ کامپتیشن بروند که ۵۱۰ اسب بخار قدرت خواهد داشت.

افشای تصاویر جدیدی از نسل آیندهٔ ب ام و سری 4

برچسب هاب ام و سری ۴ تصاویر غیررسمی/جاسوسی کوپه
همرسانی نوشتار: