آیا تصویر نسل جدید مرسدس S کلاس لو رفت؟

  1. چهارشنبه ۹ بهمن ۹۸ ساعت ۰۷:۳۶ (۴ سال،۳ ماه قبل)
آیا تصویر نسل جدید مرسدس S کلاس لو رفت؟
به گزارش فرانگر

نسل بعدی پدر سدان های لوکس یعنی مرسدس بنز S کلاس پدیدار شده است…

قبلاً تصاویر جاسوسی زیادی از این سدان پرچم دار در فضای مجازی منتشر شده اما اخیراً یک تصویر واضح از این خودرو در اینستاگرام آپلود شده و بهترین حدس ما این است که تصویر موردبحث نسخه پیش تولیدی S کلاس جدید می باشد. این خودرو آخرین بار در سال ۲۰۱۴ بازطراحی شد و راه را برای تولید E کلاس باز کرد. E کلاس چند سال جوان تر بوده و نسل فعلی آن به عنوان مدل سال ۲۰۱۷ معرفی شده است.

آیا تصویر نسل جدید مرسدس S کلاس لو رفت؟

معمولاً مرسدس بنز سدان های خود را بین ۶ تا ۷ سال در خط تولید نگاه می دارد و پروتوتایپ های S کلاس نیز قبلاً با پوشش های استتاری سنگین دیده شده اند. شاید این تصویر اولین نگاه ما به S کلاس بدون هرگونه پوشش استتاری باشد.

آیا تصویر نسل جدید مرسدس S کلاس لو رفت؟

مرسدس بنز S کلاس گل سرسبد سدان های این خودروساز بوده و همواره با پیشرفته ترین تکنولوژی ها معرفی می شود. این تکنولوژی ها سرانجام به دیگر محصولات ژرمن ها نیز راه می یابند. نسل فعلی این خودرو برای نمونه از سیستم تعلیقی با کنترل بدنه جادویی سود می برد که با استفاده از دوربین های گوناگون جاده را اسکن کرده و خودرو را آماده دست اندازهای پیش رو می کند.

ما نمی دانیم S کلاس جدید چه در چنته دارد اما انتظار می رود پرچم دار مرسدس از دستگیره های درب پاپ آپ مشابه تسلا، پشت آمپرهای تمام دیجیتالی، صفحه لمسی بزرگ و جداگانه برای سیستم اطلاعات سرگرمی و تکنولوژی خودران سطح ۳ برخوردار شود.

شایعاتی درباره عرضه انحصاری S کلاس جدید با قوای محرکه هیبریدی به گوش رسیده است. همچنین گفته شده نسخه تمام الکتریکی این خودرو با نام EQS عرضه خواهد شد. انتظار می رود مدل های پلاگین هیبریدی این سدان لوکس برد الکتریکی حدود ۱۰۰ کیلومتری داشته باشند اما برد مدل تمام الکتریکی هنوز اعلام نشده است.

خودرویی که در تصویر دیده می شود فاقد خطوط جانبی نسل فعلی S کلاس بوده و دماغه هم تیزتر از مدل کنونی شده است. به نظر می رسد دستگیره های درب کرومی نیز داخل بدنه فرو رفته اند. در جای جای بدنه هم تریم کروم چشم نوازی دیده می شود.

آیا تصویر نسل جدید مرسدس S کلاس لو رفت؟

انتظار می رود نسل جدید مرسدس بنز S کلاس اواخر سال جاری معرفی شده و به عنوان مدل سال ۲۰۲۱ روانه بازارها شود.

برچسب هااخبار تصاویر غیررسمی/جاسوسی جدید سدان لوکس مرسدس S-class
همرسانی نوشتار: