پکیج های ظاهری جدید برای دوج دورانگو SRT

  1. یکشنبه ۱۳ بهمن ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۳ سال،۷ ماه قبل)
پکیج‌های ظاهری جدید برای دوج دورانگو SRT
به گزارش فرانگر

دوج از نمایشگاه شیکاگو برای معرفی دو پکیج جدید برای دورانگو SRT استفاده کرده است. پکیج اول که Black یا مشکی نام دارد و با قیمت ۱۴۹۵ دلار ارائه می شود، تریم مشکی رنگی را به همراه دارد. این تریم شامل قاب آینه های جانبی، نوشته DODGE و سر اگزوزهای مشکی رنگ می شود. این نسخه همچنین از رینگ های ۲۰ اینچی مشکی مات هم برخوردار است اما رینگ هایی به رنگ برنجی مات هم بدون هزینهٔ اضافی برای آن قابل سفارش خواهد بود. هرچند نام این پکیج مشکی است اما همه چیز آن مشکی نیست و نوشته های Durango، SRT و ۳۹۲ به رنگ خاکستری نیمه شب را هم شامل می شود.

پکیج دوم نیز Redline Stripe نام داشته و با قیمت ۱۲۹۵ دلار قابل سفارش است. این پکیج خطوط مشکی رنگ مرکزی با خطوط کناری قرمزرنگ را به سراسر بدنهٔ دورانگو اضافه می کند. مطمئناً تغییرات این پکیج ها بسیار جزئی و ساده هستند اما دورانگو SRT به خودی خود خودروی بسیار قدرتمندی است چراکه زیر کاپوت آن یک نیروگاه ۶.۴ لیتری V۸ همی با ۴۷۵ اسب بخار قدرت و ۶۳۷ نیوتن متر گشتاور قرار گرفته که این نیرو را توسط یک گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک به هر چهارچرخ می فرستد.

پکیج های ظاهری جدید برای دوج دورانگو SRT

به لطف این ترکیب، قوچ وحشی دوج ظرف تنها ۴.۴ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت می رسد و ظرف ۱۲.۹ ثانیه مسافت ۴۰۰ متر را طی می کند. این اعداد برای یک اس یووی شش نفره که می تواند تا نزدیک به ۴ تن را یدک بکشد بسیار قابل توجه هستند. پس از نمایش این پکیج ها در شیکاگو، امکان سفارش آن ها از ماه مارس وجود خواهد داشت. هم اکنون قیمت پایهٔ دوج دورانگو SRT مدل ۲۰۲۰ بدون سفارش هیچ آپشن یا پکیجی از ۶۲,۹۹۵ دلار آغاز می شود.

پکیج های ظاهری جدید برای دوج دورانگو SRT

پکیج های ظاهری جدید برای دوج دورانگو SRT

پکیج های ظاهری جدید برای دوج دورانگو SRT

برچسب ها۲۰۲۰ اسپرت شاسی بلند نمایشگاه شیکاگو
همرسانی نوشتار: