خوبی که خوب تر شد! آئودی RS۶ آوانت با تیون ABT

  1. پنجشنبه ۱۷ بهمن ۹۸ ساعت ۱۵:۰۳ (۴ سال،۴ ماه قبل)
خوبی که خوب‌تر شد! آئودی RS6 آوانت با تیون ABT
به گزارش فرانگر

استیشن های انگشت شماری توانایی فوق العاده، ظاهر خشن و کاربردی بودن مناسب را به اندازه نسل فعلی آئودی RS۶ آوانت ارائه می کنند. این خودرو یک سوپرکار ۵۹۱ اسب بخاری چهار چرخ محرک است. شتاب گیری خودرو در حد اعلا بوده و صدای تولیدی آن نیز بسیار رعب آور است. فضای کابین نیز بسیار لوکس بوده و در کل با خودرویی جذاب روبرو هستیم. حالا کمپانی تیونینگ ABT این خودرو را بهتر کرده است، منظور ما یعنی سریع تر است!

پکیج معرفی شده برای سوپر استیشن آئودی به صورت کامل نبوده و انتظار می رود پکیج کامل در اواخر ماه آوریل ارائه گردد. تغییرات صورت گرفته باعث شده اند پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربوی RS۶ آوانت قدرت ۶۹۰ اسب بخاری تولید کند. ABT جزئیات کامل کارهای انجام شده روی پیشرانه را اعلام نکرده اما یک واحد کنترل پیشرانه جدید در نظر گرفته که به وضوح عملکرد بهتری نسبت به نمونه استاندارد کارخانه ای دارد.

خوبی که خوب تر شد! آئودی RS6 آوانت با تیون ABT

ABT همچنین اعلام کرده معیارهای حفاظت از پیشرانه زیادی برای ارائه لذت رانندگی بی دردسر در نظر گرفته است. طبق اعلام این تیونر مشهور، استیشن دوست داشتنی ارباب حلقه ها شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۳.۳ ثانیه ای را ثبت می کند. اشاره ای به حذف محدود کننده سرعت این خودرو نشده اما فکر می کنیم سقف سرعت RS۶ آوانت ABT به فراتر از ۲۵۰ کیلومتر در ساعت نمونه استاندارد رسیده است. همچنین اشاره ای به تغییرات رخ داده در سیستم تعلیق نشده اما شاهد استفاده از رینگ های جدید برای این خودروی پرقدرت هستیم.

خوبی که خوب تر شد! آئودی RS6 آوانت با تیون ABT

هنوز مشخص نیست که آیا با معرفی کامل این پکیج در ماه آوریل قدرت بیشتری برای پیشرانه در نظر گرفته خواهد شد یا خیر اما اگر چنین امری صورت گیرد سورپرایز نخواهیم شد. پروژه قبلی ABT برای نسل پیشین RS۶ قدرت بالاتر از ۷۰۰ اسب بخاری داشت و حتی برخی تیونرهای دیگر مدل جدید را به قدرت ۸۰۰ اسبی نزدیک کرده اند.

خوبی که خوب تر شد! آئودی RS6 آوانت با تیون ABT

خوبی که خوب تر شد! آئودی RS6 آوانت با تیون ABT

خوبی که خوب تر شد! آئودی RS6 آوانت با تیون ABT

برچسب هاABT آئودی A۶ - S۶ اخبار اسپرت استیشن تیونینگ
همرسانی نوشتار: