مزیت صندلی های ماساژوردار از نگاه خودروسازان!

  1. دوشنبه ۷ بهمن ۹۸ ساعت ۱۵:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
مزیت صندلی‌های ماساژوردار از نگاه خودروسازان!
به گزارش فرانگر

کمپانی دی اس فرانسه ادعا می کند صندلی های ماساژوردار می توانند عنصری کلیدی در غلبه بر استرس و نگرانی باشند.

یکی از اساتید دانشگاه کاردیف بیستم ژانویه را روز “دوشنبه آبی” نام گذاری کرده است. دلیل او نیز هم این بوده که سومین دوشنبه ماه ژانویه روزی است که بریتانیایی ها در ناامیدترین و غمگین ترین وضعیت خود قرار دارند. ظاهراً این استاد دانشگاه برای خود دلایلی علمی دارد که ذکر آن ها در حوصله این نوشتار نمی گنجد.

مزیت صندلی های ماساژوردار از نگاه خودروسازان!

و برند لوکس دی اس می گوید راه حل بسیار خوبی برای رفع استرس و روبرو شدن با حالت وا دادگی و غمگینی ماه ژانویه پیدا کرده که همان استفاده از صندلی های ماساژوردار می باشد. این کمپانی می گوید صندلی های پیشرفته محصولاتش می توانند عنصری کلیدی در بهبود هوشیاری راننده، کاهش نگرانی و افزایش نشاط و خوبی باشند.

2016 DS6

این خودروساز ادعا می کند مطالعات نشان داده اند نشستن ۱۵ دقیقه ای روی صندلی ماساژوردار می تواند حس خوبی را در راننده ایجاد کند و به تمرکز بیشتر او در سفرهای طولانی کمک کند. دی اس با اشاره به مطالعه انجام شده توسط موسسه تحقیقاتی تاچ می گوید صندلی های مجهز به عملکردهای ماساژ و تهویه می تواند به کاهش حداکثر ۵۳ درصدی میزان کورتیزول بدن کمک کند. این هورمون برای مبارزه با استرس در بدن ترشح می شود.

2016 DS6

مطالعه اخیر نشان داده که ۹۰ درصد افراد رانندگی را امری استرس دار می دانند و دپارتمان حمل ونقل بریتانیا می گوید حواس پرتی یا اختلال حواس راننده از جمله خواب آلودگی و بیماری در ۱۵ درصد تصادفات سال ۲۰۱۸ دخالت داشته است. به همین خاطر دی اس می گوید صندلی های ماساژوردار می تواند حتی باعث بهبود ایمنی هم بشود.

این شرکت همچنین ادعا می کند محیط کاری مدرن می تواند روی رانندگان تأثیر داشته باشد. بازوی لوکس پژو-سیتروئن خاطرنشان ساخته ساعات کاری در حال افزایش بوده و رانندگانی که مسیر رفت وآمد طولانی تری دارند می توانند در سفرها حس تنش و نگرانی داشته باشند که این امر منجر به درد در ناحیه کمر و گردن، استرس و… خواهد شد.

2016 DS6

مدیر تولید دی اس بریتانیا گفته ظهور حمل ونقل مدرن باعث شده خواب آلودگی ریسک بزرگ تری باشد. او مطمئن است صندلی های ماساژوردار می توانند به بهبود ایمنی و تجربه رانندگی بهتر کمک کنند.

او گفته است:

واضح است که حواس پرتی و خواب آلودگی راننده می تواند باعث تصادفات جاده ای شود. سبک رانندگی مدرن و مخصوصاً سفرهای طولانی و ترافیک های شدید معمولاً باعث ایجاد حس نگرانی و استرس می شوند. دی اس به اطمینان از وجود اطمینان کامل مشتریان در جاده ها متعهد است و ما مطمئن هستیم که عملکرد ماساژ صندلی محصولاتمان به کاهش این موارد کمک خواهد کرد.
[دانلود ویدئو ]

برچسب هاDS اخبار تکنولوژی
همرسانی نوشتار: