عدم علاقه جگوار به جلوپنجره بزرگ رقبا!

  1. یکشنبه ۱۳ بهمن ۹۸ ساعت ۰۹:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
عدم علاقه جگوار به جلوپنجره بزرگ رقبا!
به گزارش فرانگر

جولیان تامسون مدیر طراحی جدید جگوار می گوید این خودروساز بریتانیایی روش برخی رقبا در استفاده از جلوپنجره های بزرگ برای محصولاتشان را ادامه نخواهد داد.

تامسون که با کار تروتل در زمان عرضه جگوار اف تایپ ۲۰۲۰ سخن می گفت اظهار داشت برخی خودروسازان اقدام به طراحی خودروهای جدید برای جلب نظر خریداران چینی کرده اند اما از نظر او چنین کاری هوشمندانه نیست.

او گفته است:

اولین نسل خریداران چینی یا نسل های دوم کنونی کاملاً تحت تأثیر برند یک خودرو قرار می گیرند اما نمی دانند که این برند چه چیزی دارد بنابراین خودروسازان زیادی با طراحی خودروهایی که بخش جلوی بسیار گیرایی دارند به این عمل واکنش نشان می دهند تا بین خریداران بیشتر شناخته شوند. احساس می کنم برخی از رقبای ما واقعاً تأکید بیش از حدی روی برند خود و نمای جلوی خودروهایشان دارند.

تامسون در زمان معرفی اف تایپ ۲۰۲۰ گفته که چگونه برخی از رقبا خودروهایی تولید می کنند که تنها مادرشان می تواند آن ها را دوست داشته باشد (!). او تائید کرده جگوار این روش را دنبال نخواهد کرد.

عدم علاقه جگوار به جلوپنجره بزرگ رقبا!

مدیر طراحی جگوار اذعان کرده خودروسازان باید زبان طراحی متمایزی داشته باشند اما این برند می خواهد با استایلی لطیف تر نیازهای خریداران چینی را برطرف کند.

عدم علاقه جگوار به جلوپنجره بزرگ رقبا!

این مدیر ارشد اضافه کرده است:

برندهای لوکسی همچون ما نیازمند زبان طراحی ای هستند که قابل تشخیص تر و منسجم تر باشد اما نمی خواهیم جگوار بد به نظر برسد. ما از این نماهای جلوی بزرگ استفاده نخواهیم کرد… ما واقعاً می خواهیم مطمئن شویم جگوار شخصیت و هویت خاص خودش را دارد.

عدم علاقه جگوار به جلوپنجره بزرگ رقبا!

برچسب هااخبار
همرسانی نوشتار: