جدیدترین پکیج پرفورمنس راش برای فورد F-۱۵۰

  1. چهارشنبه ۹ بهمن ۹۸ ساعت ۰۸:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
جدیدترین پکیج پرفورمنس راش برای فورد F-150
به گزارش فرانگر

راش پکیج ارتقایی کاملی برای فورد F-۱۵۰ در نظر گرفته است. این پکیج اثرات مطلوب قابل توجهی روی ظاهر و پرفورمنس پرفروش ترین محصول بازار آمریکا می گذارد. البته برای این پکیج باید ۲۴ هزار دلار بپردازید و خب قیمت خود پیکاپ هم که بحث دیگری است!

کار را با اصلاحات زیر کاپوت شروع می کنیم یعنی جایی که پیشرانه ۸ سیلندر ۵ لیتری فورد با جادوی راش قدرت ۶۵۰ اسب بخاری و گشتاور ۸۲۷ نیوتون متری تولید می کند. به این ترتیب شاهد افزایش بیش از ۲۵۰ اسبی قدرت و ۱۹۰ نیوتون متری گشتاور نسبت به نمونه استاندارد هستیم. این قدرت توسط سوپرشارژر TVS R۲۶۵۰، قطعات داخلی جدید، اینترکولر آلومینیومی و رادیاتوری متمایز به دست آمده است.

جدیدترین پکیج پرفورمنس راش برای فورد F-150

از دیگر بهبودهای خودرو می توان به سیستم اگزوز پرفورمنسی اشاره کرد که صدای پرطنین تری تولید می کند. رانندگان می توانند چهار حالت با نام های تورینگ، آفرود، اسپورت و سفارشی را انتخاب کنند و موقعیت سوپاپ ها نیز با استفاده از دکمه ای در کنسول مرکزی به دو حالت باز و بسته تغییر وضعیت می دهد.

جدیدترین پکیج پرفورمنس راش برای فورد F-150

اما از نظر طراحی و استایل باید گفت F-۱۵۰ SC به جلوپنجره راش با چراغ های یکپارچه و بچه گلگیرهای جدید مجهز شده است. این خودرو گرافیک منحصربه فردی در بدنه داشته و نشان های SC هم در جای جای آن خودنمایی می کنند. با باز کردن درب ها نیز لوگوی راش روی زمین خودنمایی خواهد کرد.

جدیدترین پکیج پرفورمنس راش برای فورد F-150

با پرداخت مبلغ بیشتر می توانید نوارهای نورانی، پوشش محفظه بار آلومینیومی و کیت آفرود ویژه را سفارش دهید.

برچسب هااخبار پیکاپ - وانت تیونینگ راش فورد سری F
همرسانی نوشتار: