اعلام رسمی بازگشت هامر در قالب پیکاپی الکتریکی با برند جی ام سی

  1. جمعه ۱۱ بهمن ۹۸ ساعت ۱۰:۰۲ (۴ سال،۴ ماه قبل)
اعلام رسمی بازگشت هامر در قالب پیکاپی الکتریکی با برند جی‌ام‌سی
به گزارش فرانگر

پس از ماه ها شایعات و گمانه زنی ها، سرانجام جنرال موتورز رسماً اعلام کرده است که هامر بازمی گردد. البته هامر مثل گذشته برندی مستقل با اس یووی های غول پیکر V۸ نخواهد بود بلکه در قالب یک پیکاپ الکتریکی با برند جی ام سی بازخواهد گشت و «جی ام سی هامر EV» نام خواهد داشت. این اولین محصول تمام الکتریکی جی ام سی و همین طور اولین پیکاپ الکتریکی جنرال موتورز خواهد بود. فعلاً جزئیات چندانی در مورد پیکاپ هامر منتشر نشده اما طبق اعلام جنرال موتورز، این پیکاپ ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت و بیش از ۱۵۵۰۰ نیوتن متر گشتاور خواهد داشت! با این نیروی شگفت انگیز، هامر EV ظرف تنها سه ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت می رسد.

هم زمان با اعلام این خبر، جنرال موتورز تیزری از پیکاپ هامر منتشر کرده است که در آن جلوپنجرهٔ سنتی هامر با شش خانهٔ مستطیلی با یک نوار LED و همین طور چراغ های جلوی باریک LED دیده می شود. کمی پایین تر هم سپر جلوی آفرود و لوگوی جی ام سی به چشم می خورد. همچنین به نظر می رسد این پیکاپ مثل مدل نمادین H۲ از چراغ های روی سقف، کاپوت عضلانی و آینه های جانبی مربعی برخوردار باشد. به گفتهٔ جی ام سی، این پیکاپ جدید پرفورمنس حیرت انگیزی را با سکوت ذاتی خودروهای الکتریکی ترکیب کرده و توانایی های باورنکردنی هم در آفرود و هم در آنرود خواهد داشت.

اعلام رسمی بازگشت هامر در قالب پیکاپی الکتریکی با برند جی ام سی

معاون ارشد جهانی بیوک و جی ام سی «دانکان آلدرد» در مورد هامر EV می گوید:

جی ام سی پیکاپ ها و اس یووی های لوکس و توانمندی تولید می کند و هامر EV این برند را به قُله های جدیدی خواهد برد

متأسفانه فعلاً اطلاعات بیشتری مثل ظرفیت باطری ها، میزان بُرد و قیمت از هامر EV منتشر نشده اما قرار است این پیکاپ الکتریکی رسماً در تاریخ ۲۰ می (۳۱ اردیبهشت) رونمایی شود و بنابراین به احتمال زیاد در آن زمان اطلاعات بیشتری در مورد آن اعلام خواهد شد. جی ام سی هامر EV در کارخانهٔ جنرال موتورز در دیترویت تولید می شود و فروش آن از پاییز سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد.

اعلام رسمی بازگشت هامر در قالب پیکاپی الکتریکی با برند جی ام سی

برچسب هاالکتریکی پیکاپ - وانت تیزر جی ام سی هامر
همرسانی نوشتار: