تصاویر واضح کیا سورنتوی جدید لو رفت!

  1. چهارشنبه ۹ بهمن ۹۸ ساعت ۱۱:۰۳ (۴ سال،۴ ماه قبل)
تصاویر واضح کیا سورنتوی جدید لو رفت!
به گزارش فرانگر

چند وقتی هست که می دانیم نسل جدید کیا سورنتو در راه است. تصاویر جاسوسی متعددی از این شاسی بلند میان سایز منتشر شده و ما همچنان امیدواریم که این خودرو طراحی مشابهی به برادر بزرگ تر یعنی تلوراید داشته باشد.

پس از معرفی سلتوس در سال پیش، شاسی بلندهای کیا گسترش یافت و هفتم فوریه و طی رویدادی ویژه در کره جنوبی شاهد رونمایی نسل جدید سورنتو خواهیم بود. پیش فروش نسل جدید این خودرو هم فوراً پس از معرفی آن شروع خواهد شد. به احتمال زیاد نسخه آمریکایی سورنتو هم اواخر سال جاری رونمایی خواهد شد و به عنوان مدل سال ۲۰۲۱ وارد بازار خواهد شد.

Sorento

این هفته ما برای اولین بار توانستیم با برخی جزئیات کابین نسل جدید کیا سورنتو ۲۰۲۱ آشنا شویم. قبلاً نیز تصاویر جاسوسی متعددی از این شاسی بلند کره ای منتشر شده بود اما به تازگی تصاویر جدید و کاملاً واضحی از دماغه این خودرو منتشر شده است. همان گونه که امیدوار بودیم، سورنتوی جدید از طراحی برجسته ای برخوردار شده است.

Sorento

نمای جلوی این خودرو کاملاً دگرگون شده و شاهد چراغ های نازک تری هستیم که داخل جلوپنجره ای پهن تر ادغام شده اند. این جلوپنجره ما را به یاد کیا تلوراید می اندازد. در بخش عقب هم می توان تغییرات بیشتری را یافت، جایی که سورنتو از چراغ های عمودی و اسپورتی سود می برد. این تغییرات باعث شده اند شاسی بلند جدید کیا ظاهری شیک تر پیدا کند. همین رویه در تلوراید هم دیده شده بود.

Sorento

کابین هم لوکس تر شده و در مقایسه با نسل فعلی شاهد استفاده از متریال باکیفیت تر، صفحه نمایش بزرگ تر، طراحی متمایز داشبورد و دکمه های جدید هستیم. تریم های رنگی بژ و مشکی هم در دسترس خواهند بود که تریم آخری مخصوص مدل جدید هیبریدی است.

تصاویر واضح کیا سورنتوی جدید لو رفت!

تصاویر واضح کیا سورنتوی جدید لو رفت!

کیا قبلاً تائید کرده نسل جدید سورنتو به صورت هیبریدی و پلاگین هیبریدی عرضه خواهد شد. هنوز جزئیات این خودروها مشخص نشده اما مدل های هیبریدی احتمالاً از همان تکنولوژی کیا اپتیما هیبرید استفاده خواهند کرد.

تصاویر واضح کیا سورنتوی جدید لو رفت!

نیروبخش اپتیمای پلاگین هیبریدی پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری و واحدی الکتریکی است که قدرت ترکیبی ۲۰۲ اسب بخاری تولید می کنند. قدرت نسخه هیبریدی نیز ۱۹۲ اسب بخار می باشد.

تصاویر واضح کیا سورنتوی جدید لو رفت!

نسل فعلی سورنتو با پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۴ لیتری ۱۸۵ اسبی و پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۳ لیتری ۲۹۰ اسب بخاری عرضه می شود. گفته شده نسل جدید این خودروی کره ای در رویدادی ویژه در هفتم فوریه معرفی خواهد شد. با توجه به اینکه تنها چند هفته تا معرفی نسل جدید سورنتو باقی مانده بنابراین اگر کیا تا آن زمان تیزرهای این خودرو را منتشر کند تعجب نخواهیم کرد.

تصاویر واضح کیا سورنتوی جدید لو رفت!

برچسب هااخبار تصاویر غیررسمی/جاسوسی جدید طراحی داخلی کیا سورنتو
همرسانی نوشتار: