رکورد فروش تاریخی فراری، بیش از ۱۰ هزار دستگاه در یک سال!

  1. چهارشنبه ۱۶ بهمن ۹۸ ساعت ۱۸:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
رکورد فروش تاریخی فراری، بیش از 10 هزار دستگاه در یک سال!
به گزارش فرانگر

فراری آمار مالی سال ۲۰۱۹ خود را منتشر کرد. اسب رقصان مارانللو برای اولین بار در تاریخ خود ۱۰۱۳۱ دستگاه خودرو به فروش رسانده که نشان دهنده افزایش فروش ۹.۵ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۸ می باشد. همان گونه که گفته شد این برای اولین بار در تاریخ فراری است که در عرض یک سال بیش از ۱۰ هزار خودرو به فروش می رسد. ایتالیایی ها با این میزان فروش درآمد خالص ۳.۷۶۶ میلیارد یورویی (۴.۱۵۶ میلیارد دلار) دست یافته که آن هم افزایش ۱۰.۱ درصدی نسبت به سال پیش را نشان می دهد.

منطقه EMEA (اروپا، خاورمیانه و آفریقا) بزرگ ترین بازار فراری از نظر فروش بوده زیرا تعداد ۴۸۹۵ دستگاه از ساخته های این برند در آنجا به فروش رفته است. این آمار نشان دهنده رشد فروش ۱۶ درصدی نسبت به سال پیش از آن است. فروش فراری در آمریکا ۲۹۰۰ دستگاه بوده که افت ۳ درصدی را نشان می دهد. فراری همچنین در چین، هنگ کنگ و تایوان ۸۳۶ دستگاه خودرو فروخته که حاکی از رشد ۲۰ درصدی است. فروش این برند در منطقه آسیا-اقیانوسیه نیز رشد ۱۳ درصدی داشته و به ۱۵۰۰ دستگاه رسیده است.

رکورد فروش تاریخی فراری، بیش از 10 هزار دستگاه در یک سال!

محصولات ۸ و ۱۲ سیلندر فراری از نظر فروش رشد ۱۱.۲ و ۴.۶ درصدی را تجربه کرده اند که این هم آماری احساس برانگیز است. این خودروساز ایتالیایی از فروش خودروهای خود در سال پیش ۲.۹۲۶ میلیارد یورو پول به دست آورده است. البته دومین بخش پول ساز فراری از اسپانسری و برندینگ بوده که درآمد ۵۳۸ میلیون یورویی را در پی داشته است. این امر نشان دهنده رشد ۴ درصدی نسبت به سال قبل است.

رکورد فروش تاریخی فراری، بیش از 10 هزار دستگاه در یک سال!

فراری سال بسیار شلوغی را پشت سر گذاشته زیرا ۵ مدل جدید را معرفی کرده است. این خودروساز برنامه هایی برای معرفی محصولات کمتر در سال جاری میلادی دارد. البته تا به اینجا نمی دانیم کدام خودروها در سال ۲۰۲۰ پدیدار خواهند شد. البته در سال ۲۰۲۱ اولین شاسی بلند تاریخ فراری رونمایی خواهد شد که ایتالیایی ها امیدهای زیادی به موفقیت آن دارند. ظاهراً پس از سال ۲۰۲۲ نیز هایپرکار جدیدی تولید خواهد شد.

رکورد فروش تاریخی فراری، بیش از 10 هزار دستگاه در یک سال!

برچسب ها۲۰۱۹ آمار فروش اخبار
همرسانی نوشتار: