موستانگ مک وان زنده می شود؟

  1. جمعه ۱۱ بهمن ۹۸ ساعت ۱۶:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
موستانگ مک وان زنده می‌شود؟
به گزارش فرانگر

بعدازاینکه فورد کراس اوور الکتریکی خود را مک وان نامید سریعاً با واکنش منفی طرفداران مواجه شد. به همین دلیل سازندهٔ آمریکایی عقب نشینی کرد و نام آن را مک ایی گذاشت اما ظاهراً فورد از ایدهٔ احیای مک وان دست نکشیده زیرا به تازگی یک موستانگ عملکرد بالا با پوشش های استتاری در میشیگان در حال آزمایش رؤیت شده است. این موستانگ از جلوپنجرهٔ متفاوت با طرح داخلی لانه زنبوری برخوردار است که مثل شلبی GT۳۵۰ در طرفین آن تریم مثلث مانند کار شده است. کمی پایین تر نیز اسپلیتر برجسته، مه شکن های جدید و ورودی های هوای بروز شده به چشم می خورد.

در بخش جانبی این موستانگ مرموز می توان رینگ هایی شیک را مشاهده کرد که با لاستیک های میشلن پایلوت اسپرت پوشیده شده و از پشت آن ها نیز سیستم ترمز عملکرد بالای برمبو با کالیپرهای قرمزرنگ جلب توجه می کنند. استایل تهاجمی این موستانگ پروتوتایپ با دیفیوزری منحصربه فرد و بال بزرگ، به بخش عقبی آن هم کشیده شده است. علاوه بر این، سر اگزوزهای چهارتایی بزرگی هم از زیر سپر بیرون آمده اند که در نمونهٔ آزمایشی موسیقی V۸ را می نواختند. فورد در مورد این خودرو هیچ اطلاعاتی منتشر نکرده اما گمانه زنی ها حاکی از آن است که مک وان می تواند جایگزین مدل بولیت شود و به عنوان یک نسخهٔ عملکرد بالا بین مدل های GT و GT۳۵۰ قرار گیرد.

موستانگ مک وان زنده می شود؟

بنابراین انتظار می رود زیر کاپوت مک وان همان پیشرانهٔ ۵ لیتری V۸ تنفس طبیعی موستانگ GT قرار داشته باشد که البته در اینجا قدرت بیشتری در حدود ۵۰۰ اسب بخار تولید می کند. برای مقایسه، هم اکنون موستانگ GT قدرتی برابر با ۴۶۰ اسب بخار و بولیت ۴۸۰ اسب بخار قدرت دارد درحالی که موتور ۵.۲ لیتری GT۳۵۰ نیروی برابر با ۵۲۶ اسب بخار تولید می کند. انتظار می رود مک وان برای مدل ۲۰۲۱ به خانوادهٔ موستانگ اضافه شود و بنابراین احتمالاً اواخر امسال در یکی از نمایشگاه های خودرو رونمایی خواهد شد.

موستانگ مک وان زنده می شود؟

موستانگ مک وان زنده می شود؟

موستانگ مک وان زنده می شود؟

برچسب هااسپرت تصاویر غیررسمی/جاسوسی فورد ماستنگ کوپه
همرسانی نوشتار: