تغییر گزارش فروش نیسان و ب ام و از ماهانه به سه ماهه

  1. جمعه ۱۱ بهمن ۹۸ ساعت ۰۷:۰۲ (۴ سال،۴ ماه قبل)
تغییر گزارش فروش نیسان و ب‌ام‌و از ماهانه به سه‌ماهه
به گزارش فرانگر

دو شرکت خودروسازی نیسان و ب ام و از این بعد بجای گزارش فروش ماهانه خود اقدام به انتشار گزارش فروش سه ماهه خواهند کرد. پیش از این خودروسازانی همچون پورشه، جنرال موتورز، فورد و فیات-کرایسلر نیز چنین رویه ای را در پیش گرفته اند.

اگرچه نیسان از اول آوریل چنین کاری را استارت خواهد زد اما ب ام و از هم اکنون گزارش سه ماهه خود را بکار گرفته و اولین آمار فروش سه ماهه در آمریکا را در ماه آوریل منتشر خواهد کرد. این تصمیم ب ام و برای برند مینی نیز الزامی است.

تغییر گزارش فروش نیسان و ب ام و از ماهانه به سه ماهه

سخنگوی ب ام و در آمریکای شمالی گفته است:

گروه ب ام و همچنان روی رشد سودده و پایدار تمرکز دارد. برای تأکید بیشتر روی تمرکز بر سوددهی، گروه ب ام و تصمیم گرفته تمامی گزارش های فروش و مالی خود را به صورت سه ماهه ارائه کند.

سخنگوی نیسان نیز در اظهاراتی مشابه گفته است:

ما فکر می کنیم گزارش فروش سه ماهه روشی خوب برای ارائه تصویری واضح تر از عملکرد فروش در بازه ای طولانی تر است. واریانس های زیادی در گزارش فروش ماهانه وجود دارد و فکر می کنیم تغییر این روند بهتر خواهد بود.

تصمیم ب ام و برای ارائه آمار فروش سه ماهه ارتباطی به دست کاری احتمالی آمار فروش در آمریکا ندارد. مدیر ب ام و ادامه داده است:

تصمیم شرکت برای تغییر روند گزارش دهی از ماهانه به سه ماهه در سطح کلان گروه ب ام و اتخاذ شده و تمامی برندها و آمارهای دیگر را شامل می شود. اعلام این تصمیم هم اکنون با سال مالی جدید هم زمان شده است.

اما دیگر رقبای ب ام و همچون پورشه هم همین روش را اتخاذ کرده اند اما مرسدس بنز آمریکا فعلاً به همان روش قبلی آمار فروش خود را اعلام می کند. رئیس پورشه آمریکای شمالی گفته است:

آمار فروش ماهانه به ندرت تصویری کلی از پیشرفت تجارت شما را ارائه می کند.

برچسب هاآمار فروش اخبار
همرسانی نوشتار: