نیسان ناوارا AT۳۲، آماده برای چالش های آفرود

  1. چهارشنبه ۹ بهمن ۹۸ ساعت ۱۶:۰۱ (۴ سال،۵ ماه قبل)
نیسان ناوارا AT32، آماده برای چالش‌های آفرود
به گزارش فرانگر

آفرودر به روز شده AT۳۲ به عنوان خشن ترین و سرسخت ترین پیکاپ نیسان ناوارا شناخته می شود. این خودرو برای ارائه سواری بهتر و راندمان بالاتر و بدون تأثیر منفی روی توانایی آفرود بالا ساخته شده است.

ناوارا AT۳۲ حاصل همکاری نیسان با برند ژاپنی آرکتیک تراکس است. اضافه شدن محافظ زیر بدنه آلومینیومی به همراه لاستیک های جدید و رینگ های ویژه باعث ایجاد ظاهر با ابهتی برای ناوارا شده اند.

نیسان ناوارا AT32، آماده برای چالش های آفرود

برخی ویژگی های کلیدی ناوارا AT۳۲ قبلی به این خودرو راه یافته که از جمله آن ها می توان به بچه گلگیرهای سفارشی و سیستم تعلیق پرفورمنس بیلشتین اشاره کرد. این پیکاپ ژاپنی همچنین با نشان های خاص، پله های کناری، درب پشتی و گاردهای جدید تولید می شود.

نیسان ناوارا AT32، آماده برای چالش های آفرود

اما پیکاپ جدید نیسان با آپشن هایی نیز عرضه می شود که برخی از آن ها عبارت اند از قفل دیفرانسیل الکترونیکی برای دیفرانسیل جلو، اسنورکل و… که این آخری باعث افزایش عمق غوطه وری تا عمق ۸۰۰ میلی متری می شود. ناوارا AT۳۲ همچنین به همان تکنولوژی های مدل N گارد مجهز شده و بنابراین در این خودرو شاهد دستیار شروع به حرکت در سربالایی، کنترل حرکت در سرپایینی، ترمز اضطراری خودکار و پایش محیطی هوشمند خواهید بود.

نیسان ناوارا AT32، آماده برای چالش های آفرود

نیسان ناوارا AT32، آماده برای چالش های آفرود

نیسان ناوارا AT32، آماده برای چالش های آفرود

یکی از مدیران نیسان درباره پیکاپ شاخص این برند گفته است:

نیسان ناوارا AT۳۲ در نسخه قبلی خود بسیار محبوب بود و ویژگی های خشن و ظریف را با هم ترکیب کرده بود. ما این خودرو را ارتقا داده ایم و بنابراین این خودرو می تواند جایگاه خود به عنوان حد نهایی ناوارا را حفظ کرده و درعین حال با استانداردهای آلایندگی جدید هماهنگ باشد. این خودرو ترکیبی عالی از تکنولوژی، راحتی و آفرود است.

ناوارا AT۳۲ آفرود از ماه آینده وارد بازارهای اروپایی شده و قیمت آن نیز نزدیک به زمان عرضه اعلام خواهد شد.

برچسب هاآفرود اخبار پیکاپ - وانت سفارشی نیسان ناوارا
همرسانی نوشتار: