اشتباه خبرساز داج در تبلیغ چارجر هلکت Redeye!

  1. سه شنبه ۸ بهمن ۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
اشتباه خبرساز داج در تبلیغ چارجر هلکت Redeye!
به گزارش فرانگر

بی شک داج جزو خودروسازانی است که بیش از دیگران زیر ذره بین مالکان و طرفداران سرسختش قرار دارد. فروم های متنوع چلنجر و چارجر و همچنین شبکه های اجتماعی گوناگون به دقت حرکات این خودروساز را رصد می کنند. زمانی که داج چارجر SRT هلکت پهن پیکر ۲۰۲۰ معرفی شد تیم کانیسکیس مدیر مدل های سواری داج، SRT، کرایسلر و فیات گفت: “من گفتم که طرفداران داج چقدر درگیر این برند هستند. آن ها از تماس با ما در شبکه های اجتماعی هراسی ندارند؛ بنابراین آن ها سریعاً متوجه شدند ترازو کمی به سمت چلنجر سنگینی کرده و اوضاع به نفع چارجر نبوده است؛ بنابراین امروز ما این ترازو را برابر می کنیم.”

اما با این وجود هنوز هم نسخه دیگری از چارجر تولید نشده و طرفداران هم شدیداً خواهان آن هستند: چارجر SRT هلکت Redeye. البته قبلاً نسخه چلنجر این خودرو ساخته شده و بی شک طرفداران چارجر هم برای تولید چنین خودرویی لحظه شماری می کنند که خب منطقی هم هست.

اشتباه خبرساز داج در تبلیغ چارجر هلکت Redeye!

اما آیا چنین خودرویی در راه است؟ بنا به گفته Mopar Insiders، پستی در حساب کاربری رسمی داج در فیس بوک منتشر شده و با توجه به آن می توان گفت چنین خودرویی تولید خواهد شد. در کپشن این پست آمده است: “با استایل گیرای چارجر SRT هلکت Redeye در هر پیچ سرها را به سمت خود برگردانید.” در این پست هم تصویری از چارجر SRT هلکت ۲۰۱۹ در حال دریفت به چشم می خورد. البته این پست حذف شده اما خب نباید این امر را به معنی عدم تولید چارجر Redeye در نظر گرفت. منابع نزدیک به Mopar Insiders می گویند این پروژه در دست اقدام بوده و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود در تابستان سال جاری میلادی خبرهایی درباره آن خواهیم شنید.

شاید این خودرو در نمایشگاه دیترویت ۲۰۲۰ یا رویدادی دیگر معرفی شود اما فعلاً موضوع این است که پست فیس بوک داج یک اشتباه خبرساز می باشد. به هرحال خبر تولید یک چارجر ۷۹۷ اسب بخاری چیزی نیست که از کنارش به سادگی رد شد.

اشتباه خبرساز داج در تبلیغ چارجر هلکت Redeye!

همچنین خبرهایی از تست چارجر پهن پیکر در منطقه مترو دیترویت به گوش رسیده است. آیا این خودروها همان نسخه های عادی چارجر پهن پیکر بوده اند؟ احتمال چنین چیزی پایین است زیرا مدل های پهن پیکر اسکات پک زیادی در این منطقه بدون وجود بدنه ای استتار شده در حال جولان دادن هستند؛ به عبارت دیگر داج در حال کار روی یک خودروی جدید است اما خب فعلاً مشخص نیست با چه چیزی طرف هستیم. منتظر باشید!

برچسب هااخبار داج چارجر
همرسانی نوشتار: