آریل وارد جرگه هایپرکارسازها می شود؟!

  1. شنبه ۱۹ بهمن ۹۸ ساعت ۰۸:۰۲ (۴ سال،۴ ماه قبل)
آریل وارد جرگه هایپرکارسازها می‌شود؟!
به گزارش فرانگر

حدود دو و نیم سال پیش آریل پیش نمایشی از یک پروژه هایپرکار داشت. این خودرو از شاسی رولینگ و پرفورمنسی قابل توجه سود می برد. از آن زمان تاکنون جزئیات بسیار کمی از این خودرو در دست بوده اما به لطف خبری که اتوبلاگ منتشر کرده ما هم اکنون به برخی اطلاعات از این خودروی به اصطلاح Hipercar دست یافته ایم.

سخنگوی آریل در مصاحبه با اتوبلاگ گفته است: “انتظار می رود اواخر سال جاری و پیش از نمایشگاه خودروهایی با کربن تولیدی پایین چیزی را ببینیم.”

آریل وارد جرگه هایپرکارسازها می شود؟!

این رویداد سالانه نهم سپتامبر در میلبروک انگلستان برگزار خواهد شد. در همین رویداد بود که شاسی هایپرکار آریل به نمایش درآمد.

متأسفانه مقام مسئول آریل از اشاره به رونمایی کامل این خودرو در رویداد یاد شده خودداری کرد اما گفت که برخی چیزها تغییر خواهند کرد. با توجه به این نکته می توان انتظار وقوع هر چیزی از طراحی گرفته تا قوای محرکه و یا پرفورمنس را داشت.

آریل وارد جرگه هایپرکارسازها می شود؟!

آریل Hipercar در سال ۲۰۱۷ از قوای محرکه بنزینی/الکتریکی استفاده می کرد. این خودرو از توربین برای فرستادن الکتریسیته به چهار پیشرانه الکتریکی و از طریق مجموعه باتری لیتیوم یونی سود می برد. آریل گفته بود این خودرو در حالت دیفرانسیل عقب قدرت ۵۹۰ اسبی و گشتاور ۹۰۱ نیوتون متری داشته اما وقتی هر چهار پیشرانه الکتریکی بکار گرفته شوند خروجی خودرو به ۱۱۸۰ اسب بخار و گشتاور آن به ۱۸۰۳ نیوتون متر می رسد.

آریل وارد جرگه هایپرکارسازها می شود؟!

شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۲.۴ ثانیه ای، شتاب صفر تا ۱۶۱ کیلومتر در ساعت ۳.۸ ثانیه ای و شتاب صفر تا ۲۴۱ کیلومتر در ساعت ۷.۸ ثانیه ای خبر از پرفورمنسی فوق العاده می دهند. گفته شده حداکثر سرعت این خودرو به ۲۵۷ کیلومتر در ساعت محدود شده است.

آریل وارد جرگه هایپرکارسازها می شود؟!

از زمان پیش نمایش آریل Hipercar تاکنون، خودروهای الکتریکی و پرفورمنس زیادی رونمایی شده اند. از جمله این خودروها می توان به ریماک C-Two و لوتوس اویجا اشاره کرد که قول داده اند پرفورمنس فوق العاده ای داشته باشند.

برچسب هاآریل موتورز اخبار هایپر اسپرت
همرسانی نوشتار: