افزایش سود دورقمی لکسس در سال ۲۰۱۹

  1. پنجشنبه ۱۷ بهمن ۹۸ ساعت ۱۰:۰۲ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
افزایش سود دورقمی لکسس در سال 2019
به گزارش فرانگر

هرچند تقاضا برای محصولات لکسس در بازار ایالات متحده به اندازهٔ گذشته قوی نبوده است اما سود فروش لکسس در سال ۲۰۱۹ افزایشی دورقمی داشته و همچنان در اروپا و چین بازار قدرتمندی دارد. فروش جهانی برند لوکس تویوتا در سال گذشته با ۱۰ درصد افزایش به ۷۶۵,۳۳۰ دستگاه رسیده که یک رکورد فروش سالانهٔ جدید محسوب می شود. عوامل اصلی افزایش سود لکسس کراس اوور UX، نسل جدید سدان ES و کراس اوور محبوب RX بوده اند. لکسس همچنین در بخش خودروهای هیبریدی هم عملکرد خوبی داشته به گونه ای که سال گذشته حدود ۲۵۰ هزار دستگاه مدل هیبریدی به فروش رسانده است. این شرکت از زمان عرضهٔ اولین محصول هیبریدی خود یعنی مدل RX۴۰۰h در سال ۲۰۰۵ تاکنون ۱.۷ میلیون دستگاه خودروی هیبریدی را در سراسر جهان فروخته است.

رئیس لکسس «کوجی ساتو» دراین باره می گوید:

من می خواهم از تک تک خریداران محصولات لکسس در سراسر جهان صمیمانه قدردانی کنم. ما از زمان تأسیس این برند با جدیت به دنبال روحیهٔ نوآوری و تکامل خستگی ناپذیر هستیم و همچنان به چالش ساخت خودروهایی خواهیم پرداخت که فراتر از انتظارات خریداران است. ما با نگاه روبه جلو بر اساس دیدگاه «لکسس الکتریکی شده» با اولین محصول تمام الکتریکی خود یعنی UX۳۰۰e آغاز کرده ایم و سبد محصولات الکتریکی خود را گسترش خواهیم داد. ما DNA لکسس را تکامل خواهیم داد تا به تعادلی ایده آل بین راحتی و سکوت با اعتمادبه نفس و درگیر شدن راننده برسیم. با استفاده از فناوری های پیشرفتهٔ لکسس مثل کنترل یکپارچهٔ قدرت که طی سال ها از طریق توسعهٔ تکنولوژی های کنترل موتورهای الکتریکی در محصولات هیبریدی خود آموخته ایم، تجربهٔ رانندگی لذت بخشی را ارائه خواهیم کرد که منحصر به لکسس خواهد بود

افزایش سود دورقمی لکسس در سال 2019

بااین حال، آمارها نشان می دهند که فروش لکسس در سال ۲۰۱۹ در بازار ایالات متحده ۰.۱ درصد کاهش یافته و به ۲۹۸,۱۱۴ دستگاه رسیده است. این چهارمین سال متوالی است که فروش لکسس در آمریکا کاهش داشته است. این در حالی است که برند لوکس تویوتا در سال ۲۰۱۵ با فروش ۳۴۴,۶۰۱ دستگاه بیشترین فروش تاریخ خود را در ایالات متحده تجربه کرد. در پایان نیز باید گفت هرچند لکسس در فروش جهانی از رقبای هم وطن خود یعنی اینفینیتی نیسان و آکورای هوندا فروش بیشتری دارد اما هنوز هم در پس مرسدس بنز، ب ام و و آئودی قرار دارد.

افزایش سود دورقمی لکسس در سال 2019

برچسب ها۲۰۲۰ آمار فروش اخبار
همرسانی نوشتار: