تولید نسخه ای از سریع تر از فولکس ID.R رکوردشکن

  1. شنبه ۱۹ بهمن ۹۸ ساعت ۱۳:۱۰ (۴ سال،۳ ماه قبل)
تولید نسخه‌ای از سریع‌تر از فولکس ID.R رکوردشکن
به گزارش فرانگر

طبق شنیده ها نسخه ای سریع تر از خودروی مسابقه ای فولکس واگن ID.R تولید خواهد شد و احتمالاً “اوو” نام خواهد گرفت.

اتوکار می گوید طراحی و مشخصات فنی ID.R اوو جدید هنوز نهایی نشده و ژرمن ها می خواهند با این هیولای جدید به نوربرگ رینگ بازگردند. گفته می شود مدل کنونی ID.R با سقف سرعت محدود شده به جهنم سبز رفته بود تا از دور زدن کامل آن در این پیست طولانی اطمینان حاصل گردد.

سوون اسمیتس رئیس بخش موتور اسپورت فولکس واگن گفته است:

تولید نسخه ای از سریع تر از فولکس ID.R رکوردشکن

در ۸ ماه گذشته حمل ونقل الکتریکی به حدی پیشرفت کرده که ما می توانیم یک خودروی الکتریکی و مسابقه ای بزرگ تر و بهتری را بسازیم.

هنوز جزئیات زیادی از نسخه اوو این خودرو در دست نیست اما می توان گفت این خودرو از داون فورس بیشتر، قدرت بالاتر و باتری ارتقا یافته برای بهبود برد حرکتی سود خواهد برد. هنوز مشخص نیست که آیا این خودرو از صفر ساخته خواهد شد یا بر پایه همین مدل فعلی ID.R بنا خواهد شد. به هرحال با خودرویی سریع روبرو خواهیم شد.

تولید نسخه ای از سریع تر از فولکس ID.R رکوردشکن

مدل فعلی این خودروی مسابقه ای در برخی پیست ها رکوردهای احساس برانگیزی بر جای گذاشته است. مهم ترین آن ها رکوردشکنی در مسابقات تپه نوردی پایکس پیک و رکورد خودروهای الکتریکی نوربرگ رینگ است. فولکس ID.R در جاده ی خطرناک تیانمن شان چین نیز خوش درخشیده است.

این خودروساز آلمانی قبلاً تعهد خود به حضور در پیست مسابقه سونومای کالیفرنیا را اعلام کرده و می خواهد رکورد گوودوود خود را نیز بهبود بخشد.

تولید نسخه ای از سریع تر از فولکس ID.R رکوردشکن

برچسب هااخبار الکتریکی جدید فولکس ID ماشین مسابقه ای




همرسانی نوشتار: