اولین تصاویر جاسوسی از هیوندای سانتافه فیس لیفت

  1. پنجشنبه ۱۷ بهمن ۹۸ ساعت ۱۳:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
اولین تصاویر جاسوسی از هیوندای سانتافه فیس‌لیفت
به گزارش فرانگر

اگر فکر می کنید هنوز برای فیس لیفت هیوندای سانتافه زود است تنها نیستید. نسل فعلی این شاسی بلند میان سایز کره ای تنها دو سال پیش معرفی شده اما به نظر می رسد هیوندای قبلاً کار روی نسخه به روزتر این خودرو را شروع کرده است. برای اولین بار تصاویر جاسوسی از سانتافه فیس لیفت منتشر شده و بنابراین معرفی آن به این زودی ها انجام نخواهد شد و حدس می زنیم سال آینده آن را ببینیم.

عکاسان صنعتی نسخه ای به شدت استتار شده از این خودرو را طی تست های زمستانی مشاهده کرده اند. همین پوشش های استتاری باعث شده برخی افراد فکر کنند با نسل جدید سانتافه روبرو شده اند اما می دانیم که این یک فیس لیفت برای حفظ وضعیت رقابتی سانتافه در کلاسی بسیار شلوغ است.

اولین تصاویر جاسوسی از هیوندای سانتافه فیس لیفت

همان گونه که می دانید محصولات فیس لیفت شده کیا و هیوندای در ماه های اخیر تغییرات قابل توجهی را تجربه کرده اند بنابراین احتمال می دهیم سانتافه نیز تغییرات محسوسی را نشان دهد.

اولین تصاویر جاسوسی از هیوندای سانتافه فیس لیفت

چراغ های هالوژنی در سانتافه به عنوان خودرویی که اصلاً محصولی پایه در سبد محصولات هیوندای نیست اصلاً جذاب نبوده اما خودرویی که مشاهده می کنید فقط یک پروتوتایپ است. اگرچه در این تصاویر نمی توانیم چیزی را ببینیم اما می دانیم که یک خودروی تست دیگر از پلاک های کشور کره جنوبی استفاده کرده و به دیلایت های T شکل مجهز بوده است.

اولین تصاویر جاسوسی از هیوندای سانتافه فیس لیفت

به نظر می رسد چراغ های عقب نیز دست خوش تغییر شده و انتظار می رود سپرهای جلو و عقب نیز چنین وضعیتی داشته باشند. رینگ و قالپاق های خودروی شکار شده اصلاً جذاب نیست اما واضح است که هیوندای طرح های متنوعی را برای استفاده در رینگ ها انتخاب خواهد کرد و این موضوع جای سؤال ندارد.

اولین تصاویر جاسوسی از هیوندای سانتافه فیس لیفت

هیوندای و کیا اعلام کرده اند نسخه های هیبریدی و پلاگین هیبریدی توسان، سانتافه و سورنتو را امسال عرضه خواهند کرد. هنوز مشخص نیست که قوای محرکه الکتریکی شده برای سانتافه قبل از معرفی نسخه فیس لیفت ارائه خواهد شد یا اینکه معرفی آن با رونمایی مدل به روزتر هم زمان خواهد بود.

برچسب هااخبار تصاویر غیررسمی/جاسوسی خودروهای وارداتی فیس لیفت کراس اوور هیوندای سانتافه
همرسانی نوشتار: