نسل جدید فورد موستانگ در سال ۲۰۲۲ پدیدار می شود

  1. پنجشنبه ۱۷ بهمن ۹۸ ساعت ۰۷:۰۳ (۳ سال،۷ ماه قبل)
نسل جدید فورد موستانگ در سال 2022 پدیدار می‌شود
به گزارش فرانگر

دیدن آگهی استخدام مهندس جدید توسط فورد ارزش خبری ندارد اما وقتی بدانید این آگهی استخدام به طور ناخواسته به زمان عرضه نسل جدید موستانگ ارتباط پیدا می کند وضعیت تغییر خواهد کرد. طبق شنیده ها، نسل بعدی این خودروی اسپورت و عضلانی آمریکایی در سال ۲۰۲۲ و به عنوان خودروی مدل سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد.

با توجه به آگهی منتشر شده در یکی از شبکه های اجتماعی، فورد خواهان استخدام مهندس متخصص در زمینه صدای باد/جاده و هوا در کارخانه فلت راک در میشیگان است. این آگهی استخدام هنوز هم در دسترس عموم بوده و گفته می شود این فرد بخشی از تیمی خواهد بود که وظیفه اش امضای نهایی و تائید برنامه تولید فورد موستانگ S۶۵۰ مدل ۲۰۲۳ پیش از تحویل به مشتریان است.

نسل جدید فورد موستانگ در سال 2022 پدیدار می شود

اتوموتیونیوز در سال ۲۰۱۸ گفته بود موستانگ جدید قرار است اواخر سال ۲۰۲۰ معرفی شود اما مدیرعامل فورد ظاهراً تولید آن را یک سال عقب انداخته است. حالا به نظر می رسد باید بیش از این ها منتظر بمانیم زیرا هفتمین نسل آن در سال ۲۰۲۲ پدیدار خواهد شد.

نسل جدید فورد موستانگ در سال 2022 پدیدار می شود

البته زمان بندی جدید برای معرفی موستانگ خیلی سورپرایز نیست زیرا نسل فعلی حرف های بیشتری برای گفتن دارد. برخی منابع می گویند مک ۱ به عنوان مدل سال ۲۰۲۱ ظاهر خواهد شد. همچنین فورد حدود دو سال پیش اعلام کرد نسخه هیبریدی موستانگ را در سال جاری تولید خواهد کرد.

نسل جدید فورد موستانگ در سال 2022 پدیدار می شود

نسل فعلی موستانگ به عنوان مدل سال ۲۰۱۵ عرضه شده و با اینکه تقاضا برای آن در سال پیش افت ۴.۴ درصدی داشته اما هنوز هم در جدول فروش بالاتر از داج چلنجر و شورولت کامارو قرار دارد. این خودرو پارسال به خانه ۷۲۴۸۹ نفر راه یافت که آن را برای پنجمین سال پیاپی به پرفروش ترین خودروی اسپورت آمریکا بدل نمود.

برچسب هااخبار جدید فورد ماستنگ
همرسانی نوشتار: