معرفی محبوب ترین و غیر محبوب ترین رنگ های خودرویی آمریکا

  1. یکشنبه ۱۳ بهمن ۹۸ ساعت ۱۵:۰۳ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
معرفی محبوب‌ترین و غیر محبوب‌ترین رنگ‌های خودرویی آمریکا
به گزارش فرانگر

آیا گفتید سفید؟ خب بازهم حق با شماست زیرا رنگ سفید هنوز هم محبوب ترین رنگ خودرویی در اکثر بازارها از جمله بازار آمریکاست.

بنا به نتایج مطالعه انجام شده توسط iSeeCars، رنگ سفید با فراوانی ۲۳.۹ درصد محبوب ترین رنگ خودرویی بازار آمریکا بوده و پس از آن نیز رنگ مشکی با فراوانی ۲۳.۲ درصد قرار دارد. iSeeCars برای به دست آوردن این نتایج تعداد ۹.۴ میلیون دستگاه خودروی مدل سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ را بررسی کرده است.

معرفی محبوب ترین و غیر محبوب ترین رنگ های خودرویی آمریکا

سومین رنگ محبوب آمریکایی ها نیز خاکستری با فراوانی ۱۵.۵ درصد بوده است. پس از این رنگ ها نیز رنگ های نقره ای، قرمز و آبی قرار داشته و میزان خودروهای خریداری شده با این رنگ ها به ترتیب ۱۴.۵، ۱۰.۳ و ۹ درصد بوده اند. در رتبه های بعدی رنگ های قهوه ای، سبز و بژ قرار دارند.

معرفی محبوب ترین و غیر محبوب ترین رنگ های خودرویی آمریکا

شاید رنگ نارنجی بین خریداران خودروهای اسپورت و سوپر اسپورت محبوبیت زیادی داشته باشد اما این رنگ تنها ۰.۴ درصد رنگ خودروها را تشکیل داده و ۰.۳ درصد بقیه نیز با رنگ طلایی فروخته شده اند. رنگ زرد فراوانی ۰.۲ درصدی داشته و نهایتاً رنگ بنفش با فراوانی ۰.۱ درصدی در آخر لیست قرار گرفته است.

محبوب ترین رنگ خودروها در آمریکا
رتبهرنگ% درصد
1سفید23.9%
2مشکی23.2%
3خاکستری15.5%
4نقره ای14.5%
5قرمز10.3%
6آبی9.0%
7قهوه ای1.4%
8سبز0.7%
9بژ0.4%
10نارنجی0.4%
11طلایی0.3%
12زرد0.2%
13بنفش0.1%

معرفی محبوب ترین و غیر محبوب ترین رنگ های خودرویی آمریکا

این مطالعه محبوبیت رنگ ها در ایالت های مختلف آمریکا را نیز نشان می دهد و خب درصد محبوبیت رنگ های سفید و مشکی نسبت به هر ایالت فرق می کند. در ۵۰ نقطه از آمریکا که بیشترین جمعیت را دارند ۲۸ محل رنگ سفید را بیش از همه انتخاب کرده اند و باقی ایالت ها نیز رنگ مشکی را رنگ اول می دانند. محبوب ترین رنگ غیر خاکستری هم قرمز در ۴۱ محل بوده و پس از آن نیز رنگ آبی با فراوانی بیشتر در ۹ منطقه می باشد.

منبع iseecars

برچسب ها۲۰۱۹ اخبار
همرسانی نوشتار: