لو رفتن کامل طراحی فیس لیفت مرسدس E کلاس با رندرها و تصاویر افشایی

  1. دوشنبه ۷ بهمن ۹۸ ساعت ۱۰:۰۳ (۴ سال،۴ ماه قبل)
لو رفتن کامل طراحی فیس‌لیفت مرسدس E کلاس با رندرها و تصاویر افشایی
به گزارش فرانگر

چند روز پیش مرسدس بنز با انتشار تصاویری از پروتوتایپ های نسخهٔ فیس لیفت شدهٔ E کلاس با پوشش های استتاری سبک، پیش نمایشی از آن را ارائه کرد؛ اما به نظر می رسد مرسدس در مخفی کردن طراحی E کلاس جدید موفق نبوده است زیرا از آن زمان تاکنون هم تصاویر بدون پوششی از این ماشین افشا شده و هم رندرهایی نسبتاً واقعی از آن منتشر شده است.

مرسدس بنز هم زمان با ارائهٔ پیش نمایشی از E کلاس فیس لیفت از رسانه ها و خودرونویسان جهان نیز دعوت کرده تا پروتوتایپ های نزدیک به تولید این خودرو را در لاس وگاس از نزدیک بررسی کنند. البته به هیچ کدام از مطبوعات اجازهٔ رانندگی با خودروها و یا مشاهدهٔ زیر پوشش های استتاری داده نمی شد اما مدعوین می توانستند داخل پروتوتایپ ها نشسته و پیشرفت های تکنولوژیک را بررسی کنند. یکی از این پیشرفت ها نسخهٔ بهبودیافتهٔ سیستم اطلاعاتی-سرگرمی MBUX است که حالا از طریق دو نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی ارائه می شود.

لو رفتن کامل طراحی فیس لیفت مرسدس E کلاس با رندرها و تصاویر افشایی

در این سیستم اما در قسمت انتخاب حالات رانندگی رندری دقیق از نمای بیرونی E کلاس جدید به نمایش درآمده و خودرونویس ها از این قسمت عکس گرفته اند. بدین ترتیب طراحی قسمت جلویی خودرو بدون پوشش های استتاری مشخص شده است. با توجه به این تصویر، در بخش جلویی E کلاس تغییرات نسبتاً اندک اما قابل توجهی صورت گرفته که شامل چراغ های کوچک تر CLS مانند، جلوپنجرهٔ کمی بزرگ تر و ورودی هوای عریضی می شود که در کل سپر جلو کشیده شده است. تصویر افشاشده متعلق به تیپ آوانگارد است زیرا لوگوی بزرگ مرسدس در مرکز جلوپنجرهٔ آن قرار گرفته است اما در تیپ الگانس شاهد جلوپنجرهٔ سنتی مرسدس با لوگوی روی کاپوت خواهیم بود درحالی که نسخه های E۵۳ و E۶۳ نیز مثل دیگر محصولات جدید AMG به جلوپنجرهٔ پانامریکانا مجهز خواهند بود.

لو رفتن کامل طراحی فیس لیفت مرسدس E کلاس با رندرها و تصاویر افشایی

از سوی دیگر، به تازگی تصویری بدون پوشش از بخش عقبی E کلاس هم افشا و در اینستاگرام منتشر شده است. در این تصویر مدل اسپرت E۶۳ دیده می شود و می توانیم بدون پوشش های آزاردهنده نمایی واضح از عقب آن را مشاهده کنیم. در عقب E کلاس فیس لیفت شاهد طراحی کاملاً جدیدی هستیم که در آن چراغ های افقی جایگزین نمونه های عمودی کنونی شده اند و تا حدودی به چراغ های عقب CLS و همین طور A کلاس سدان شباهت دارند. این چراغ ها تا روی درب صندوق کشیده شده اند و به همین دلیل این درب هم بروز شده تا بتواند چراغ های جدید را در خود جای دهد اما سپر و دیفیوزر تقریباً دست نخورده باقیمانده و فقط تغییراتی درتریم کرومی آن ایجاد شده است.

لو رفتن کامل طراحی فیس لیفت مرسدس E کلاس با رندرها و تصاویر افشایی

در E۶۳ جدید مثل نمونهٔ کنونی شاهد یک اسپویلر مشکی در لبهٔ درب صندوق هم هستیم که با سقف مشکی رنگ خودرو هماهنگ است. در نسخه های معمولی E کلاس اما خبری از این اسپویلر نخواهد بود و سر اگزوزهای ساده ای جایگزین نمونه های چهارتایی E۶۳ می شوند. همچنین یک نوار کرومی هم در کل عرض درب صندوق کشیده شده است. البته این نوار کرومی در E کلاس کنونی هم وجود دارد اما در نسخهٔ فیس لیفت شده بخشی از چراغ ها که روی درب صندوق قرار دارند را به هم متصل کرده است. درمجموع با توجه به این تصاویر افشایی می توان گفت رندرهایی که از فیس لیفت E کلاس طراحی شده اند بسیار به واقعیت نزدیک هستند.

لو رفتن کامل طراحی فیس لیفت مرسدس E کلاس با رندرها و تصاویر افشایی

هرچند شاید تغییرات ظاهری فیس لیفت E کلاس محافظه کارانه به نظر برسند اما در داخل خودرو اتفاقات بیشتری رخ داده است که مهم ترین آن ها غربیلک فرمان کاملاً جدید با دکمه های کنترلی لمسی است. همچنین علاوه بر تجهیز به جدیدترین نسخه از سیستم اطلاعاتی-سرگرمی MBUX، سدان میان سایز مرسدس به سیستم های کمک رانندهٔ جدیدی هم مجهز شده است. احتمالاً فیس لیفت مرسدس بنز E کلاس رسماً در نمایشگاه ژنو رونمایی می شود و در تابستان راهی نمایندگی های فروش در اروپا خواهد شد. انتظار می رود مدل های E۵۳ و E۶۳ جدید هم تا پایان امسال معرفی شوند.

لو رفتن کامل طراحی فیس لیفت مرسدس E کلاس با رندرها و تصاویر افشایی

برچسب ها۲۰۲۱ تصاویر غیررسمی/جاسوسی رندر سدان فیس لیفت لوکس مرسدس E-class
همرسانی نوشتار: